Fortnite zipline'larını nerede bulabilir ve adada dolaşabilirsiniz

Fortnite Ziplines, adanın etrafında uzun süredir yerleşmiş bir ulaşım aracıdır, çünkü bağlandıktan sonra sizi A noktasından B noktasına çabucak götürmekle kalmaz, aynı zamanda boşlukları geçmenize ve aksi takdirde inşa etmeniz gereken dik yokuşları tırmanmanıza da yardımcı olabilir. senin yolun yukarı. Bu yüksek hızlı makara sistemi ile Fortnite'da ulaşılması zor alanlar arasında darboğaz yaparken, yaklaşan düşmanlara karşı kendinizi korumak için silahlarınızı ateşleyebilir, yön değiştirirken veya hatta düştüğünüzde herhangi bir düşme hasarı almadan onlardan kaçmak için atlayabilirsiniz. kara.


Çelik halatlar ayrıca zaman zaman Fortnite görevlerinde yer alma eğilimindedir ve havadayken bir halat yakalamak için Grapple Glove'un nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca tek bir maçta bir Fortnite Baller , bir çelik halat ve bir Fortnite şofben kullanmanız gereken ayrı bir görev var , bu nedenle diğer gerekli unsurlar olarak Rave Cave ve Reality Falls arasındaki zeplinleri hedeflemeniz en iyisi da o bölgede. İhtiyacınız ne olursa olsun, sizi yolunuza çıkaracak tüm Fortnite Ziplines konumlarına sahibiz.

Fortnite Ziplines konumları

Karşılaştığımız tüm Fortnite Ziplines konumlarını yukarıdaki haritada işaretledik ve görebileceğiniz gibi, bunlardan yeterli sayıda var. Çoğu, aşağı inip diğer tarafa geri dönmek zorunda kalmak yerine, hızlı bir şekilde yüksek zirvelere ulaşmak veya kanyonları ve nehirleri geçmek için kullanılır. Daireler bir hattın sonunu gösterir, bu nedenle Fortnite Ziplines'ın her iki ucundan da başlayabileceğiniz için haritada iki daire olacaktır, ancak yeterince yaklaşabilirseniz herhangi bir noktada bir zipline bağlayabilirsiniz. istemi izleyin.

Havadayken bir Fortnite Zipline yakalamak için Grapple Glove nasıl kullanılır?

6. Hafta görevlerinden birinde havadayken bir çelik halatı yakalamak için Grapple Glove'u kullanmak için, doğal olarak önce Fortnite Grapple Gloves'a sahip olmanız gerekir . Adanın çevresinde, bunları alabileceğiniz on farklı pembe kıskaç üssü var, ancak Shifty Shafts'ta, Tilted Towers'ın doğusunda ve Greasy Grove'un güneybatısında, onlara en yakın Fortnite Ziplines var. Eldiveni kuşandıktan sonra, bir çelik halata doğru ilerleyin, ardından ona doğru sallayın ve havada kendi yönünde fırlatmak için bırakın, kendinizi bağlamak ve bu görevi tamamlamak için havada olağan Zipline Gir komutunu izlemeden önce.

To Top