Fortnite Ayçiçeğinin Fidan ve Mantar Çiftliği nerede bulunur?

Bu Fortnite yerlerinden herhangi birine bir Gerçeklik Tohumu ekin...

Fortnite Ayçiçeğinin Fidanları ve Mantar Çiftliği yer işaretlerini nerede bulacağınızı bilmek, 4. hafta mücadelesinde size yardımcı olacaktır. Görevi tamamlamak için bu konumlardan herhangi birine bir Gerçeklik Tohumu ekmeniz gerekiyor, bu da size ödül olarak biraz XP kazandıracak. Reality Seeds, Fortnite'a nispeten yeni bir eklentidir ve kendi ganimetinizi büyütmenize izin verir, bu nedenle sadece bir meydan okumayı doğru yere dikerek tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda gelecekteki bir maçta kendinize yardımcı olursunuz! Fortnite'daki Ayçiçeği Fidanları ve Mantar Çiftliği simgelerini burada bulabilirsiniz.

Fortnite Sunflower'ın Fidanları ve Mantar Çiftliği konumları

Ayçiçeğinin Fidanları ve Mantar Çiftlikleri, Fortnite haritasında işaretlenmemiş iki önemli noktadır , bu yüzden onları nerede bulacağınızı bilmeniz yeterlidir. Yardımcı olması için yukarıdaki haritayı ve aşağıdaki açıklamaları kullanın:

Ayçiçeğinin Fidanları: Haritanın kuzey yarısında, Sleepy Sound, The Daily Bugle ve Coney Crossroads'ın hemen hemen ortasında bulunan küçük bir ağaç fidanı çiftliği.

Mantar Çiftliği: Adından da anlaşılacağı gibi, haritanın batı tarafında, Greasy Grove'un güneybatısında, çok sayıda parlayan mantar bulunan bir çiftlik.

Fortnite'ta Ayçiçeğinin Fidanları veya Mantar Çiftliği'nde realite tohumu nasıl ekilir

4. hafta Fortnite görevlerinden birini tamamlamak için , Ayçiçeğinin Fidanlarına veya Mantar Çiftliğine bir Gerçeklik Tohumu ekmeniz gerekir - ikisine birden değil. Güzel ve basit bir hedef, ancak önce Reality Seed'i nerede bulacağınızı bilmeniz gerekecek. Bu tohumların bulunabileceği birkaç yer var ama Reality Tree çevresinde en bariz olanı ve orada bir tane bulabilmeniz gerekir – onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Fortnite Reality Seeds kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun.

Bir tohum topladıktan sonra, Ayçiçeğinin Fidanları veya Mantar Çiftliği'ne gidin ve tohumunuzu temiz bir alana yerleştirin. Görev hedefi sadece bir tohum ekmenizi gerektiriyor, ancak büyümesine izin verirseniz, sonunda biraz ganimet açacak! Kendinize bir tohum almak için Gerçeklik Ağacına gittiyseniz, iki lokasyondan en yakını olduğu için Fungi Farms kesinlikle daha iyi bir seçenektir. Ancak, Logjam Lotus'a (onları bulmak için başka bir iyi yer) doğru bir Gerçeklik Tohumu almayı başardıysanız, o zaman Ayçiçeğinin Fidanları en yakın konumdur, ancak yine de oldukça uzun bir yürüyüştür! İşleri hızlandırmak için bir araba alıp alamayacağınıza bakın.  

To Top