Ücretsiz Microsoft Office 2013 Ürün Anahtarı

Microsoft office 2013 ürün anahtarı : Office, metinler, raporlar, grafikler vb. oluşturmak için sezgisel ve kullanıcı dostu bir dijital alan tasarlayarak, müşteri bilgileri ve/veya proje sunumu sağlayarak kullanıcılara günlük zorlu işlerinde yardımcı olmak için oluşturulmuştur.
Bunun için Microsoft Word, Access, Excel, PowerPoint ve diğerleri gibi yaygın olarak bilinen programlar çok akıllı ve başarılı bir şekilde birleştirildi.

Dünyanın en yaygın kullanılan yazılımlarından biri olmak. Bu nedenle, piyasadaki en popüler ve verimli ofis otomasyon aracı olan bu ofis otomasyon aracını kullanan milyonlarca kişi tarafından test edildiği için Office 2013 aktivasyon anahtarının bir kısmını vermek istiyoruz.

Office 2013 Aktivasyon Anahtarı? Kolayca Nasıl Yapılır?


Microsoft Office'in 2013'te piyasaya sürülmesinden bu yana, doğum tarihi 2012'nin sonunda olmasına rağmen, ana hedefi her tür kullanıcıyı yeni ve rahat ofis paketine çekmek ve caydırmaktı.

Hedef kitlesini cezbetmek için, belgeleri ve diğer günlük ürünleri hazırlama açısından günlük işleri kolaylaştırmak için ideal olan çekici bir araç seti sundu.

Tasarımı emek, öğrenci ve kurumsal sektörleri içeriyordu. Ve bugün, avantajlarından her zaman yararlanabilmeniz için size aktivasyon ofisi 2013 hakkında konuşacağız.

1989 paketindeki ilk çıkışından bu yana birkaç yıldır yanımızda olan Office 2013 etkinleştirme anahtarını bile bileceksiniz.

Kendisini bu araçta gözlemleyen, zamanın geçmesine rağmen şirket, Office 2016'da (veya en yenisi, Office 2019) olduğu gibi daha güncel ve yenilikçi sürümleri piyasaya sürmeye devam ediyor.

Ancak, 2013'ün eski versiyonu geçerliliğini koruyor ve tam olarak yürürlükte, nedeni nedir? çünkü ofis programları açısından etkinliğini, performansını ve yetkinliğini sürdürmekte ve sürdürmektedir. Office 2013 etkinleştiricinize erişmenin neden gerekli olduğunu anlıyor musunuz?

Bununla birlikte, ilk ve temel amacına dayanarak, her tür tüketici için tasarlanmış, birden fazla günlük görevi kolaylaştırmak ve raporlarda, metinlerde ve sunumlarda çalışmayı daha da sezgisel hale getirmek için doğmuştur.


Bu nedenle, dünyadaki birçok tanınmış programın süitinde ustaca karıştırıldığı açıktır.

Diğerlerinin yanı sıra Microsoft Word ve Excel, Power Point ve Access ile Office'te kim hiç çalışmadı?

Bu programlar ofis otomasyonu dünyasında günlük olarak kullanıldığından, kesinlikle cevap budur.

Güncellemelere rağmen, Office pazarda öncü olmaya devam ediyor, yani kullanışlılığının çok daha uzun süre korunması bekleniyor, Office 2013 etkinleştirme anahtarını reddetmemek için yeterli bir neden ve en iyi müttefik olarak sahip olması.

Bilindiği gibi herhangi bir bilgisayar programında olduğu için, Office'in sunduğu araçları sınırsız bir şekilde kullanabilmek için Microsoft lisansı etkinleştirilirken bir Office 2013 etkinleştirme anahtarı gerekir.

Bu nedenle, Microsoft Office 2013'ü PC'nizde tamamen ücretsiz ve sonsuza kadar kullanmanızı mümkün kılan bazı araçları paylaşmak istiyoruz.

Ve bunun için kesinlikle çeşitli hileler olmasına rağmen, burada Office paketini %100 kullanmanın güvenli yöntemlerine erişeceksiniz.
Office 2013 Lisansı, Kodunuzu Almanın En İyi Yolu


Bugün açık ve güçlü olacağız, bu nedenle Windows veya MAC için olsun, Office 2013'ü etkinleştirmek için anahtara erişmenin en iyi yolu hakkında noktaya geleceğiz .

Kullanımını doğrulayanın lisans kodundan başka bir şey olmadığı; Office'in ücretli yazılımlara uyduğu göz önüne alındığında, en hızlı ve en etkili yol, söz konusu lisansı Microsoft colossus tarafından yetkilendirilmiş resmi bir mağazadan almaktır.

Hangi Sürümü Satın Almalısınız?


Bu anlamda, kullanıcının Office 2013 aktivasyon anahtarına ödeme yapıp yapmayacağını veya bu 2 seçenekten hangisini kullanacağını kendinize sormanın zamanı geldi.

Bu anahtarı satın almayı seçerseniz, her iki sürümü de piyasada mevcut bırakırız:

Her durumda, bu harika faydalı çalışma aracının sırayla 2 seriye (biri yerli ve diğeri profesyonel) sahip olduğu unutulmamalıdır, bunlar temel olarak faydaları açısından fiyat ve özelliklerde ayırt edilir.

Açıkçası, Microsoft Office Professional Plus 2013 sürümü, ikisinden daha üstün olarak anlaşılmaktadır ve bu nedenle daha eksiksizdir.

Bununla bile, bunun hakkında çok fazla düşünmenize gerek yok; Word 2013'ü ve paketinizde bulunan diğer araçları kullanıcı düzeyinde kullanmak istiyorsanız, standart veya temel sürüm idealdir.

Bu tür bir program açısından genellikle evde gerçekleştirilen tüm gereksinimleri karşılayabildiğinden, bu nedenle bir şirket değil, standart tercih edilmesi önerilir.

Sürümünüzü Doğrulamak İçin Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Yöntemi Seçin

Şimdi, bir Office 2013 etkinleştirme anahtarı edinmenin tek yolu onu satın almamaktır. Aslında, kullanıcının hangisini benimseyeceğine karar vereceği, etkinleştirme için kullanılabilen bir formül listesi vardır.

Bu amaçla, söz konusu kod hazır olduğunda, süit doğrulama işleminden sonra bile size adım adım rehberlik edeceğiz, bu nedenle zaman kaybı olmayacaktır.

Bir kullanıcının bu aracın en temel versiyonu için bir kuruş bile ödemeye gücü yetmezse, umutsuzluğa kapılmayın, sadece aşağıdaki satırları takip edin, burada kesinlikle başarılı bir çözüm bulacaksınız.

Office 2013'ü Ücretsiz Yükleme ve Etkinleştirme Adımları


Kurulum dinamiklerini Office 2013 aktivasyon anahtarı ile başka bir araç yardımı olmadan gerçekleştirmek için, yazılım ve işletim sistemi kayıtlarının değiştirilmesi gereken diğer işlemleri eklemek uygun olacaktır.

Ve bu terminoloji biraz karmaşık görünse de, aşağıdaki adımlar izlenirse aslında çok basit olacaktır:

Microsoft Office 2013'ü indirin


İlk adım Office 2013'ü indirip yüklemeye devam etmektir ve Microsoft daha fazla destek sağlamadığından, resmi mağazasından indirmek mümkün olmayacaktır, bu nedenle arama web'de, belirli belirli indirme sayfalarında gerçekleşecektir. 

• Girişi belirten bir mesaj görüntülenecektir, burada hayır, teşekkür ederim, belki daha sonra yanıtlamanız gerekecektir.

• Ardından, ofis otomasyon bileşenlerini kurmak istediğiniz programları ve konumu belirtin veya varsayılan klasöre kurulmasına izin verin (varsayılan ve daha kolay alternatif).

• Ardından sihirbazın belirttiği şekilde kuruluma devam edin. Ve sonunda, Office 2013 etkinleştirme anahtarını bekleyen Office 2013 kullanıma sunulacaktır.

Windows'a Kayıt


Bu adımda, kullanıcının Windows kayıt defterine erişmesi gerekir, biri görev çubuğundaki (veya sürümüne bağlı olarak Windows menüsü) arama büyütecine tıklayarak 2 moddan birini seçmek zorundadır.

Diğer sürüm, ilk ekranda Windows + R tuşlarına basmak ve ardından şu şekilde devam etmektir:

• Arama motoru sekmesi açıldığında, Windows kayıt defteri düzenleyicisine girmek için regedit.exe (tırnak işaretleri olmadan) yerleştirilmeli ve kabul et veya gir üzerine tıklanmalıdır.

• Ardından, HKEY_LOCAL_MACHINE ve ardından YAZILIM üzerine tıklamanız gereken başka bir pencere açılacaktır.

• Zaten YAZILIM klasöründe, Microsoft'ta, bu erişim Office içinde ve son olarak 15.0'da bulun ve açın.

• Daha sonra varsayılan olarak REG_SZ tipi olarak gelecek olan kayıt üzerinde farenin sağ tuşu ile tıklayarak silin ve söz konusu silme işlemini onaylayın.

Etkinleştirme Anahtarları Office 2013 Microsoft Professional Plus


Ücretsiz sürümündeki Office 2013 etkinleştirme anahtarının alternatif biçimleri arasında, Professional Plus ofis otomasyonunu veya diğer sürümlerini doğrulamak için bazı anahtarların kullanılması yer alır.

Aşağıdaki yönergelerde, belirli Office 2013 doğrulama biçimleri önemli sorunlar olmadan gözlemlenecektir. Bu anahtarı konumlandırmak için adımlar şunlardır:

• Windows + R'yi etkinleştirerek veya görev çubuğunda bulunan büyüteci tıklayarak Windows arama motoruna erişin.

• Ardından pencerede md.exe'yi yerleştirin ve kabul et'e tıklayın.

• Ardından, 32 veya 64 bit sürüme bağlı olarak kodu yerleştirin:

• Windows Sürümü 32 bit: cscript C: \ Program Dosyaları (x86) \ Microsoft Office \ Office15 \ OSPP.VBS / inpkey: SİZİN ANAHTARI.

• Windows Sürüm 64 bit: cscript C: \ Program Dosyaları \ Microsoft Office \ Office15 \ OSPP.VBS / inpkey: SİZİN ANAHTARINIZ.

• Önceki adımları tamamladıktan sonra artık Office 2013'ün sunduğu programları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Alternatif: Bir Kod Kullanarak Office 2013'ü Etkinleştirin


Önceki yöntemleri uygularken ve yine de beklenen sonuç verilmediyse, kesinlikle anahtarların süresi dolmuşsa veya başka nedenlerle, bu durumda, aşağıda sadece 4 adımda açıklandığı gibi, bunu başarmak için üçüncü bir yol etkinleştirilmelidir:

Adım 1: ofisi etkinleştirmek için


Bu durumda yapılacak ilk şey, aşağıda gösterilen kodu kopyalamak ve söz konusu içeriği bir .txt metin dosyasına yapıştırmaktır. Bu özellikle, bir Windows not defterinde yapılır.

Yeni bir .txt dosyasına kopyalanacak ve yapıştırılacak metin:


@echo off title Activate Microsoft Office 2013 Volume for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================

&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office 2013 Standard Volume&echo - Microsoft Office 2013 Professional Plus Volume&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office15")&echo.&echo

2. Adım: Bir metin dosyası oluşturun

Masaüstünün içinde yeni bir metin oluşturulmalıdır; bu çok basit ve masaüstüne sağ tıklamayı, üzerine tekrar yaslanmayı ve ardından bir metin belgesini gerektiriyor.

3. Adım: Seçili metni yapıştırın

Ayrıca metin dosyasının içine, metin belgesini oluşturmadan önce 1. adımda kalan kodu yapıştırmanız gerekir.

Ve kaydetmeye devam edin, dosyaya gidip farklı kaydetmeyi seçin. Ardından dosyaya aşağıdaki gibi bir isim verin: 1click.cmd ve ardından masaüstünde klasörü seçin ve kaydet'e tıklayın.

Adım 4: CMD ile Aktivasyon

Metin dosyası bir kez kaydedildikten sonra, aşağıdaki adım onu ​​masaüstüne yerleştirmek (1click.cmd olarak adlandırılır) ve sağ fare ile tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı seçmektir.

Ardından, Office 2013 etkinleştirme kodunu veya anahtarını çalıştırmak için bir pencere açılacaktır. Ve işte, bu basit yönergelerle Microsoft Office 2013 ücretsiz olarak etkinleştirildi; süite sorunsuz gitme ve bazı programlarını kullanma zamanı.

MS Office 2013 için Aktivasyon Anahtarı

Neyse ki, kullanıcılar birçok kez, farklı nedenlerle, kodlarının çoğunu web'de yayınlama eğilimindedir.

Genel seri rakamı bile zamanla çarpılır, ancak araç daha eskidir ve bu nedenle aracın güncellenmesiyle sonuçlanır.

Bu senaryo, daha fazla miktarda kullanımdan kaldırılmış kodlama oluşturur, ancak bu kodlar diğer kullanıcılara fayda sağlar.

Bu durumda, bir Office 2013 etkinleştirme anahtarı bulmanın herhangi bir parasal değeri yoktur ve bu, Word, Excel, diğerleri gibi ofis programlarını etkinleştirmek için yararlıdır.

Microsoft Office 2013 Ürün Anahtarı [Ömür Süresi]

4TBVN-9C666-WQBDD-FM3HX-DYDGY89N6-KWWJX-YHFVP-DWMGK-XKR9JB9GN2-DXXQC-9DHKT-GGWCR-4X6XK4CDPD-3NJQV-MCVVR-63CCC-BTBG76PMNJ-Q33T3-VJQFJ-23D3H-6XVTXY89N6-KWWJX-YHFVP-DWMGK-XKR9JMT7NR-6GWBK-QGHBV-2YBFG-72V282MNJP-QY9KX-MKBKM-9VFJ2-CJ9KKJR3N8-YV72J-86V92-HC2PM-PRXTW6QD6N-J7FQ2-HBMW2-KFJ29-JW7282MNJP-QY9KX-MKBKM-9VFJ2-CJ9KK4TBVN-9C666-WQBDD-FM3HX-DYDGMH2KN-96KYR-GTRD4-KBKP4-Q9JP9828CH-G4FPY-HMH4R-32GCK-6D9BH2NDRT-M9QTH-2BKP3-HPRVC-J42B9K6NC7-KMX7G-TC6RR-FDM23-8K6YQ

Office 2013 Genel Ürün Anahtarları [222]

MS Office 2013 SürümüÜrün anahtarıOffice 2013 Profesyonel ArtıYC7DK-G2NP3-2QQC3-J6H88-GVGXTOfis 2013 StandardıKBKQT-2NMXY-JJWGP-M62JB-92CD4Proje 2013 ProfesyonelFN8TT-7WMH6-2D4X9-M337T-2342KProje 2013 Standardı6NTH3-CW976-3G3Y2-JK3TX-8QHTTVisio 2013 ProfesyonelC2FG9-N6J68-H8BTJ-BW3QX-RM3B3Visio 2013 StandardıJ484Y-4NKBF-W2HMG-DBMJC-PGWR7Excel 2013VGPNG-Y7HQW-9RHP7-TKPV3-BG7GBOneNote 2013TGN6P-8MMBC-37P2F-XHXXK-P34VWgörünüm 2013QPN8Q-BJBTJ-334K3-93TGY-2PMBTPowerPoint 20134NT99-8RJFH-Q2VDH-KYG2C-4RD4Fyayıncı 2013PN2WF-29XG2-T9HJ7-JQPJR-FCXK4kelime 20136Q7VD-NX8JD-WJ2VH-88V73-4GBJ7

Ms Office 2013 Ürün Anahtarı ve Uygulamaları

BaşvuruÜrün anahtarıOffice 2013 Profesyonel ArtıSMHZJ-FUGSG-BA98H-FNZRA-I8BJINorm Ofisi 2013BDC7K-ICW0C-7LNCX-I9Y5W-MCPWPMart 2013QE0CZ-N8YPU-344PN-MDZZJ-JNVAQErişim 2013OX4D2-AGGCI-UGBJS-BW6VD-CYDNWExcel 2013EMB72-7P0D2-9IPMS-Y6HC4-1797HBilgi Yolu 2013F1U5G-3985V-RGTG4-03Z7F-6CL51Lync 2013CQYSN-G5GH1-0ILOY-VEX4P-TUWRMOneNote 2013ECR9H-X7VFF-CVLQ7-O5O0S-X0OW8Perspektifler 20134ELRK-WIOWQ-8J8GT-I63SL-0ONTQPowerPoint 2013WNQSJ-LX2XR-WK0KT-86GJN-BGCD7editör 2013KDVEW-WNCV3-6NWFZ-G438N-BJ559Proje 2013 Uzmanı0OEXK-DHEQF-DY5RZ-6T56Q-4DDW1Proje 2013 Normları7VM0A-RHY5Z-H8NTG-DJDP9-WK299Visio 2013 Profesyonel07UW5-4MM2B-U0PV1-SB6ZB-6IHC3Norme Visio 2013OX7TX-E8LM5-HWY8H-WP6JZ-F2QD8

Microsoft Office Professional Plus 2013 Ürün Anahtarı

• SMHZJ-FUGSG-BA98H-FNZRA-I8BJI

Korsan Office 2013 Aktivasyon Anahtarı Doğrulanırsa Riskleri Nelerdir?

Bu noktaya kadar geliştirdiklerimize göre ofis otomasyonunu etkinleştirmek ve doğrulamak için resmi olmayan bir Office 2013 lisansı kullanmak teorik olarak sorun yaratmamalıdır.

Microsoft, yasa dışı Windows etkinleştirmelerinde olduğu gibi bu konuda titiz değildir. Açıkçası, Windows sık sık güncellenir ve bu da izlemeyi kolaylaştırır.

Bu nedenle, bir anahtar oluşturucunun (Keygen) indirilmesini etkinleştirmek veya bir etkinleştirici veya güvenli sitelerin crack'ini kullanmak için kullanılması uygundur.

Bu nedenle, bu gönderideki öneriler indirilmeden, %100 güvenli ve güvenilir olarak sunulmaktadır.

Ancak, bazı korsan lisanslarla yukarıda belirtilenler gibi dosyaları indirmeye karar verirken dikkatli olmalısınız.

Ayrıca, bu yalnızca Microsoft için Office 2013 etkinleştirme anahtarı, eki açısından geçerli değildir, ayrıca önerimiz etkinleştirmek istediğiniz ve yasal işlem gerektiren her tür araç, oyun veya diğerleri için de geçerlidir.

Office 2013 Aktivatörü

Bu anlamda Office 2013'ü ücretsiz olarak etkinleştirmek için mevcut en iyi kanalların yetkili ve yasal portallar olduğunu söyleyerek başlamak gerekir.

Özellikle, çok güvenli ve gerçekten önerilebilir olmadığı için dikkatli bir şekilde yapılması gereken, yaygın olarak Office etkinleştiricileri olarak adlandırılan üçüncü taraf programların kullanımı yoluyla.

Aktivatör kullanılması neden önerilmez?

Bu durumda önerimiz, sadece vaat edilenleri yerine getirmedikleri için değil, aynı zamanda programlarının iyi bir kısmı da avantaj sağladığı için hemen hemen hepsi çok güvenilir olmadığı için bazı üçüncü taraf programlardan uzak durmaktır. Söz verilen araçla birlikte gelen ve bilgisayara yüklenen kötü amaçlı yazılımları ekleyin.

Açıktır ki bu, bilgisayarı yalnızca sistemin kendi güvenliği açısından bir güvenlik açığı durumuna sokmakla kalmaz, aynı zamanda varsa kişisel veya ticari bilgilerin çalınması da mümkündür.

Bu nedenle, yasal olarak görevini ve vaadini gerçekten yerine getiren bu tür bir üçüncü taraf yazılım varsa ve herhangi bir kötü niyet olmadan, o çekilişe veya şansa boyun eğmemek daha iyidir, çünkü risk almaya değmez. bulmakta.

Özellikle tek yol, diğer Office 2013 aktivatörleri ile deneme yanılma varsayımıyla veya ilk yöntemde Office 2013 aktivasyon anahtarını gönderen veya almaya çalışan kullanıcıların görüşü olduğundan.

Bu nedenle, tamamen yasal bir uygulama olmamasının yanı sıra, bu aracı herhangi bir tehlike çalıştırmadan etkinleştirmenin başka yolları olduğunda, bilgisayarın bütünlüğünü bu şekilde riske atmaya değmez.

Office 2013 Etkinleştirme Anahtarı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Burada, Microsoft'un düzenli kullanıcılarının çoğu tarafından sorulan, web'deki en yaygın sorulardan bazıları yer almaktadır.

Bununla, bu yazının geliştirilmesinden sonra kalmış olabilecek herhangi bir şüphenin açıklığa kavuşturulmasına büyük katkı sağlaması bekleniyor

Microsoft Office 2013'ü Hızlı ve Kolayca İndirebilir misiniz?

İnternet olan evren, muazzam İnternet trafiğine ek olarak tamamen ücretsizdir, bu nedenle bu alanda Microsoft Office indirmeleriyle ilgili konular da dahil olmak üzere her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Ancak bu özellikleri sunan sitelerin yasa dışı uygulamalara düşmemesi veya bilgisayara kötü amaçlı yazılım veya diğer virüs türlerini taşıyabileceği unutulmamalıdır.

Office 2013'ü tamamen ücretsiz etkinleştirmek mümkün mü?

Bu doğru, ayrıca web'de bunun nasıl gerçekleştirileceğine dair adım adım sunulan bol miktarda bilgi var ve kullanıcı bunun nasıl yapılacağına dair en açıklayıcı veya öğretici görüneni seçebilir.

Bilgisayarımın 32 bit mi yoksa 64 bit mi olduğunu nasıl anlarım?

Basit, başlangıca gidin, ardından ekibi takip edin ve farenin sağıyla özellikleri seçin; orada, 32 veya 64 bit olsun, sahip olduğunuz sistem türünü göreceksiniz.

Office 2013 ve Microsoft 365 arasındaki fark nedir?

Office 2013, kendi adına Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi kullanıcı uygulamaları sunar.

Microsoft 365'teyken, OneDrive ile çevrimiçi depolama ve Skype dakikaları ve evde kullanım gibi internet üzerinden sağlanan diğer hizmetlerin yanı sıra premium özellikler dahildir.
To Top