iPhone 12 Sorunları: Bilmeniz Gereken 5 Şey

Yılı daha da derinleştirirken , iPhone 12 mini , iPhone 12 , iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max sahiplerini sorunlar rahatsız ediyor .

Apple'ın iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max'i mükemmel incelemeler almış olsa da, hala satın alabileceğiniz en iyi telefonlar arasında yer alıyorlar, mükemmel değiller.iPhone 12 kullanıcıları, küçük hatalardan ciddi performans sorunlarına kadar çok çeşitli sorunlardan şikayet ediyor. Apple'ın iPhone 12 modellerinin hala oldukça yeni olduğunu unutmayın.

Bu sorunlardan bazıları muhtemelen Apple ve ortakları tarafından çözülecek olsa da, insanlar cihazlarında daha fazla aşınma ve yıpranma meydana geldikçe muhtemelen daha fazla sorunun ortaya çıkacağını göreceğiz.

iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max, birçok parçayı paylaştıklarından, aynı anda piyasaya sürüldüklerinden ve 5G bağlantısı ile piyasaya sürülen ilk iPhone'lar olduklarından benzer sorunlarla karşı karşıya.

Aşağıdaki kılavuzda, iPhone 12 sorunlarının mevcut durumu, bu sorunlar için olası düzeltmeler, geri bildirim bulunabilecek yerler ve bu cihazlar için iOS yazılım güncellemeleri açısından sırada ne olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

iPhone 12 Sorunları

Aktivasyon sorunları her zaman iPhone'ları rahatsız eder, bu nedenle bazı yeni iPhone 12 sahiplerinin bunlarla uğraştığını öğrenmek şaşırtıcı değildir.

Telefonunuzu etkinleştirirken sorun yaşıyorsanız Apple'ın Sistem Durumu sayfasını kontrol edin . iOS Cihaz Aktivasyonunun yanında yeşil bir sembol görmüyorsanız, yeşil olana kadar bekleyip telefonu tekrar etkinleştirmeyi deneyin.

Yeşilse ve işlem hala çalışmıyorsa, iPhone'unuza bir SIM kartın takılı olduğundan emin olun. “Sim Yok” veya “Geçersiz SIM” hatası alıyorsanız , yardım için bu kılavuza gitmek isteyeceksiniz .

Ayrıca Face ID sorunları, birinci ve üçüncü taraf uygulamalarla ilgili sorunlar, Exchange sorunları, iCloud sorunları, görsel sesli mesaj sorunları, SIM kart sorunları, Bluetooth sorunları, ekranla ilgili sorunlar, şarj sorunları, Wi-Fi sorunları, ses hakkında da haberler alıyoruz. sorunlar ve aşırı pil tüketimi .

Her ikisi de alüminyum kenarlı bir tasarım kullanan iPhone 12 mini ve iPhone 12 sahiplerinin kasada renk değişikliği gördüğü bildiriliyor. Svetapple'dan bir rapor  , rengin kenarların bazı kısımlarında solduğunu belirtiyor. 

To Top