iOS'ta YouTube mesajı "Müzik içeriği PiP modunda oynatılamıyor" [Düzeltildi]

Bu kılavuzda, iOS için YouTube uygulamasında "Müzik içeriği PiP'de oynatılamaz" bildirimini durdurmak için size bir geçici çözüm göstereceğiz. Çoklu görev söz konusu olduğunda, resim içinde resim genellikle son kullanıcılar için öncelik sırasının en üstünde yer alır. Oynatmakta olduğunuz videoyu ekranın köşesine kolayca gönderebilir ve ön planda başka bir uygulama ile devam edebilirsiniz. Bu işlev Android ekosisteminde oldukça etkin bir şekilde uygulansa da Apple cihazları için aynı şey söylenemez.


Android'de her kullanıcının PIP modunu etkinleştirme seçeneği vardır, ancak iPhone söz konusu olduğunda yalnızca Premium aboneler bu özelliği deneyebilir. [ABD'de yaşamıyorsanız]. Ve değil. Şu an itibariyle, çeşitli kullanıcılar YouTube iOS uygulamasında sürekli olarak "Müzik içeriği PiP'de oynatılamıyor" bildirimi aldıklarına dair endişelerini dile getirdiler.

İOS'ta YouTube bildirimi "Müzik içeriği PiP'de oynatılamaz" düzeltildi


Bu hatayı çözmek için, ana ekrana gitmeden önce videoyu duraklatmanız gerekir. Video daha sonra PIP moduna girecek, ancak hiçbir bildirim görünmeyecek. Şimdilik, YouTube iOS uygulamasındaki "Müzik içeriği PiP'de oynatılamaz" bildirimini durdurmak söz konusu olduğunda yapabileceğiniz en fazla şey budur.

To Top