League of Legends Yaması 12.14 Önizlemesi

League of Legends 12.14 yamasının önümüzdeki hafta 24 Temmuz'da gelmesi bekleniyor ve Riot'taki geliştiriciler, yeni yamayla birlikte gelen değişikliklere kısa bir bakış attı. League of Legends geliştiricisi Matt Leung-Harrison ( @RiotPhroxzon ) Twitter'da 12.14 Yaması içeriği yayınladı ve bunun dayanıklılık yamasından sonraki son büyük değişiklikler seti olacağını ve gelecekteki güncellemelerin şampiyonları stabilize etmeye ve sezon öncesi döneme geçeceğini belirtti. O zamana kadar, 12.14 Yaması hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey bu kadar.Atipik nerf iyileştirmesi, Pro kan değişiklikleri, üst uç varillere GP nerf ve düzenli denge değişikliklerimiz (Pro meta odaklı) 12.14'e geliyor.

Tweet, iyileştirmeye yönelik nerfler (temel sağlık iksirlerine ve yozlaşma iksirlerine nerfler dahil), çeşitli buff'lar ve farklı runelere nerfler (Bisküvi'ye nerf dahil) dahil olmak üzere bir sonraki yamaya gelecek bazı büyük değişiklikleri özetliyor. Kavurucu ve Ani Darbe ve daha fazlası için güçlendirmeler ve ayrıca Orman Canavarı'nın birçok efekti için güçlendirmeler.

Başka bir Tweet, bir sonraki yamada hangi şampiyonların güçlendirmeler, inekler ve ayarlamalar alacağını da açıkladı. Pantheon (Jungle), Jarvan IV, Teemo, Alistar, LeBlanc ve Varus nerf alacak. Sivir, Yuumi, Seraphine (Bot), Gnar, Zeri ve Renata da nerf alacak. Wukong, Aatrox, Rhaast, Janna ve Gangplank ayarlamalar alacak.

12.14 için GP. Amaç, erken koridor gücünü zayıflatmak, kritik teşviklerinin bir kısmını varillerden çıkarmak…

To Top