Elden Ring Oyuncusu Süper Doğru Darth Maul Karakteri Oluşturuyor

Yenilikçi bir Elden Ring oyuncusu, Star Wars'dan Darth Maul'un neredeyse aynı bir versiyonunu oluşturmak için ayrıntılara olağanüstü dikkat gösteriyor.

Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, Elden Ring oyun dünyasını kasıp kavurdu ve yaygın olarak yılın en büyük sürümü olarak kabul ediliyor. NPD Group'un son verilerine göre, Elden Ring'in 2022'nin en çok satan oyunu olması bunu açıkça gösteriyor . FromSoftware unvanı, Pokemon Legends: Arceus ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga'nın sert rekabetiyle karşılaştı, ancak sonunda zirveye çıktı.İnanılmaz ticari performansına ek olarak, Elden Ring hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan sağlam eleştiriler ve yüksek övgüler aldı. Hayranlar oyunun büyüleyici hikayesine, sürükleyici oynanışına, ödüllendirici mekaniklerine ve zorluğuna bayılıyor. Aksiyon RPG'si, özellikle Fallingstar Beast, Crucible Knight ve Malenia gibi birçok zorlu Elden Ring patronu nedeniyle en zorlu oyunlar arasındadır .


Geçmişte Elden Ring'de birçok kişi Darth Maul'u yarattı, ancak CaptainIkag'ın versiyonu muhtemelen en iyileri arasında. Redditor, kapüşonlu bir Darth Maul'u gösteren birden fazla resim yükledi ve bazı resimler yüzün yakın çekimini gösteriyor. Gönderi binden fazla oy aldı ve topluluk CaptainIkag'ın Darth Maul'un yüz desenini ve dövmelerini yakalama çalışmasına övgüde bulundu. Aynı zamanda, birçok kullanıcı aynı gönderide kaydırıcıları paylaştığı için orijinal postere teşekkür etti.


CaptainIkag'ın Darth Maul'u, karmaşık bir şekilde tasarlanmış sonsuz bir Elden Ring karakterleri dizisine katılıyor. Ancak oyun dünyasındaki birçok insan, hayranların kadın figürleri tasarlamakta zorlandıklarını bildirdiği için Elden Ring'in karakter yaratıcısının daha da geliştirilebileceğine inanıyor. Ayrıca oyuncular, gelecekteki güncellemelerde karakter yaratıcısını daha da iyi hale getirecek daha fazla saç modeli, yüz özelliği ve vücut tipi umuyorlar. Örneğin, oyuncular düzenli olarak Elden Ring'deki dreadlock'ların eksikliğine dikkat çektiler . Bu tür saç stilleri, kullanıcıların Snoop Dogg gibi kreasyonları daha gerçekçi hale getirirken çok çeşitli karakterler oluşturmasına olanak tanır.

To Top