Fortnite Sezon 4 ne zaman başlıyor? İşte şimdiye kadar bildiğimiz her şey...

Fortnite Bölüm 3'ün 4. Sezonu resmi olarak çıktığında ne bekleyebiliriz?

Fortnite Sezon 4 ne zaman başlıyor, hala uzun bir yol olmasına rağmen bazılarının zaten düşüneceği bir soru, ancak bir sonraki Sezonun ne olabileceğini ve Sezon 4 Battle Pass teması için potansiyel seçenekleri düşünmekte bir zarar yok. Şu anda, Hayali Düzen'in yenilgisinin ardından ada genelinde bir sakinlik havası var ve şu anda herkes Fortnite'daki parti titreşimleriyle rahatlıyor , ancak Gerçeklik Ağacı'nın garip etkileri, kökleri yeni yerlere yayıldıkça daha belirgin hale gelmeye başlıyor. ve görünüşlerini değiştirmeye başlayın. Kendinize Bölüm 3'teki Fortnite Sezon 4'te avantajlı bir başlangıç ​​yapıyorsanız, şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Fortnite Sezon 4, Bölüm 3'te ne zaman başlıyor?

Fortnite Sezon 4 çıkış tarihi resmi olarak onaylanmadı, ancak Epic Games web sitesinde görüldüğü gibi Bölüm 3 Sezon 3 Savaş Bileti'ne göre(yeni sekmede açılır)ve Battle Pass ekranındaki oyun içi mesaj, mevcut Sezon 3 Battle Pass'ın 17 Eylül 2022'de sona ereceğini belirleyebiliriz. Bu, Fortnite Sezon 4 başlangıç ​​tarihinin büyük olasılıkla 18 Eylül 2022 Pazar günü olacağı anlamına gelir . geçiş için olağan kesinti süresi, ancak bununla ilgili resmi onay almamız biraz zaman alacak.

Fortnite Sezon 4 için yapılan en büyük değişiklikler neler olacak?

Son zamanlarda battle royale'de oldukça büyük değişiklikler oldu, tamamen yeni bir Zero Build modu kalıcı bir fikstür olarak ortaya çıktı ve Imagined Order ile Seven arasında uzun süredir devam eden bir savaş (şimdilik) sonuçlandı. Adayı ele geçiren bir parti atmosferi ve Fortnite Reality Seeds'in yanı sıra Fortnite Sıfır Noktası'ndan nehirler boyunca süzülen güçler sayesinde yeni bir yaşamda ortaya çıkan Fortnite Reality Seeds ile birlikte ruh hali önemli ölçüde değişti . Sonsuza kadar Vibin olmamız pek olası değil, bu yüzden Fortnite Sezon 4'e geçerken ruh halinin değişmesine hazır olun. Imagined Order şu anda gitmiş olabilir, ancak kesinlikle unutulmamıştır.

Fortnite Sezon 4 Savaş Bileti ne kadara mal olacak?

Fortnite'ı oynamak ücretsizdir, ancak Battle Pass satın almak size bir sürü ek ödül kazandıracaktır. Fortnite Season 4 Battle Pass, muhtemelen normal 950 V-Bucks için mevcut olacak, bu da Fortnite mağazasındaki en küçük V-Bucks paketini satın almanın yeterli olacağı anlamına geliyor. .


To Top