En İyi Fortnite 1v1 Gerçekçi Harita Kodları – Temmuz 2022

Fortnite oynamak ücretsizdir, ancak oyuncular V-Bucks'larını skinlere harcamayı sevdikleri için mikro işlemler yoluyla bir servet kazanıyor. İşte paranın tek başına satın alamayacağı en nadir Fortnite görünümleri.
Fortnite, önde gelen bir Battle Royale unvanıdır ve bu günlerde oyunculara sunduğu cilt ve kozmetiklerin bolluğu için eşit derecede popüler hale geldi. Marvel, DC ve Star Wars gibi serilere sahip geçişler yaygınlaştı ve Item Shop'ta kostümler asla tükenmedi.

Bununla birlikte, Fortnite, farklı nedenlerle bu statüye ulaşan nadir derilerden adil bir paya sahiptir. Bazıları OG Savaş Biletlerinin bir parçasıyken (Savaş Bileti görünümleri daha sonra Öğe Mağazasında asla yayınlanmaz), diğerleri sınırlı bir süre için mevcuttu.

Double Helix'ten Aerial Assault Trooper'a, şimdiye kadarki en nadir on Fortnite görünümü.

Tüm zamanların en nadir Fortnite görünümü nedir?

Renegade Raider, şimdiye kadarki en nadir Fortnite görünümüdür . Özel görünümlerin daha nadir olduğu iddia edilebilir, ancak Renegade Raider'ın yalnızca Bölüm 1 Sezon 1'de mevcut olduğunu unutmamak önemlidir. Sadece Lv. Battle Pass'ta 20, ancak aynı zamanda 1200 V-Bucks harcıyor.

Geçmişte, oyuncuların seviye atlamak için hataları, hileleri veya kılavuzları yoktu. Ayrıca V-Papel harcamak Bölüm 3'teki kadar standart değildi. Tüm yeni görünümlere rağmen OG Renegade Raider şimdiye kadarki en nadir kostüm olmaya devam edecek.

Air Stormtrooper, Bölüm 1 Sezon 1 Battle Pass mağazasında Lv.2'de bulunan aynı derecede nadir bir görünümdür. 15. Birçok oyuncu, nadirlik açısından Renegade Raider'ın üzerine koyar, ancak nesnel olarak test etmenin bir yöntemi yoktur.

Fortnite tarihindeki en nadir 10 görünüm

10) Tüm dekoratif ışıkların kilidi açık olan Omega

Omega, Fortnite'daki en nadir Battle Pass görünümlerinden biridir. Bölüm 1 Sezon 4 Savaş Bileti'nde yayınlandı ve bir BP kozmetik ürünü olduğundan bir daha asla satın alınamaz. Bölüm 3'te yeni Omega Şövalye görünümü geri dönse de, orijinal görünüm hala nadirdir.

Bazı oyuncular Omega'nın kilidini açabildi ve daha da azı dekoratif ışıklarının kilidini açabildi çünkü görev neredeyse imkansızdı. Omega'nın kilidini açtıktan sonra, tamamen yükseltilmiş bir Omega'ya sahip olmak için sezon sonundan önce ek görevleri tamamlamanız gerekiyordu.

Ayrıca, Bölüm 1 Sezon 4'teki Fortnite oyuncu tabanı, şimdi olduğundan çok daha küçüktü. Omega görevlerini tamamlayabilecek pek çok ter, onları deneme şansı bile bulamadı. Tüm bu nedenlerden dolayı, tamamen yükseltilmiş bir Omega her zaman bir emektarın sembolü olacaktır.

9) Altın Ajan Peely

Evet, altın yürüyen bir muz, Fortnite'ta açılması en zor görünümlerden biridir. 2. Bölüm Sezon 2'de Ajan Peely, Kademe 1 Savaş Bileti ödülüydü, ancak 'Altın Ajan' stili Lv.2'de ek bir ödül olarak mevcuttu. 300.

Lv'ye ulaşmak için. 300, bir cildin kilidini açmak için en tartışmalı gereksinimlerden biri olan 29.5 milyon XP satın almanız gerekiyordu. Profesyoneller ve içerik oluşturucular bile seviye satın almadan Golden Agent Peely'nin kilidini açmak için mücadele etti ve sıradan oyuncuların ihanete uğramış hissetmesi şaşırtıcı değil.

Genel olarak, Altın Peely'yi takan biriyle uğraşmamaya çalışın çünkü o cildin kilidini açmak için kesinlikle sayısız saatler harcadılar.

8) Özel Kuvvetler

Yaklaşık 1300 gündür Fortnite Item Shop'a geri dönmeyen Özel Kuvvetler, her geçen gün daha da değerli hale geliyor. İronik olarak, Özel Kuvvetler imrenilen bir takım haline geldi çünkü çok basit bir kostüm ve oyunculardan hiçbir zaman düzgün bir yanıt alamadı.

Özel Kuvvetler en son 2019'da görüldü ve açıkçası Epic Games, bundan bir şey kazanma umudundan vazgeçti. Bu bir şekilde cildin öne çıkmasına yardımcı oldu.

7) Kara Şövalye

Kara Şövalye, ilk Savaş Bileti olan Fortnite Bölüm 1 Sezon 2 Savaş Bileti seviye 70 ödülüydü. Bu, Lv'ye ulaşmak kadar zor görünmeyebilir. Altın Ajan Peely için 350, ancak XP sistemi son dört yılda çok değişti.

Ayrıca Fortnite şimdiki kadar terli değildi. Herkes hala yeni bina ve düzenleme mekaniğine uyum sağladığından, oyuncular birkaç saniye içinde gökdelen inşa etmediler. Sonuç olarak, yalnızca bir avuç oyuncu, Kara Şövalye'yi elde etmek için XP zorluklarını tamamlayabildi.

Eğlenceli gerçek, Kara Şövalye sadece korkutucu zırhlı Ajan Jonesy'dir.

6) İKONİK

IKONIC, Eylül 2019'dan önce bir Samsung Galaxy S10 cihazı satın aldıktan sonra elde edebileceğiniz bir Fortnite kaplamasıdır. Bu listedeki bazı promosyon kaplamalarının aksine, IKONIC aslında benzersiz ve harika görünüyordu ve ayrıca oyuncular tarafından estetiğinden dolayı seviliyordu. K-Pop grubu iKON'dan Jung Chanwoo, kıyafetin arkasındaki ilham kaynağıydı.

Ancak, IKONIC Eylül 2019'da durduruldu ve yerini Glow aldı. Şimdi dış görünümü açmanın bir yolu yok, ancak her zaman şimdiye kadarki en havalı özel görünümlerden biri olacak.

5) Onur Muhafızı

Honor Guard, Fortnite'ta sadece nadir bulunan bir görünüm değil, aynı zamanda en pahalı olanlardan biridir. Asla Item Shop'a ulaşmadı ve o sırada 650 $ değerinde Honor View 20'yi satın alan herkes için ek bir ödüldü.

Milyonlarca oyuncunun Honor Guard'ın kilidini açma şansı bile olmadı, bu da onu en nadir özel görünümlerden biri haline getirdi. Teklif yalnızca 2019'un başlarında mevcuttu ve şimdi alamazsınız.

4) galaksi

Galaxy, nadir görülen başka bir Fortnite özel yüzüdür. Galaxy Note 9 ve Galaxy Tab S4'ü satın alan oyuncular için 'ücretsiz' bir ödüldü. Promosyon kaplaması, Fortnite Android cihazlara ulaşmadan önce mevcuttu ve bu da kesinlikle nadirliğine katkıda bulundu.

Galaxy'nin kilidini açmak için fiziksel olarak Fortnite oynamanız ve yalnızca en tutkulu oyuncuların yapabileceği bir şey olan üst düzey bir Samsung cihazı satın almanız gerekiyordu. İlginç bir şekilde, Epic Games, oyuncular Samsung mağazalarına girdiği ve şov amaçlı cihazlarda oynayarak skin aldığı için Galaxy'yi birçok hesaptan kaldırmak zorunda kaldı.

3) Kraliyet Bombacısı

Bu en nadir Fortnite görünümleri listesini yapmak için başka bir promosyon kıyafeti Royale Bomber'dır. Epic Games'in, özellikle Royale Bomber gibi jenerik bir takım için oyuncuların PlayStation 4 alacağını düşünmesi çok iddialıydı. Bununla birlikte, paketi satın alma isteksizliği, cildi daha nadir hale getirdi.

Artık PS5 ve Xbox Series X/S'nin gelişiyle yeni nesil konsol oyunlarına girdik. Bu nedenle Royale Bomber, Fortnite gazilerinin oyunu bir PS4'te oynadıklarını göstermeleri için harika bir yoldur.

2) Çift Sarmal

Double Helix, tartışmasız şimdiye kadarki en nadir ve en pahalı özel Fortnite kıyafeti. Kilidi açmak için özel bir Nintendo Switch konsol paketi satın almanız gerekiyordu ve maalesef Switch, Epic Games'in battle royale unvanını oynamak için en kötü platformlardan biri.

Double Helix paketi artık resmi olarak mevcut değil ve üçüncü taraf satıcılar bunun için 1000 dolardan fazla talep ediyor. Bu tür paketleri satın almak, skin almak için kullanılan ödeme kodunun hala orada olup olmayacağını garanti etmez.

1) Renegade Raider ve Air Assault Trooper

Aerial Assault Trooper ve Renegade Raider'ın nadir olduğunu, Fortnite'ın Battle Pass sisteminden önce geldikleri gerçeğinden varsayabilirsiniz. Bölüm 1 Sezon 1'de, Lv.1'e ulaştıktan sonra Sezon Mağazasında bunların kilidini açabilirsiniz. 15 ve Sv. 20, sırasıyla.

Dürüst olmak gerekirse, Aerial Assault Trooper en kaygan Fortnite kaplaması değil, bu yüzden gaziler V-Bucks'larını buna harcamakta tereddüt ediyorlardı. Öte yandan, Renegade Raider biraz daha iyiydi ancak Sv. yirmi

Hayranlar, Renegade Raider ve Aerial Assault Trooper arasındaki en nadir kostüme asla karar veremedi. Her ikisinin de şimdiye kadarki en nadir Fortnite cildi olarak adlandırılmaları için kendi sebepleri olduğunu ve bu listede en üst sırayı hak ettiğini düşünüyoruz.

Bu özel kıyafetlerden bazıları Item Shop'a asla ulaşmamış olsa da, Fortnite görünümlerinin çoğu V-Bucks ile satın alınabilir. Oyunlara çok para harcamaktan hoşlanmıyorsanız, Fortnite'ta nasıl ücretsiz V-Bucks kazanılacağına dair kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.
To Top