Instagram Hikayelerini Gizle 2022 [Kolay Yöntem]

Öncelikle Menü “Ayarlar”dan, açılır menüden Gizlilik'e ve ardından Hikaye'ye dokunun, Burada  instagram hikayesini gizle'nin yanındaki kişi sayısına dokunmanız gerekiyor  , Yeni sayfada gizlemek istediğiniz kişileri seçin. hikaye ve bitiş.


Instagram Hikaye Gizle

Bu bölümde gönderilerinizi görmek istemediğiniz kişilerden gizleyebilirsiniz. Yani sizi takip etse bile paylaştığınız hikayeyi görmeyecek. Aşağıdaki instagram hikayesini gizlemek için adımları izleyin   .

İlk önce  Instagram'a giriş yapın ve profili açın.

 Sağ üstteki üç çizgiye dokunun  .

Alt kısımdaki yuvarlak  Ayarlar'a dokunun  .

Ardından Hikayeyi Gizle üzerine dokunun.

Hikayelerinizi gizlemek istediğiniz kişileri seçtikten sonra Bitti'ye dokunun.

Son olarak, onay işaretine basın ve kişinin seçimini kaldırın.

Böylece artık hikayenizi görmek istemediğiniz kişiler paylaştığınız hikayeyi göremeyecektir. Gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz. Bu arada Instagram fotoğraf gizleme hemen hemen aynı, yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir Instagram hikayesinin gizlendiğini nasıl anlarım?

Yukarıda açıkladığımız gibi ayarlamalar yaptıysa hikayeyi gizledikten sonra adınızı seçerek hikayeyi size karşı gizlemiştir.

Bloklar da isimler tek tek seçilerek yapılıyor, instagram hikayesi gizli mi nasıl öğrenilir derseniz bunu yapmanın tek yolu ortak arkadaşlarınız. Hikayeye baktığınızda görünmüyorsa, ortak arkadaşınız baktığında görünüyorsa hikaye gizlenmiştir.

Diğer kişi hikayeyi size ve ortak arkadaşınıza karşı gizlemiş olabilir, o zaman fake hesap açıp oradan eklemek en mantıklısı olur.

To Top