Genshin Etkisi - Eksik Kristal Çekirdekler Nasıl Bulunur?

Summertime Odyssey etkinliği , başlangıcından bu yana Genshin Impact'in mevsimsel kutlaması için yeni günlük içerik sağladı ve şimdi, Altın Elma Takımadaları görev serisinin başka bir kısmı tamamlanabilir. Her adanın serabında bulunan görevleri bitirdikten sonra, bir tür hazine avı zamanı gelecek. İzlenecek yönergeleri olan bir el yazması var, ancak biraz kafa karıştırıcı olabilirler. Bu yüzden, biraz yardıma ihtiyacı olanlar için, eksik Kristal Çekirdekleri nasıl elde edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Persikov'un El Yazması Bulmacaları

Toplamda üç Kristal Çekirdek vardır ve bunları elde etmek için üç farklı adada üç ayrı bulmacanın çözülmesi gerekir. Her adadan en yakından en uzağa doğru tek tek geçeceğiz.

Kuzey Adası Kristal Çekirdek

Persikov'un el yazmasında fark etmiş olabileceğiniz gibi, her adada sağa ya da sola döndürülebilen cihazlar var. Bu adada, bu tür iki ayarlanabilir cihaz var. Referans için aşağıdaki resmi kullanarak, taş sütunun sol tarafındaki cihazla başlayın.

İki kez sağa ve bir kez sola çevirin. Ardından, diğer cihazı bir kez sağa ve iki kez sola çevirin. Bulmaca çözüldükten sonra Kristal Çekirdek küçük kafesinden aşağı süzülecek. Onu al, sonra ikinci adaya git.

Orta Ada Kristal Çekirdek

Bu ada Kristalin Çekirdeğe ulaşmak için ayarlanması gereken üç cihaz içeriyor: biri kulenin yanında, biri çadırın yanında ve biri de bazı kayaların yakınında. Kolayca takip etmek için aşağıdaki resimde Kokomi ile benzer bir pozisyonda durun.

Sağınıza bakın ve kulenin yanındaki cihazı iki kez sola, ardından bir kez sağa çevirin. Ardından, çadırın yanındaki cihazı önce sağa, sonra sola çevirin. Son olarak, kayaların yanındaki cihaz sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa çevrilmelidir. Çekirdeği toplayın ve son adaya gidin.

Doğu Adası Kristal Çekirdek

Son olarak, doğu adasına sahibiz. Burada etkileşime girecek sadece iki cihaz var ama bunlar çekirdeğin zıt taraflarındalar. Bir kez daha, yataklarınızı almak için aşağıdaki ekran görüntüsünü kullanın.

Resimde Kazuha'nın sağındaki cihazla başlayın . Sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa çevirin. Bu bulmacayı bitirmek için diğerini iki kez sola, ardından bir kez sağa çevirin.

Üç Kristal Çekirdeği de topladıktan sonra, görev işaretini takip ederek gizemli Fatui makinesine dönün. Görevi tamamlamak ve Altın Elma Takımadaları maceralarının mevcut yayının sonunu görmek için onları makineye yerleştirin.

To Top