Fortnite Kurtarılamaz Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Sektörde büyük yankı uyandıran geliştirici ve yayıncı Epic Games, bugüne kadar dünyanın en başarılı battle royale oyunlarından birini yaratmayı başardı. Fortnite, genel topluluk katılımı ve dünya çapında beğeni topladığı zaman benzersizdir. Bununla birlikte, Fortnite kurtarılamaz hatası gibi bazı sorunlar,  hevesli oyuncular için büyük bir sıkıntı yaratma eğilimindedir.Artı tarafta, başlığın çok hatalı olduğu bilinmiyor ve genellikle toplayabildiklerimizden hatasız. Bununla birlikte, zaman zaman bir veya iki hata ortaya çıkmayı başarır, bu nedenle eldeki soruna hızlı bir çözüm arıyorsanız, panodaki insanlar için neyin işe yaradığını keşfetmek için okumaya devam edin. Lafı fazla uzatmadan hemen konuya girelim. 


Fortnite Kurtarılamaz Hatası Nedir? 


Fortnite nispeten yakın zamanlarda - tam olarak 8 Temmuz'da yepyeni bir güncelleme aldı. Ne yazık ki, bu son yamanın gelişi zevkten çok rahatsızlık getirdi ve görünüşe göre oyuncuları " Uygulama kurtarılamaz bir hatayla karşılaştı " yazan bir hata isteminin arkasında engelledi . Ardından, Fortnite'ın destek sitesinde paylaşmak için “Tamam” düğmesine tıklayarak bir bellek dökümü oluşturmanız söylenecek.


Elinizdeki mesele, oyuna yüklenmeye başladığınızda ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, çeşitli Sniper Elite 5 Başlatma Hatalarından farklı olarak Fortnite, oyuncular için başlangıçta çöküyor gibi görünmüyor. Başlatır ve oyuncuları, müşterinin önemli oyun işlemlerini yüklemeye başladığı ana başlık menüsüne yönlendirir. Ancak, bundan kısa bir süre sonra oyun kurtarılamaz hata sorunuyla ortaya çıktığında .


Söz konusu durum hiç de arzu edilen bir durum değildir, bu nedenle sorun ilk ortaya çıkar çıkmaz hızlı bir çözüm aramak yakındır. Neyse ki, sorunun sizden kaynaklanmadığından emin olmak için deneyebileceğiniz birkaç yol var. Eğer durum böyle olmazsa, ne yazık ki bekleme oyununu oynamak zorunda kalacaksınız. Epic Games şu anda sorunun farkında ve anında çözmek için çalışıyor.


Durumu en iyi şekilde ele almak ve Fortnite'ı yeniden oynamaya başlayabilmek için neler yapabileceğinize daha yakından ve daha yakından bakalım.     


Fortnite'de Kurtarılamaz Hata Nasıl Onarılır

Aşağıda, Fortnite'ın kurtarılamayan hatalarını düzeltmek için mevcut en sağlam yöntemlerin bir özeti yer almaktadır . Lütfen en iyi sonuçları elde etmek için ileride özetlenen talimatları özenle uyguladığınızdan emin olun. Ayrıca, gelecek olası düzeltmeler, oyun istemcisini en az birkaç kez yeniden başlatmayı denemiş olmanıza güven veriyor. Değilse, bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin ve bunun sizin için yuvarlanıp gitmediğini görün. 


Bir Düzeltme Bekleyin

Bir Reddit kullanıcısına FortNiteBR subreddit gönderisinde yanıt verirken, geliştirme ekibi üyelerinden biri sorunu kabul etti ve kilitlenme dökümünü yükleme talimatı verdi. Fortnite temsilcisi MagmaReef , çöplüğü Byfron'a yüklemenin , ilgili tarafın meseleyi daha verimli bir şekilde çözmesine yardımcı olacağını söyledi. Bu kolayca yapabileceğiniz bir şeyse, bunun için çekim yapmanızı öneririz. 


Bu nedenle, birincil çabanız olayların döngüsünde kalmak ve bir yamanın gelmesini beklemek olmalıdır. Sorun, geliştiriciler tarafından ortaya çıktığından ve son kullanıcı açısından yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığından, bunu yapmak en olası eylem şeklidir.


Bununla birlikte, işleri daha da kötüleştiren birkaç faktör var. Bunlardan biri, artık oldukça eski olan Windows 7'de oyunu oynamaya çalışıyor.


İşlerin sizin tarafınızda yürümesi için nasıl aracılık edebileceğinize geçelim, böylece hataya yer kalmaz. Hatanın gerçekten Epic Games tarafında olması durumunda aşağıdaki düzeltmelerin sizin için çalışmayabileceğini lütfen unutmayın. Bununla birlikte, ünlü üçüncü şahıs nişancı kurulumunun çeşitli kısımlarını değiştirerek sorunun gerçekten de bu olduğundan emin olmalıyız. 


Epic Games Store Üzerinden Fortnite'ı Onar 

Epic Games Launcher, tıpkı önden çalışan Steam masaüstü istemcisi gibi zengin özelliklere sahiptir. Hatta yerel olarak depolanan oyun dosyalarının kimliğini doğrulamasını sağlayan belirli bir işlevi vardır. Yüklü tüm oyun dosyalarının yerinde olup olmadığını ve temel işlevlerinden birini kullanarak düzgün çalışıp çalışmadığını doğrulamaktan çekinmeyin.


Yani "Doğrula" özelliği, sisteminizde yüklü olan dosyaları Epic Games'in kendi sunucularında depoladığı dosyalarla çapraz kontrol eder. Herhangi bir karışıklık tespit edilirse, dosyalar değiştirilir ve başlık ile yola devam edebilirsiniz. Aşağıda özetlenen adımları izleyin ve bunu nasıl yapacağınızı öğrenin. 


İlk adım, Windows PC'nizde Epic Games Launcher'ı başlatmaktır. Bu çeşitli şekillerde yapılabilse de, en iyi olduğunu düşündüğünüz şekilde yapmaktan çekinmeyin.

Masaüstü istemcisini kurduktan ve çalıştırdıktan sonra, yan paneldeki ikincisine tıklayarak oyunlarınızın “Kütüphanesine” gidin. Daha fazla ayrıntı arıyorsanız, aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın.


Bir sonraki adım, Fortnite'ın hemen altında yan yana yerleştirilmiş üç yatay noktayı tıklamaktır. Aşağıdaki ekran görüntüsü bunun nasıl yapılacağını göstermektedir.


Doğrulama işlemi bir veya iki dakikadan fazla sürmemelidir, bu nedenle Fortnite'ı anlık olarak başlatabilmelisiniz. Çabanın meyve verip vermediğini kontrol edin ve hatanın devam etmesi durumunda okumaya devam edin.  


To Top