Fortnite: Bir Baller ile Yapıları Kolayca Yok Etme

Oyuncuların Fortnite Haftalık Görevlerini tamamlamak için bir Baller ile yapıları nasıl kolayca yok edebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.Bu sezon Fortnite battle pass'tan Darth Vader'ı elde etmek isteyen herkes için görevleri tamamlayabilmek bir zorunluluktur.

İlk başta, bir Baller ile yapıları yıkmak zahmetli görünebilir, ancak aslında onu tamamlamanın çok kolay bir hilesi var.

Bu, görevi bir maçta ve daire kapanmayı bile başarmadan önce tamamlamanıza izin verecektir.

Fortnite'ta Yapıları Yok Etmek İçin Bir Toplayıcı Nasıl Kullanılır

Bir Baller ile bir yapıyı yok etmek için Fortnite'ın etrafına dağılmış daha kırılgan eşyalardan bazılarına takviye yapmanız gerekecek.

Ballers, yapıları diğer araçlar kadar kolay yok edemez. Tahta veya küçük nesneler dışında pek bir şey yok edemezler.

Neyse ki Reddit kullanıcısı BMLM , bu görevi tek seferde tamamlamanın kolay bir yolunu buldu. Sadece şu adımları izleyin:

• Rave Cave'in tepesine inin ve bir Baller alın. Başka oyuncular varsa panik yapmayın! Onlar yağmalarken doğrudan bir Baller'a gidin.

• Reality Falls'un batı ucuna, Meowscles'ın evine doğru ilerleyin. Görevi daha hızlı tamamlamak için yol boyunca herhangi bir ahşap çiti yok edebilirsiniz.

• Kazmanız veya silahınızla duvarlardan birini yok edin.

• Evin içine girin ve güçlendirmeye başlayın!

Tam görev açılır penceresini nispeten hızlı bir şekilde almalısınız! Bununla işiniz bittiğinde, geri dönüp harika ödüller için son Fortnite Terlemeden Yaz Etkinliği görevlerini tamamlayabilirsiniz !

Bunlardan biri , bir tekneye atlamayı ve bir yarış devresini tamamlamayı içeriyor ! Bu görevleri kontrol etmeye değer çünkü sizi tatlı bir sırt blingiyle ödüllendiriyorlar.
To Top