Ücretsiz Disney Plus Hesapları 2022 | Disney + Deneme Girişi ve Şifreleri (Güncel)

Ücretsiz Disney Plus Hesapları 2022! Disney+, Walt Disney Televizyonunda film, dizi ve animasyon içeriklerini internet üzerinden abonelik sistemi ile yayınlayan bir video hizmetidir. 2019 yılında resmi olarak lansmanı yapılan Disney Plus, şu anda birkaç ülkede aktif olarak hizmet veriyor. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra milyonlarca aboneye ulaştı ve hızla popüler bir çevrimiçi video akışı hizmeti haline geldi.

Ücretsiz Disney Plus Hesapları 2022

Disney plus, netlix gibi online dizi, film ve animasyon içeriklerini yayınlayan bir hizmettir. Bu hizmet sadece bazı ülkelerde mevcut olsa da içerikleri ücretsiz disney+ hesapları ile izleyebilirsiniz. Web sitemiz disney için deneme üyelikleri olan hesaplar oluşturmuş ve yayınlamıştır. Aşağıda yayınlanan giriş bilgileri size en az 1 hafta boyunca disney plus'a ücretsiz erişim sağlayacaktır. Ancak bu hesaplar sınırlı olduğu için maksimum 1 disney artı ücretsiz hesap alın.flixarom@gmail.com ; molvey842

worhanily1@gmail.com ; smaneyp4

ipwonay@gmail.com ; rogvayler12

sizpunt019@gmail.com ; aşırı yalnız84

yonlart7@gmail.com ; pXkal4mci

palnmany1172@gmail.com ; dorboney849

veltagge5@gmail.com ; picrahyle974

homwane9@mail.com ; sizpurkel67

liberly_don@hotmail.com ; 59604347

sintovermi.ado@gmail.com ; gPxamKl

levnad.plus@gmail.com ; pishey118

elips.torn@gmail.com ; devlet62


Birçok insanın ücretsiz disney+ hesabı için bir jeneratör programı aradığını biliyoruz. Ne yazık ki, bu programı web sitemizde yayınlayamıyoruz. Çünkü daha önce eklediğimiz hesap oluşturucu ile birçok kullanıcı yoğun bir şekilde hesap oluşturmaya çalıştı. Sonuç olarak, web sitemiz büyük hatalarla karşı karşıya kaldı. Bu yüzden yayınladığımız disney plus hesap oluşturucuyu kaldırdık. Ancak hesap arayan kullanıcılar, jeneratör programı yerine yayınladığımız disney girişlerinden rahatlıkla alabilirler.

Disney+ Hesabını Hangi Ülkelerde Kullanabilirsiniz?

Web sitemizden ücretsiz disney + giriş aldıysanız, hesabınızı disney plus'ın aktif olarak hizmet verdiği tüm ülkelerde kullanabilirsiniz. Ancak bu hesaplar genellikle deneme üyeliğine sahiptir. Yani bir vpn hizmeti kullanarak ABD dışındaki başka bir ülkeye bağlanın. Ardından disney plus hesabınıza giriş yapın. Çünkü disney deneme üyeliği ABD, Kanada ve İngiltere'de oluşturulmaz.

Disney Plus Deneme Üyeliklerinde Herhangi Bir Kısıtlama Var mı?

Hayır, disney artı deneme üyeliği için herhangi bir kısıtlama yoktur. Yayınlamış olduğumuz ücretsiz disney plus hesaplarından birini alarak premium kullanıcılar gibi sınırsız içerik izleyebilir ve indirebilirsiniz.

Ücretsiz Disney Deneme Üyeliği Nasıl Alınır?

Disney Plus için ücretsiz deneme üyeliği ABD, İngiltere ve Kanada'da oluşturulamaz. Çünkü disney son zamanlarda bu ülkeler için deneme üyeliklerini kaldırdı. Ancak, bazı ülkelerde deneme abonelikleri oluşturabilirsiniz. Bunun için premium bir vpn hizmeti kullanarak kimliğinizi gizleyin. Ardından disney plus'a gidin ve bir deneme üyeliği oluşturun. Oluşturduğunuz hesaba erişmek istediğinizde, o ülke için bir vpn hizmeti kullanarak oturum açmanız yeterlidir. Aksi takdirde, konumunuz nedeniyle disney hesabınızı kapatabilir.

Netflix mi Disney mi?

Evet, birçok insanın bu konuda seçim yapmakta zorlandığını biliyoruz. Çünkü her iki platformda da harika diziler ve filmler yayınlıyor. Ancak burada bir alternatif var: Her ikisini de kullanın. Bunu deneyebilirsiniz, ancak birini seçmek zorundaysanız, ikisini de denemelisiniz. Çünkü birçok dizi ve film sizi kişisel zevkinize göre sevebilir veya sevmeyebilir. Bu yüzden her iki platformu da deneyerek test etmelisiniz. Ağırlıklı olarak animasyonlu, dizi seven bir yapıya sahipseniz Disney iyi bir seçim olabilir. Ancak heyecan verici bir şey arıyorsanız Netflix'e de göz atabilirsiniz.

Disney+ içeriğine ücretsiz göz atmak için yayınladığımız premium hesaplardan birini alabilirsiniz. Ancak bunların çoğu deneme üyeliklerinden oluşmaktadır.

Disney Plus, Hotstar Premium için Geçerli mi?

Yayınladığımız bazı disney plus hesapları ayrıca hotstar aboneliğini de içeriyor. Bu nedenle bunlardan herhangi birine eriştikten sonra hotstar'a giriş yaparak üyeliğin aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Birçok kişi ücretsiz disney+ hotstar premium hesabı için reddit ve discord gibi sosyal medya uygulamalarına göz atıyor. Ancak onlarca web sitesini kontrol ederek zaman kaybetmenize gerek yok. Sitemizdeki disney plus girişleri sık sık güncellendiği için işinize yarayacaktır.

Ücretsiz Disney+ Hesapları 2022 Nisan

Birçok ülkede aktif olan disney+ için ücretsiz hesap almak için aşağıdaki listeye göz atın. bir kısmı disney plus hotstar premium hesabı ve şifrelerinden oluşuyor. Bu hesaplardan birine eriştiğinizde, hotstar premium aboneliğini ücretsiz olarak da kullanacaksınız. Ancak yayınladığımız ücretsiz disney plus hesapları sınırlı olduğu için maksimum 1 hesap alın.

Giriş yapmak Şifre

hindu4702@gmail.com rintobaz

Laibo.taz57@gmail.com imparatorluklar1779

Kurth2658@gmail.com grifazzad

Macbride88@gmail.com karanlığa

Reader326@gmail.com iPaxzAL5

Lachney226@gmail.com harboz27

Ceglins11ki@gmail.com 6742341569

Bringman9648@gmail.com palmiye63

undred.kinggo@gmail.com dexter388

art.pinnol@mail.com gilbiy020

darwin5081@gmail.com orbaxi969

horwoland67@gmail.com iptinzil22 

To Top