MultiVersus: Arkadaşlarınızı Nasıl 1v1 Yapabilirsiniz?

Aileniz veya arkadaşlarınızla bir MultiVersus turnuvasına ev sahipliği yapıyorsanız, kooperatif ortağınızı nasıl 1v1 yapacağınızı merak ediyor olabilirsiniz.Geniş bir karakter listesine sahip platform savaşçısı MultiVersus, oynaması ücretsizdir, yani arkadaşlarınızın bir kuruş ödemeden katılabileceği anlamına gelir.

Ve tam çapraz oyun sayesinde, hangi platformda olduğunuz önemli değil. Ancak arkadaş grubunuzdaki en iyi MultiVersus oyuncusunun kim olduğunu görmeyi umuyorsanız, bazı 1v1 maçları tamamlamak isteyebilirsiniz.

Oyun Modu” seçeneğini 1v1 moduna değiştirmeniz yeterlidir. İsterseniz, kazanmak için gereken zil sesleri, zaman sınırı ve daha fazlası gibi diğer seçenekleri değiştirebilirsiniz.

Arkadaşınız katıldıktan sonra, oynat'a basın. Ardından, karakterinizi seçebileceksiniz ve bu, çevrimiçi oynadığınız zamanki gibi oynayacak.

MultiVersus Local Play'de Çevrimdışı Arkadaşlarla 1v1 Nasıl Oynanır

Arkadaşınızla çevrimdışı olarak yerel bir 1v1 maçı oynama süreci MultiVersus'ta biraz farklıdır ve yerel oyun seçeneğine gitmeyi gerektirir.

Bunu yapmak için, sanki çevrimiçi bir maç oynayacakmış gibi Lobi Ekranında Oynat'ı tıklamanız yeterlidir. Açılan seçeneklerden herhangi birini seçmek yerine ekranın en üstüne gidin ve “Özel” sekmesine tıklayın.

Local Play seçeneğine tıkladığınızda Smash Bros. maçına benzeyen bir ekrana yönlendirileceksiniz. Buradan seçenekleri değiştirmek ve modu 1v1 olarak değiştirmek için sağ üstteki kitaba gidin.

Local Play'de, bir maça başlamadan ÖNCE karakterinizi değiştirirsiniz!
To Top