Artık Herkes Twitter Spaces Kliplerini iOS ve Android'de Paylaşabilir

Şirket, Twitter'ın iOS ve Android'de, kullanıcıların platformda daha kolay paylaşım için Twitter Spaces'tan kısa ses klipleri çıkarmasına olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sunduğunu duyurdu .

Canlı sesli tartışma odasındaki herkes, Twitter'da başka bir yerde paylaşmak üzere bir klip oluşturabilir, bu da diğerlerinin canlı akışın en iyi kısımlarını, her şeyi dinlemelerine gerek kalmadan dinlemelerine olanak tanır ve klipler 30 gün sonra sona erer.

Özelliğin yaygın olarak kullanıma sunulması, Mart ayında başlayan sınırlı testleri takip ediyor. O zamanlar yalnızca Spaces sunucuları klipleri oluşturabiliyordu, ancak şimdi herhangi bir dinleyici platformda paylaşmak için kendi kliplerini oluşturabilir. Şu anda özellik, iOS ve Android'deki Twitter uygulamalarının kullanıcıları ile sınırlıdır, ancak şirket, Twitter web kullanıcılarına satırın daha ilerisinde geleceğini söylüyor.


Twitter, geçtiğimiz yıl içinde Spaces'a , halihazırda gerçekleştirilmiş olan Spaces kayıtlarını dinleme yeteneği ve içerik oluşturucuların canlı bir tartışmaya erişim için ücret talep etmelerine olanak tanıyan Biletli Spaces'ın tanıtımı gibi özellikler ekliyor.

To Top