Apex Legends'ta Legend Jetonları nasıl elde edilir?

Apex Legends , karakter kilidini açmayı ve kişiselleştirme seçeneklerini kolaylaştırmak için çeşitli oyun içi para birimleri kullanır. Metaller ve Apex Coins işlemek en popüler para birimi biçimleri olabilir, ancak Legend Jetonları da tartışmasız aynı derecede önemlidir. Gelmeleri kolay değil, ancak bazı önemli faydalar sunuyorlar ve peşine düşmeye değer.


Apex Legends'ta Efsane Jetonları nasıl alacağınız , bunları toplamanın en hızlı yolları ve ne satın almak için kullanılabilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

Efsane Jetonları nasıl alınır?

Legend Jetonları gerçek para ile satın alınamaz. Aslında, onları Apex Legends'ta sürekli olarak kazanmanın tek bir yolu var - seviye atlama. Her seviye (dördüncü seviyeden başlayarak) size 600 Efsane Simgesi verecek. Üst düzey oyuncular, maksimum seviyeye ulaştıktan sonra bile Efsane Jetonları biriktirmeye devam edecek ve bu da onlara devam etmeleri ve battle royale çılgınlığına dalmaları için bir neden verecek.Ne yazık ki, Efsane Jetonları kazanmanın tek yolu bu. Zorlukları tamamlamak, mevsimlik etkinliklere katılmak veya gerçek nakit para atmak, sizi zor para birimlerinden herhangi biriyle doğrudan ödüllendirmez. Efsane Jeton yığınlarının peşindeyseniz, Apex oynamaya devam etmeniz yeterlidir .

Onları yetiştirmenin en hızlı yolları

Bu para birimi doğrudan seviye atlamaya bağlı olduğundan, Efsane Jetonları kazanmanın en hızlı yolu oyun sürenizi en üst düzeye çıkarmaktır. Bu, rakiplerinizi geride bırakmanın en yüksek önceliğiniz olduğu anlamına gelir. Öldürme ve diriltme sayısını artırmak faydalıdır, ancak muhtemelen seviye atlamanın en hızlı yolu, tutarlı bir şekilde son halkaya ulaşmaktır. Başka bir deyişle, sizi bir maçtan erken devirebilecek çatışmalardan kaçının ve bir öldürme için ne zaman saldıracağınız konusunda taktiksel olun. Düzinelerce düşmanı ortadan kaldırmak size büyük bir XP ödeme günü kazandıracak, ancak sizi programın öncesinde ana menüye geri gönderirse bu riske değmeyebilir.

Ayrıca arkadaşlarınızla oynarken bir XP takviyesi alacaksınız - iki arkadaşınızla oynamak, Hayatta Kalma Süresi deneyim puanı payınıza %10 artış sağlayacaktır. Premium parça DP kazanımlarınızı artıracak öğelerle dolu olduğundan, Savaş Biletini almak da yardımcı olabilir.

Zorlukların üstesinden gelmek, Efsane Jetonları toplamanın bir başka harika yoludur. Bunlar size önemli miktarda XP sağlar. Her gün giriş yaptığınızda bu görevleri kontrol etmeyi bir öncelik haline getirin ve bunları gerçekleştirmek için elinizden geleni yapın. Bu, aşina olmadığınız bir karakter olarak oynamak veya en sevmediğiniz silahla öldürmeler yapmak anlamına gelebilir. Durum ne olursa olsun, bunların peşine düşmek için harcanan çabaya değer.

Efsane Jetonları ne için kullanılır?

Efsane Jetonları, yeni Efsanelerin kilidini açmak, Efsanevi görünümleri yeniden renklendirmek ve günlük zorlukları yeniden düzenlemek için kullanılır. Günlük mücadeleleri yeniden toplamak hızla artabileceğinden, Efsane satın almak veya Efsanevi görünümleri yeniden renklendirmek için para biriktirmenizi öneririz - ve bu, zor kazanılmış Efsane Simgelerinizin çoğu zaman en iyi kullanımı değildir.

To Top