Free Fire Ödül Kodu 2022 İtfa kodu ve Site

Free Fire Ödül Kodu 2022 İtfa kodu ve Site buradan kontrol edilebilir. Ağustos 2022 FF Ödül kodunu şimdi bu sayfadan alın . Free Fire şu anda Hindistan'daki en popüler Battle Royale oyunlarından biridir ve hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir. Bu oyunun benzersiz yönü, mevcut oyun içi ürünlerin çeşitliliğidir. Bu oyunda karakterler, silah görünümleri ve ifadeler gibi birçok farklı kozmetik şeyi keşfedeceksiniz. Bunları elde etmek için Elmas gibi oyun içi nakit harcamanız gerekir.


Free Fire Ödül Kodu 2022

Free Fire, bugüne kadar 100 milyondan fazla indirme ile dünya çapında en popüler mobil dövüş oyunlarından biridir. Oyun kısa süre önce Google Play Store'da 1 milyar indirme sayısına ulaştı. Oyun, oyuncuları meşgul etmek ve eğlendirmek için sürekli olarak yeni etkinlikler ve teşviklerle güncelleniyor.


Ücretsiz Yangın Kefaret Kodu 2022

Bu ürünleri oyun içi mağazadan satın almak için elmas ödeyemeyen oyuncular bunun yerine kodları kullanmayı düşünebilirler. Kuponları kullan, Free Fire için oyun içi şeyler satın almak için de kullanılabilir. Şirket, müşterilerine düzenli olarak itfa kuponları sağlamaya devam etmektedir. Bu kullanım kodları ise belirli bir sunucu içindir.


Free Fire Ödül Kodu 2022 nasıl kullanılır

Free Fire Redeem Codes'u kullanmak için, öncelikle Prize.ff.garena.com adresinde bulunan Free Fire ödül kullanım web sitesini ziyaret etmelisiniz. Sürecin bu noktasında VK, Facebook, Huawei Kimliğinizi, Google, Twitter hesabınızı veya Apple Kimliğinizi kullanarak Free Fire hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Hesabınıza girdikten sonra, Kullanma Kodu'nu girmeniz istenecek, ardından ödüller Free Fire Vault'unuza (varsa) yerleştirilecektir. Bunları daha sonra uygulamayı yeniden başlatarak envanterinize ekleyebilirsiniz.

Free Fire Redeem Code için web sitesine gidin.

Free Fire kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Hesabınıza giriş yaptığınız anda, aldığınız kodu kullanma şansınız olacak.

Bu otomasyon, Hindistan bölgesindeki kullanıcılar için Hindistan bölgesini yapılandıracaktır.

Kullanım kodunu girer girmez bir onay mesajı alacaksınız.

Kodun başarıyla kullanılmasının ardından oyun kasasına geçmelisiniz.

Oyun duvarı, kullanım kodu karşılığında oyun lobisinde görünecek ve hesabınıza para veya elmas yüklenecektir.

Oyunda oyun içi şeyler satın almak için altın ve elmas kullanılabilir.

FF Ödül Kodu 2022

Pubg Mobile India'nın oynamaya müsait olmadığı dönemde önemli ölçüde popülerlik kazanmış, macera odaklı bir battle royale oyunudur. Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olma yolunda hızla yükseliyor ve Google Play Store'da iyi bir puan aldı.


To Top