Ücretsiz Disney Plus Hesapları 2022 | Disney + Deneme Girişi ve Şifreleri

Ücretsiz Disney Plus Hesapları 2022! Disney+, Walt Disney Televizyonunda film, dizi ve animasyon içeriklerini internet üzerinden abonelik sistemi ile yayınlayan bir video hizmetidir.

2019 yılında resmi olarak lansmanı yapılan Disney Plus, şu anda birkaç ülkede aktif olarak hizmet veriyor. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra milyonlarca aboneye ulaştı ve hızla popüler bir çevrimiçi video akışı hizmeti haline geldi.


Aylık belirli bir ücret karşılığında üyelik satın alarak disney plus içeriklerine göz atmak mümkün. Ancak, deneme aboneliği olan disney hesapları ile bu hizmete ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Web sitemiz bu uygulama için ücretsiz disney plus hesapları ve şifreleri yayınladı. Bu disney içeriğine ücretsiz olarak erişmek için ücretsiz disney+ hesaplarımızdan birini edinin.

Ücretsiz Disney Plus Hesapları 2022

Disney plus, netlix gibi online dizi, film ve animasyon içeriklerini yayınlayan bir hizmettir. Bu hizmet sadece bazı ülkelerde mevcut olsa da içerikleri ücretsiz disney+ hesapları ile izleyebilirsiniz. Web sitemiz disney için deneme üyelikleri olan hesaplar oluşturmuş ve yayınlamıştır. Aşağıda yayınlanan giriş bilgileri size en az 1 hafta boyunca disney plus'a ücretsiz erişim sağlayacaktır. Ancak bu hesaplar sınırlı olduğu için maksimum 1 disney artı ücretsiz hesap alın.

flixarom@gmail.com ; molvey842

worhanily1@gmail.com ; smaneyp4

ipwonay@gmail.com ; rogvayler12

sizpunt019@gmail.com ; aşırı yalnız84

yonlart7@gmail.com ; pXkal4mci

palnmany1172@gmail.com ; dorboney849

veltagge5@gmail.com ; picrahyle974

homwane9@mail.com ; sizpurkel67

liberly_don@hotmail.com ; 59604347

sintovermi.ado@gmail.com ; gPxamKl

levnad.plus@gmail.com ; yazmak118

elips.torn@gmail.com ; devlet62


Ücretsiz Disney+ Hesapları 2022 Haziran

Birçok ülkede aktif olan disney+ için ücretsiz hesap almak için aşağıdaki listeye göz atın. bir kısmı disney plus hotstar premium hesabı ve şifrelerinden oluşuyor. Bu hesaplardan birine eriştiğinizde, hotstar premium aboneliğini ücretsiz olarak da kullanacaksınız. Ancak yayınladığımız ücretsiz disney plus hesapları sınırlı olduğu için maksimum 1 hesap alın. Hesap almakta geç kaldıysanız yorum yazarak talepte bulunabilirsiniz. Bir talepte bulunursanız, ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz e-posta adresine aktif bir disney hesabı gönderecektir.

Giriş yapmak Şifre

hindu4702@gmail.com rintobaz

Macbride88@gmail.com karanlığa

Reader326@gmail.com iPaxzAL5

Lachney226@gmail.com harboz27

undred.kinggo@gmail.com dexter388

Ceglins11ki@gmail.com 6742341569

art.pinnol@mail.com gilbiy020

darwin5081@gmail.com orbaxi969

horwoland67@gmail.com iptinzil22

To Top