GTA Online Luxury Autos'u nerede bulabilirim?

GTA Online Luxury Autos bayisi ne zaman 'yakında yeniden açılıyor.

GTA Online Luxury Autos, Los Santos sokaklarında aniden ortaya çıkan ve kapısında 'yakında yeniden açılacağı' mesajını veren bir otomobil galerisidir. Bu, GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesinin bir parçası olarak tanıtıldı ve tam teşekküllü bir araç perakendecisi olarak piyasaya çıkarsa, bu GTA Online işletmeleri kategorisine uzun bir süre boyunca eklenen ilk yeni eklenti olacaktır. Ne zaman açılacağını veya hangi arabaların satılacağını merak ediyorsanız, GTA Online Luxury Autos bayiliği hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

GTA Online Lüks Otomobillerin yeri

GTA Online Luxury Autos bayisini Rockford Hills bölgesinde, Los Santos'un kuzeybatı tarafında, Rockford Hills Vale Parking binasının bir parçası olarak bulacaksınız. Bu alan tanıdık geliyorsa , o hikayeden kilidini açtığınız GTA Online Record A Studios konumu doğrudan caddenin karşısında yer aldığından, muhtemelen tüm The Contract görevlerini Dr Dre ile oynamışsınızdır.

GTA Online Luxury Autos hangi araçları satacak?

Şimdilik, GTA Online Luxury Autos'un tüm pencereleri boyandı ve bayi tabelası ve 'yakında yeniden açılıyor' mesajı dışında görülecek çok az şey var. Ancak yukarıda gösterildiği gibi GTA 5'te aynı yeri ziyaret ederek Buckingham, Pfister, Grotti, Enus ve Pegassi araçlarını sattıklarını görebiliyoruz, yani burası açıkça üst düzey bir kuruluş.

Resmi duyuru fragmanına dikkatlice bakarsanız(yeni sekmede açılır)0:19 civarındaki bu güncelleme için, kameranın çok açık bir GTA Online Luxury Autos bayisinin yanından hızlıca geçtiğini ve kitaplarda aynı araçların bulunduğunu doğrulayan tabelalarla tamamlandığını göreceksiniz, bu yüzden bu muhtemelen GTA için başka bir kaynak olacak Çevrimiçi yeni arabalar .

GTA Online Luxury Autos ne zaman açılıyor?

Şu anda GTA Online Luxury Autos'un ne zaman açılacağına dair bir tarih veya saatimiz yok, ancak The Criminal Enterprises'ın lansman fragmanındaki görünümü onu yakında kullanabilmemiz gerektiğini gösteriyor. Ayrıca bunun Legendary Motorsport ve Southern San Andreas Super Autos gibi çevrimiçi bayilerle aynı şekilde çalışıp çalışmadığı veya mallarını denemek için bir perakende mağazası gibi fiziksel olarak ziyaret etmeniz gerekip gerekmediği de belirsiz. Daha fazla bilgi yayınlanır yayınlanmaz, bu kılavuzu buna göre güncelleyeceğiz.

To Top