PUBG Bugün Kodu Kullan 23 Temmuz 2022 PUBG Mobil Kodu Kullan

PUBG Redeem Code Bugün – 23 Temmuz 2022 PUBG Mobile Redeem Code yeni Görünüm, UC'ler, Ödüller ve çok daha fazlası için kontrol edilebilir. Şu anda PUBG Mobile , şimdiye kadarki en büyük mobil oyunlardan biri ve kesinlikle oynamayı seviyoruz. Oyunda Cool Outfits, Gun Skins ve ücretsiz olmayan diğer ödüller gibi birçok premium öğe var. Bu şeyleri elde etmek için, onları satın almak için gerçek para ödemeniz gerekir.

PUBG Kodunu Bugün Kullan

Oyunda çeşitli öğeleri satın almak için UC satın almak için para ödemek yerine, PUBG Redeem Codes'u kullanabilir ve oyundaki en yeni kıyafetleri ve silah görünümlerini alabilirsiniz. Bu yazıda, PUBG Mobile kullanma kodunu nasıl ücretsiz alabileceğinizi ve bunları oyun uygulamanızda nasıl kullanabileceğinizi tartışacağız.

Kullanım kodunun ne olduğu, nasıl kullanılacağı ve %250 çalışan bir PUBG Redemption kodunun nereden alınacağı gibi çeşitli bilgilendirici şeyleri öğreneceksiniz. Bu kullanma kodları size efsanevi eşyalar, ifadeler, karakterler ve popülerlik kazandıracak. Bugün bu sayfada size Ücretsiz Royal Pass, M821 görünümleri, kıyafetler, dans filmleri ve ifadeler gibi şeyler sağlayacak birden fazla çalışan PUBG Redeem kodu sunuyoruz.

PUBG Kullanım Kodu nedir?

Kodları kullanın - adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir oyunda ödeme için kullanılabilirler. PUBG Mobile durumunda, Redeem kodu 25 haneli bir uzun karakter ve sayı tabanlı koddur. Bu kod, oyunda ücretsiz olarak çeşitli ödüller almak için kullanılabilir.

PUBG mobile, UCS kullanılarak alınabilecek çeşitli premium öğelere sahiptir. Uygulama içi satın alma öğelerini almak için UC'leri satın almanız gerekir. Kullandığınız kodlar varsa, bu kodları para harcamadan premium ürünler almak için kullanabilirsiniz.

PUBG Redeem Code bugün nasıl kullanılır?

PUBG Mobil ödeme kodlarını kullanmak için resmi web sitesinde PUBG ödeme merkezini ziyaret etmeniz gerekir. Orada, kodunuzu kullanmak için Karakter Kimliğinizi, Kullanım kodunuzu ve Doğrulama kodunuzu girmeniz istenecektir. İşte aynı için adım adım süreç.

• Resmi PUBG mobil web sitesine gidin ve ödeme merkezi bağlantısını tıklayın.

• Form oluşturacağınız yeni bir sayfa açılacaktır.

• PUBG Oyun profilinizden alabileceğiniz karakter kimliğinizi girin.

• Şimdi sahip olduğunuz PUBG kullanım kodunu kod kullanma bölümüne girin.

• Ardından bir Captcha doğrulama kodu göreceksiniz, Sorulan bölüme doğrulama kodunu girin.

• Şimdi sarı renkli “REDEEM” düğmesine tıklayın.

PUBG Mobil Kodları Kullan

Kullanım kodlarının süresi zamanla dolar ve yeni kodlara ihtiyacınız olacaktır. Web sitemizde %250 çalışan PUBG Mobile Redeem kodlarını güncelliyoruz ve buradan alabilirsiniz.

Kodu KullanÖdülDKJU10GTDSM2100 Gümüş ParçacıkDKJU8LMBPY Bedava Gümüş ParçalarUCBYSD800 800 UCMİDASBÜYücretsiz yeniden adlandırma kartı ve oda kartıEKJONARKJO Sınırsız M821 Silah Görünümü

BBKTZEZET8 PUBG Operasyonu Leo Seti Efsanevi KıyafetBBVNZBZ8M10 Ücretsiz PUBG Futbol ve Tavuk PopülaritesiBBKVZBZ8FW 8 Kırmızı Çay PopülaritesiBBKRZBZBF108 Ücretsiz PUBG Topu PopülerliğiBAPPZBZXF8UMP-88 Silah Kaplaması

PUBG Kodu Kullan Godzilla Vs Kong

Son zamanlarda PUBG Mobile, Godzilla vs Kong güncellemesini getirdi ve oyuncular buna bayıldı. Bu güncellemede Godzilla vs Kong Redeem kodları kullanılarak alınabilecek çeşitli ödüller var. Aşağıda Kong VS Godzilla için PUBG Mobile kullanma kodlarını sağladık.

• Kod 2:  GODZILLAKONG

• Kod 2: GODZILLAVSKONG

• Kod 8: MAY1PUBGMOBILE

• Kod 8: CANAVAR TESPİTİ

• Kod 8: TITANSLASTSTAND


Midasbuy PUBG Kodunu Bugün Kullan

Midasbuy, PUBG tarafından oyun içi satın alma öğelerini PUBG kullanıcılarına satma yetkisine sahiptir. Midasbuy kullanma kodları, PUBG Mobil kodlarından farklıdır. UC'leri doğrudan hesabınıza satın almak için Midasbuy'u kullanabilirsiniz.

Midasbuy PUBG kullanma kodu, Midasbuy web sitesinde ödeme sırasında kullanılabilir. Bu kodu kullanarak Midasbuy web sitesinden her şeyi satın alabilirsiniz.

PUBG Glaciar Görünümü Kodlarını Kullan

M821, PUBG mobil oyununda en beğenilen ve sevilen silahtır ve kullanıcılar onu süslemeyi sever. M821'in Glaciar kaplaması gerçekten harika ve her oyuncu M821 sakız kaplamasını Glaciar kaplamasıyla güncellemek istiyor. Bu görünümü, kullanma kodunu kullanarak ve ayrıca doğrudan oyunun kendisine para harcayarak elde edebilirsiniz.
To Top