WhatsApp Güncellemesi İleti Tepkilerinin Yeni Sürümünü Getiriyor, İşte Ne Olduğu

Whatsapp'ın Yeni Beta Güncellemesiyle Artık Mesajlara Tepki Vermek İçin Herhangi Bir Emojiyi Kullanabilirsiniz...

WhatsApp, mesajlara tepki verme yeteneği de dahil olmak üzere, son birkaç hafta içinde anlık mesajlaşma platformuna bir dizi yeni özellik getiriyor. Meta'ya ait mesajlaşma platformu, artık kullanıcıların mesajlara kendi seçtikleri herhangi bir emoji ile tepki vermelerine izin vererek bu yeteneği yükseltiyor. Daha önce iPhone için WhatsApp'ın yakında daha fazla mesaj tepkisi için destek alabileceğini bildirmiştik ve sonunda oluyor. Whatsapp'ın mesaj tepkilerinin yeni versiyonuna ve şu ana kadar bildiğimiz her şeye bir göz atalım.


Android ve iOS için Whatsapp Beta'da Mesaj Tepkileri Artık Daha İyi

Artık WhatsApp kullanıcılarının mesajlara yanıt verirken seçebilecekleri altı emoji var: Beğen, Sev, Gül, Şaşırmış, Üzgün ​​ve teşekkürler. WhatsApp kullanıcıları, bu yeni güncelleme sayesinde artık klavyedeki herhangi bir emojiyi kullanarak mesajlara yanıt verebilir. Şirket, tepkileri genişletiyor ve kullanıcılara herhangi bir emoji ile tepki verme yeteneği veriyor.WABetaInfo'ya göre, Android 2.22.15.6, 2.22.15.7 için WhatsApp beta ve iOS 22.14.0.71 için WhatsApp beta artık mesajlara herhangi bir emoji ile tepki verme yeteneğine sahip. Bir mesaja tepki vermeye çalışarak özelliğin şu anda telefonunuzda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Tepkiler görünümünü açmak için bir mesaja uzun basın ve sağda bir '+' simgesi fark ederseniz, seçtiğiniz herhangi bir emojiyi kullanarak belirli bir mesaja tepki verebilirsiniz. Android için WhatsApp beta'da, artı simgesine bastığınızda klavye etkinleştirilir ve iOS'ta herhangi bir emojiyi hızlıca seçip arayabileceğiniz sürüklenebilir bir alan vardır.

Özellik şu anda test aşamasında ve beta kullanıcıları bu yeni işlevi ilk uygulayanlar arasında olacak. İlgili bir haberde, Whatsapp kısa süre önce bir grup araması sırasında belirli kişileri sessize alma veya mesaj gönderme özelliğini ve Android'den iOS'a veri geçişi desteğini kullanıma sundu

To Top