Google Android Auto 7.9.6229 bilinmeyen hataları düzeltir

Android üreticisi tarafından geliştirilen Google Play Store, dijital bir uygulama/oyun dağıtım hizmetidir. Her Android akıllı telefonda, Google Play Store resmi uygulama mağazası olarak hizmet vererek uygulamaları, oyunları, dergileri ve daha fazlasını bulup indirmenize olanak tanır.Cihazınızın Google Play Store'unu mevcut en son sürüme güncellemek için, düzenli olarak size Google Play Store'un en son sürümünü indirmeniz ve yüklemeniz için kolay bir yol sağlayan bu sayfaya bağlı kalabilirsiniz.

• Google Play Store uygulamanızı açın .

• Ayarlar'ı açın .

• Aşağı kaydırın, orada "Play Store Sürümü"nü bulun .

Google Play Store'u uygulamanın içinden güncelleyebilir veya üçüncü taraf kaynaklardan en son sürümü indirebilirsiniz, ancak bunu yapmanızı önermiyoruz.

  • Bilginize, Google Play Store'un en son sürümü 31.6.15, buradan alın
  • Bazı cihazlar için Google Play Store'un en son sürümü APKMirror'a göre 31.4.11'dir .

Samsung cihazları ayrıca Google'ın Android'ini çalıştırır, bu nedenle her Galaxy akıllı telefon sahibi Play Store'u resmi uygulama mağazası olarak kullanır. Play Store dışında, Samsung telefonlar ayrıca önceden yüklenmiş Galaxy Store uygulamasıyla birlikte gelir.

Play Store'da birkaç uygulama var, bazıları ücretsiz, bazıları ücretli. Android kullanıcıları, milyonlarca uygulamadan herhangi birini akıllı telefonlarından kolayca alabilir.

Google Play, kullanıcılara kullanıcının geçmiş etkinlikleri, gerçekleştirmeye çalıştıkları eylemler, konum ve önemli olaylar gibi ölçütlere dayalı olarak kişiselleştirilmiş uygulama ve oyun koleksiyonları sunar. Google Play Store, bir yılda milyarlarca indirme kaydeder.

Ayrıca, kullanıcılara indirdikleri uygulamalar hakkında bilgi sağlar ve belirli bir uygulamayı derecelendirmelerine ve deneyimlerini paylaşmalarına olanak tanıyarak diğer kullanıcılara daha fazla yardımcı olur.

Play Store'dan bir uygulama indirmeden önce, yorumlar, paket boyutu, indirme sayısı ve yaş derecelendirmeleri gibi belirli bir uygulamayla ilgili tüm bilgiler görüntülenir.

Google, daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve Play Store'u popüler tutmak için sürekli olarak eski sürümleri yenileriyle değiştiriyor. Google Play Store'da yapılan her güncelleme, kullanıcılara aralarından seçim yapmaları için daha fazla seçenek sunarak temel işlevselliğini geliştirir.

To Top