Realme UI 5.0 Dosya Yöneticisi Uygulamasını İndirin

Realme ve OPPO akıllı telefonlar, Google'ın Android işletim sistemini çalıştırır ve kendi özel görünümleri olan Realme UI ve ColorOS'a sahiptir. Şirket ayrıca en son Android 13 geliştirici önizlemesini de yayınladı.


Realme ve Oppo, My Files olarak da bilinen kendi dosya yönetimi uygulamasına sahiptir. Realme ve OPPO akıllı telefonunuz için şu anda ColorOS 12/Realme UI 3.0 dış görünümünde bulunan en son Dosya Yöneticisi uygulamasını mı arıyorsunuz?

ColorOS 13 Dosya Yönetim Uygulaması

Dosya Yöneticisi (Dosyalarım) uygulaması v13.0.4'ün en son sürümünü sunuyoruz. Yeni özellikler ve değişikliklerle geliyor. Gelen bilgilere göre uygulama, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0/ColorOS 12 ile uyumlu. Ancak yine de Android 11 çalıştıran bazı cihazlarda çalışıyor.

Ne var ne yok

Alan hissini vurgulayan tamamen yeni bir tasarım, basit, temiz ve rahat bir görsel ve etkileşimli deneyim sağlar.

Yepyeni kullanıcı arayüzü değişiklikleri

Yeni simgeler

Eklenen bulut depolama

Hata düzeltme

"Dosya Yöneticisi", akıllı telefonunuzdaki tüm dosyaları tıpkı bilgisayarınızdaki bir dosya yöneticisi gibi yönetir. SD kartlarda, USB sürücülerde depolanan dosyaları ve aynı anda akıllı telefonunuza bağlı bulut depolama alanındaki dosyaları da yönetebilirsiniz.

Dosya Yöneticisi v13 İndir APK İndir

Akıllı telefonunuzda yeni Realme UI 3.0/ColorOS 12 Dosya Yöneticisi uygulamasının keyfini çıkarmak istiyorsanız aşağıdaki APK'yı kolayca indirebilirsiniz.

To Top