Fortnite: Karakter Dansı Yapacak Bir Boogie Bombası Nerede Bulunur – Harita Konumu

Bugünün Fortnite Ter Yok Yaz Misyonu, bir Boogie Bombası bulmayı ve bir karakter dansı yapmayı içeriyor. İşte bilmeniz gerekenler:Fortnite Ter Yok Yaz etkinliği başka bir günlük görevle geri döndü ve bunu tamamlaması biraz zor. Neyse ki, kendinize biraz bonus XP kazanmak ve Yaz ödüllerinize doğru ilerlemek için bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

3. Sezonda XP'nin biraz yavaş hareket ettiğini fark eden oyunculardan biriyseniz, eklenen seviye ilerlemeleri için kesinlikle yeni Yaz görevlerinden yararlanmak isteyeceksiniz.

Bugünkü görev, oyunculara ilk önce bir Boogie Bomb bulma görevi veriyor. Nadir öğeyi bulmak için en iyi yöntem burada.

Fortnite'da Boogie Bombası Nerede Bulunur?

• Fortnite'da bir Boogie Bomb bulma şansını en yüksek seviyeye çıkarmak için, Disko'nun çoktan çıldırdığı Rave Cave'in dibine gidin.

• Yakındaki sandıkları arayın ve sizi bekleyen bir Boogie Bomb'u bulmanız çok uzun sürmez.

• Bu alanda bir tane bulamıyorsanız veya zaten yağmalanmışsa, işleri kolaylaştırmak için lobiden ayrılın ve başka bir maça katılın.

Boogie Bombasıyla Bir Karakter Dansı Nasıl Yapılır?

• İlk olarak, 'karakter' terimi ile karıştırmayın. Görev size başka bir oyuncu bulmanızı değil, haritada dolaşan NPC'lerden birinin izini sürmenizi söylüyor.

• Görev listenizden görevi seçerek tüm karakter konumlarını görebilirsiniz.

• Ardından, konumlardan birinde NPC'yi bulun ve dans etmeleri için ayaklarına bir Boogie Bomb atın. Makul derecede yakın olduğunuzda başlarının üzerinde bir konuşma balonu göreceksiniz. Benim için Cryptic, Boogie Bomb'un ortaya çıktığı yerin hemen yakınında, Rave Cave'deydi.

• Aynen böyle, Fortnite Ter Yok Sponsorluğu görevinizi tamamladınız ve 15.000 XP kazandınız!
To Top