Mobile Legends'ta Ücretsiz Elmas Nasıl Alınır?

 Bu yazımızda sizlerle 2022'de Mobile Legends'ta Bedava Elmas Nasıl Alınır'ı paylaşacağız.

Her çevrimiçi oyunun, oyundaki çeşitli öğeleri satın almaya yarayan bir para birimi olmalıdır. Mobile Legends (ML) oyunundaki para birimine Diamond denir.


Oyuncular Diamond ile mobil efsane görünümleri , kahramanlar, amblemler, kule görünümleri, ifadeler ve diğerleri gibi ilginç öğeler satın alabilirler .

Bu ML elmasını almak için ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 versiyon vardır. Ücretli sürüm için oyuncular techmaina'da kolayca ML elmasları yükleyebilirler .

Bununla birlikte, ML elmaslarını ücretsiz olarak almak için birçok eşantiyon, etkinlik ve uygulama da var.

ML'de Ücretsiz Elmaslar Nasıl Alınır [222]

1. Streamer Gaming Giveaway'e Katılın

Oyun yayıncısı, çevrimiçi oyunlar oynarken canlı yayın yapan kişidir.


Yayıncılar genellikle izleyicileri çekmek ve takipçilerini artırmak için elmaslar, oyun aksesuarları ve hatta nakit para verir.


Hindistan'daki birçok YouTuber ve diğer platform oyunu yayıncıları eşantiyonlar düzenliyor.


Eşantiyonlarla ilgili en son bilgileri almak için YouTube Kanallarını veya sosyal medya hesaplarını sık sık izlemeniz gerekir. Sadece adımları takip edin, o zaman kolayca elmas alacaksınız.


2. Mobile Legends Turnuvasına Katılın


Mobile Legends turnuvası, savaş puanınızı veya elmas kasanızı da artırabilir.


Resmi olarak Montoon tarafından düzenlenen veya Mobile Legends topluluğu tarafından düzenlenen Mobile Legends turnuvalarına katılmak, Mobile Legends elmaslarını ücretsiz almanın bir yolu olabilir.


Sadece bu değil, aynı zamanda turnuva etkinliklerine katılırsanız savaş puanları ve özel görünümler de alabilirsiniz.


Sadece çevrenizdeki, hem kampüste, hem toplulukta hem de yaşadığınız şehirde bulunan Mobile Legends turnuvaları hakkında bilgi bulmaya çalışın.


Bunun için becerilerinizi geliştirmeye ve Mobile Legends turnuvalarından amatör, yarı veya profesyonel düzeyde ödüller kazanmaya devam edin.


3. Mobil Efsaneler Sosyal Medya Eşantiyonu


Genellikle oyun yapımcıları oyunlarını popüler hale getirmek için doğaçlama yapmaya devam edeceklerdir. Bunlardan biri marka aktivasyonu yapmaktır.


Marka etkinleştirme stratejilerinden biri, hayranlar için bir hediyedir. Genellikle çekiliş, sosyal medya hesaplarını takip etme veya oyun incelemeleri yapma gibi bir takım faaliyetlerde bulunmaları şartıyla verilmektedir.


4. Bir Yayıncı Olun


Diğer insanlarla etkileşimde iyi misiniz? Akış için yetenekli bir cihazınız var mı? Bu yöntemi deneyebilir ve yayıncı olabilirsiniz.


Oyun oynarken yaşayabileceğiniz platformlarda canlı yayın yapabilirsiniz.


Bir yayıncı olduğunuzda, izleyicilerden ücretsiz olarak ML elmasları doldurmak için çıkartmalar, hediyeler veya beğeniler alacaksınız.


Bu, platform tarafından sıklıkla verilen çıkartmaların ve hediyelerin işlevine uygundur.


Akış hesabınızı ne kadar çok kişi izler ve hediye verirse, ML elmaslarına dönüştürmek için o kadar çok ödül alırsınız.


5. Oyun Mağazasından Ödüllü Testi Yapın


Oyun mağazalarının promosyonları yürütme şekli, yarışmalardan çekilişlere kadar çeşitlilik gösterir. Ödüller genellikle aksesuarlar, nakit para, ücretsiz Mobile Legend elmasları veya görünümler gibi oyunlarla ilgilidir.


Sadece bir ipucu: Yeni bir oyun mağazası bulmayı deneyin. Genellikle, yeni oyun mağazaları, mağaza adının popülaritesini artırmak ve potansiyel müşterileri çekmek için eşantiyonlar düzenlemeye özen gösterir.


Ancak, tanınmış mağazaların Diamond Mobile Legends dağıtma konusunda daha da agresif olmaları mümkündür.


6. Mobile Legends Etkinliklerine Katılın


Genellikle, sezonun başında topluluk ve hatta Mobile Legends oyun geliştiricisinin kendisi tarafından düzenlenen bir Mobile Legend etkinliği vardır.


Etkinlik sırasında bile, etkinlik sırasında herhangi bir zamanda dağıtılan Mobile Legends elmasları “jeton” olarak adlandırılabilir.


Mobile Legends etkinliğine giriş bileti satın almak da genellikle sürprizler getirir ve organizatörler tarafından düzenlenen şanslı çekilişi alan şanslı kişilerden biri olabilirsiniz. Yani etkinliğe gelmeye çalışmaktan zarar gelmez.


7. Elmas Ödüllü Android Uygulamaları


Mobile Legends'da bedava elmas almanın bir sonraki yolu, size bedava elmas verebilecek ücretsiz bir uygulama indirmektir.


Genellikle bu uygulama, kullanıcıların ücretsiz Mobil Efsane elmaslarıyla değiştirilebilecek puanları toplamasını gerektirir.


Böyle bir uygulama Snack Video uygulamasıdır. 2 Mart'ta OJK'nın (Finansal Hizmetler Kurumu) talebi üzerine Kominfo tarafından bloke edildiği için kalabalık olan uygulama, şimdi yasal ve resmi olarak faaliyete geçtiği ilan edildi.


Bu uygulamayı yükleyerek arkadaşlarınızı davet ederek ve video izleyerek para kazanacaksınız. Parayı ML elmas satın almak için kullanabilirsiniz.


8. Elmaslarla Kredi Satın Alın

Oyun endüstrisinin ilerlemesi, birçok telekomünikasyon şirketinin oyun geliştiricilerle işbirliği yapmasına neden oldu.


Mobile Legends'ın Hindistan'daki popülaritesi göz önüne alındığında, birçok telekomünikasyon sağlayıcısı elmas ödüllü bakliyat satın alma paketleri hazırlıyor. Amaç, insanları kredi satın almaya daha fazla ilgi göstermektir.


Deneyin, şimdi kullandığınız sağlayıcıyı kontrol edin. Kim bilir, aradığınız promosyon onlarda olabilir.


9. Mobile Legends Grup Yöneticisi OlunHindistan'daki bu kadar çok aktivite ve Mobile Legends topluluğuyla, sosyal medya gruplarında konu akışını ve iletişimi yönetmek kesinlikle zor olacak.


O zaman Mobile Legends'ta ücretsiz elmas bulmak isteyenler için Mobile Legends yöneticisi olabilirsiniz, biliyorsunuz.


Resmi bir Mobile Legends grup yöneticisinin görevleri, yorum içerdiği ve grup kurallarından saptığı düşünülen gönderileri kontrol etmeyi içerir.


Ek olarak, gönderilerin akışını elverişli, ama aynı zamanda ilginç tutmaktan siz sorumlusunuz.


Genellikle, bir yönetici olarak performansınıza göre bir dizi elmas verilir ve ödeme, genellikle Mobil Efsaneler oyununun geliştiricisi olarak Moonton'dan bir Topluluk Yöneticisinden resmi olan grubun sahibi tarafından verilir.


10. Mobile Legends Etkinlik Komitesi


Ücretsiz elmas almak, hem resmi hem de ilgili taraflardan Mobile Legends etkinliklerinde bir komite olabilir.


Genellikle, Moonton'daki resmi maç, etkinliği düzenlemek için birkaç komiteyi içerecektir.


Her etkinliğin çeşitli kapasiteleri vardır ve elbette etkinlik ne kadar büyükse, o kadar çok komite üyesi katılır.


Genellikle Mobile Legends etkinlik komitesine elmas kodları veya komite ücretleri şeklinde ödüller verilir.


Hem ödüller hem de komite olmaktan elde edilen ücretler elbette Mobile Legends elmaslarına dönüştürülebilir.


Özellikle en sevdiğiniz oyunlardan birinde etkinlik organizatörü olmak isteyenler için.


11. Portal Oyunu Eşantiyonuna Katılın


Oyun haber portalları da genellikle Mobile Legends elmas ödüllü çekilişler düzenler.


Sadece yeni haber portalları değil, zaten popüler olan eski haber portalları da genellikle eşantiyonlar veriyor.


Genellikle bunun gibi etkinlikler, haber portalları, topluluklar veya geliştiriciler arasında bir tür işbirliği olarak düzenlenir.


Çözüm

Pekala, Mobile Legend elmaslarını ücretsiz almanın yeri ve yolu bu. Ancak Mobile Legends'da bedava elmas almak için yukarıdakilerin hepsini yapmak istemiyorsanız, techmaina'ya göz atabilir ve hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.


Ayrıca, Mobile Legends elmaslarını satın alarak masraflarınızı azaltacak özel bir promosyon kazanın. Yani, kaçırmayın. Hadi, şimdi techmaina'yı kontrol et.

To Top