En Son Ücretsiz Gmail Hesapları Listesini Alın

Ücretsiz Gmail Hesapları Listesi 2022 – Youtube hesabınız var mı? Youtube hesap abonelerinizin artmasını mı istiyorsunuz?


Bilmek isterseniz aboneleriniz çok fazla aboneniz varsa Youtube hesabınıza abone olmakla ilgilenecektir.
Bu yüzden yüksek abonesi olan youtube kanallarına sahip kişiler kısa sürede abonelerini artırabilirler.

Ancak YouTube aboneleriniz hala azsa endişelenmenize gerek yok. Kendi Youtube hesabınıza abone olmanız yeterlidir.

İşin püf noktası, bir Gmail hesabı kullanmak ve toplu olarak bir Youtube hesabı oluşturmak ve kendi hesabınıza abone olmaktır.

Böylece abone olduğunuz arkadaşınızın Youtube hesabı sahte de olsa sürekli artacaktır. Bu, organik aboneleri Youtube hesabınıza abone olmaya çekecektir.

Organik aboneler sürekli artıyorsa, birden fazla Gmail hesabıyla abonelik etkinliğini kendiniz durdurabilirsiniz.

Gmail Hesabı Kullanmanın Faydaları

1. Spam Filtreleme

Aslında çoğu e-posta hizmeti bu günlerde bir tür filtreleme sunuyor ve Google'ın spam filtrelemesi çok etkili.

Gmail spam, virüs ve reklam amaçlı kimlik avı girişimlerini filtrelemeye çalışır, ancak yüzde 100 etkili bir filtre değildir.

2. Google Hangouts ile Birleşme

Gmail masaüstü, Hangouts kişilerinizi ekranın sol tarafında görüntüler, böylece e-posta kişilerinizin hangout'ları kullandığını görebilirsiniz.

Hangouts, birçok kişiyle görüntülü görüşme yapabilme avantajına sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır.

3. Çevrimdışı Erişim

İnternete bağlı olmasanız bile bilgisayarınızdan Gmail'e çevrimdışı erişebilirsiniz. İşin püf noktası, Gmail çevrimdışı Chrome uzantısını web tarayıcınıza yüklemektir.

Ücretsiz Gmail Hesapları Listesi 2022

Mümkünse şifreyi değiştirmeyin ki başkaları da aşağıdaki ücretsiz Gmail hesabını birlikte kullanabilsin. Şifreyi değiştirmek istiyorsanız, bu makaleyi paylaşmama yardım edin...

En Son Ücretsiz Gmail Hesaplarını Alın [2022]

E-postaŞifrebranka.lol@gmail.combir böcekivanmandic86@gmail.commandinho141986techneutron@gmail.comilaçemreermez12@gmail.com857901237arilcandra@gmail.comaril12345danuraceh@gmail.comGGhale1978kabanungbara@gmail.comhalobks2405jessylamer@gmail.comChanning2405!88nurhasanah02@gmail.comFuji@1177betaamri@gmail.comcacho93


Yukarıdaki hesabı denediyseniz ancak başarısız oluyorsa veya kullanılamıyorsa, muhtemelen birisi şifreyi zaten kullanmış ve değiştirmiştir. Bu nedenle paylaştığımız ücretsiz hesap, mümkünse şifreyi değiştirmez.

En Son Ücretsiz Gmail Hesapları Listesi [Hala Çalışıyor]

E-postaŞifrefernandovaz@gmail.com4 Nisan 98michaelibrahim@gmail.comkelebek6bismasiregar02@gmail.comcaner1999marumar@gmail.com14109uq41097namiyuni@gmail.comEamolamazon66javisrecord@gmail.comkaranlık sesbluecastel@gmail.comAynur1998joana998@gmail.comjoanna93120selenanojak@gmail.comselena35nisaimba@gmail.comincelik89
To Top