YouTube Premium Kod Kullanımı: YouTube Premium Kodları Nasıl Kullanılır?

Bir YouTube Premium kodunuz varsa ve onu kullanmak istiyorsanız, bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


YouTube Premium , en popüler video akışı uygulaması YouTube'dan bir abonelik planıdır. Google'ın sahip olduğu video akışı hizmeti, Premium üyeliğiyle, kullanıcının izleme deneyimini geliştirmeyi amaçlayan bir dizi özellik sunar. En önemlisi, video izlerken size herhangi bir reklam göstermez.


YouTube Premium'u almak için bir kullanıcının Hindistan'da ayda 129 Rs'den başlayan bir abonelik ücreti ödemesi gerekir. Ancak, birkaç uygulama, üyeliği ücretsiz olarak sağlamak için YouTube Premium kullanım kodlarını sunar. Bir YouTube Premium kodunuz varsa ve onu kullanmak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır. Ancak bundan önce YouTube Premium ve avantajları hakkında daha ayrıntılı bilgi verelim.

YouTube Premium nedir?

YouTube Premium üyeliği, YouTube'un abonelere çeşitli avantajlar karşılığında sunduğu ücretli bir abonelik hizmetidir. Reklamsız bir deneyim, arka planda oynatma desteği, videoları indirme ve çevrimdışı izleme yeteneği, YouTube müzik üyeliği ve daha fazlası gibi özellikler sunar.

YouTube Premium aboneliği Hindistan'da 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık olmak üzere üç planda mevcuttur. Aşağıda, Hindistan için YouTube Premium abonelik planı fiyatlandırma ayrıntılarının bir tablosu bulunmaktadır.
Geçerlilik

Fiyat

1 ay139 rupi3 ay399 rupi12 ay1.290 rupi

 

YouTube Premium Kodu Nasıl Kullanılır?

Bir YouTube Premium kodunuz veya hediye kartınız varsa ve onu kullanmak istiyorsanız, tarayıcıda nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

• Tarayıcıda Google hesabınızda oturum açın.

• Bu bağlantıyı açın: https://www.YouTube.com/redeem

• Kodu 'Kodu girin' alanına girin ve İleri'ye tıklayın.

• 'YouTube Premium'u Alın' düğmesini tıklayın ve satın almak istediğiniz planı seçin.

• Ödeme seçeneği olarak Google Pay'i seçin ve Satın Al'ı tıklayın.

• Kodunuz kullanılacak ve YouTube Premium hesabınız etkinleştirilecektir.

YouTube Premium'un Avantajları

YouTube Premium, bir dizi özellikle birlikte gelir. Üye olduktan sonra aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Reklamsız Videolar

Ana YouTube Premium özelliklerinden biri, her videodan önce veya video sırasında gördüğünüz can sıkıcı reklamlarla karşılaşmak zorunda kalmamanızdır. Hesabınızla oturum açtığınız herhangi bir cihazdaki videodaki her türlü reklamı kaldıracaktır. Ancak, içerik oluşturucuların yerleştirdiği tanıtımlar videolarda görünür olacaktır.
Arka Planda Oynatma

YouTube Premium, ekranı kapattığınızda bile bir YouTube videosunu arka planda oynatmanıza olanak tanır. Bunun dışında video izlerken diğer uygulamaları kullanabilmeniz için videonuzu küçük bir ekrana dönüştüren resim içinde resim modunu da kullanabilirsiniz.

Videolar indir

YouTube Premium, videoları yüksek kalitede indirmenize ve bunları uygulamada izlemenize olanak tanır. Çevrimdışı izlemek için belirli bir videoyu veya tüm oynatma listesini indirebilirsiniz. Bu, seyahat ederken veya ağ olmayan bir bölgedeyken ve video izlemek istediğinizde yararlıdır.

YouTube Müzik Premium

YouTube Premium'un en iyi yanı, YouTube müziğindeki milyonlarca şarkıya erişmenizdir. YouTube Müzik ile herhangi bir şarkıyı reklamlarla karşılaşmadan çalabilir, indirebilir, arka planda oynatmayı kullanabilir ve yalnızca ses modunu açabilirsiniz. 

YouTube Orijinalleri

YouTube, "YouTube orijinalleri" olarak adlandırdığı bazı seçilmiş popüler içerik oluşturucularla kısa filmler yapar. YouTube Premium ile bu YouTube orijinallerine ek ücret ödemeden erişebilirsiniz.
To Top