150W Hızlı Şarjlı, 16GB RAM'li OnePlus Ace Pro Yakında Piyasaya Sürülecek

OnePlus Ace Pro'nun Çin'de Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aynı telefonun küresel olarak 10T 5G olarak piyasaya sürülmesi muhtemeldir.OnePlus, OnePlus 10T 5G'nin Hindistan ve diğer pazarlarda piyasaya sürüldüğünü onayladı . Şirket, yeni premium Android akıllı telefonunu 3 Ağustos'ta Hindistan'da piyasaya sürecek. Aynı akıllı telefon Çin'de OnePlus Ace serisinde piyasaya sürülebilir. OnePlus, OnePlus 10R 5G'yi Çin'de OnePlus Ace olarak piyasaya sürdü. Şirketin şimdi OnePlus Ace Pro'nun piyasaya sürülmesiyle dizilişi genişleteceği söyleniyor.


Tipster Digital Chat Station tarafından yapılan yeni bir sızıntıya göre, OnePlus Ace Pro Çin yolunda. Tipster, piyasaya sürülmeden önce cihazın bazı temel özelliklerini de barındırdı. Şimdiye kadar sızdırılan OnePlus Ace Pro teknik özelliklerine, özelliklerine ve diğer detaylara bir göz atalım.

OnePlus Ace Pro Özellikleri 

OnePlus Ace Pro'nun Çin'de Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aynı telefonun küresel olarak 10T 5G olarak piyasaya sürülmesi muhtemeldir. Tipster Digital Chat Station ayrıca Ace Pro'nun kaputun altında 16 GB'a kadar RAM ile geleceğini ortaya koydu. OnePlus'ın Hindistan'da 55.999 Rs için 16 GB RAM ile 10T 5G'nin bir çeşidini piyasaya sürdüğü söyleniyor. 

10T 5G'nin Ace Pro ile aynı olduğunu gösteren bir başka sızdırılmış özellik, şarj hızı teknik desteğidir. Tipster, Ace Pro'nun kutudan 150W hızlı şarjı destekleyeceğini iddia ediyor.

Sızdırılan ayrıntılara dayanarak, her iki cihazın da Hindistan ve Çin'de farklı isimlerle piyasaya çıkacağını varsaymak güvenli. Bununla birlikte, OnePlus, 10R 5G'de olduğu gibi Ace Pro'nun teknik özellik sayfasında bazı küçük değişiklikler yapabilir. İkincisi, Çin'de 5000 mAh pil ve 150W hızlı şarj desteği ile mevcuttur. Hindistan'da 10R 5G, 5000 mAh + 80W hızlı şarj ve 4500 mAh + 150W hızlı şarj desteği ile sunuluyor.

Sızan diğer özellikler arasında 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç Full HD+ AMOLED ekran ve 32 MP ön kamera yer alıyor. Telefonun 50MP birincil kamera, 16MP ultra geniş kamera ve 2MP makro sensörlü üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu onaylandı.
To Top