FIFA 23 İlk Fragmanı Yeni Animasyon Teknolojisini ve İki Dünya Kupasını Tanıttı

Oyun ayrıca çapraz oyun, kadın kulüp takımları ve yenilenmiş modları da içerecek.

FIFA 23'ün fragmanı bugün yayınlandı ve 30 Eylül'de çıkış tarihini duyurdu ve yeni animasyon sistemini gösterdi. Fragmanın kendisi, oyunun yeni özelliklerini açıklayan önceden yazılmış yorumlarla serpiştirilmiş, yerel ayarlarda oynayan çeşitli oyunları ve takımları tasvir ediyor.

Örneğin, Hypermotion 2 Teknolojisi, FIFA 23'ün sanal oyuncuları için daha fazla animasyon ve daha gerçekçi fiziksel tepkiler sağlar. Teorik olarak, teknoloji oyunu daha akıcı ve duyarlı hale getirecek ve oynamayı TV'de izlemekten daha ayırt edilemez hale getirecek. Hypermotion 2 özellikleri oyunun yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC ve Stadia sürümlerinde mevcuttur. Diğer iyileştirmeler arasında yenilenmiş bir top sürme sistemi, şut çekmeye daha yumuşak bir geçiş, yepyeni hızlanma mekaniği, gelişmiş oyuncu farkındalığı ve daha fazlası yer alıyor.

FIFA 23'te ayrıca Barclays Kadınlar Süper Ligi ve lansman sırasında Division 1 Arkema da dahil olmak üzere seri tarihinde ilk kez kadın kulüp takımları yer alacak. Oyunda ayrıca iki World Cub oyunu da yer alacak: Erkekler FIFA Dünya Kupası Katar 2022 ve FIFA Kadınlar Dünya Kupası Avustralya ve Yeni Zelanda 2023. Bu turnuvalar daha sonra ücretsiz güncellemelerle eklenecek.

Oyun, Career Mode, Pro Clubs, Volta Football, Ultimate Team ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında değişiklikler ve iyileştirmeler ekleyecek. Yeni antrenman modu koçluk sistemi, yeni ve deneyimsiz oyuncuların daha hızlı hızlanmalarına yardımcı olmayı vaat ediyor. FIFA 23, sistemler ve platformlar arasında çapraz oynamayı da destekleyecek.

Video oyunlarında şu anda bir geçiş döneminde olan FIFA özelliği , uluslararası futbol organizasyonu ve EA olarak yollarını ayırıyor . EA'nın futbol oyunları 2023'te EA Sports FC olarak yeniden markalanacak, FIFA ise 2022'de daha sonra piyasaya sürülecek birden fazla simülasyon olmayan oyun sözü verdi.

To Top