Spider-Man PC Remastered PC Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Oyun ayrıca PC'de Dualsense desteğine sahip olacak.

PC için Spider-Man Remastered 12 Ağustos'ta çıkacak ve Insomniac yeni PC özelliklerinin yanı sıra oyun için sistem gereksinimleriyle ilgili ayrıntıları yayınladı. Oyunun PC versiyonu, Insomniac Games tarafından PlayStation Studios'un Nixxes Yazılımı ile birlikte geliştirildi.

Oyunun yeniden düzenlenmiş PC versiyonu, NVIDIA DLAA (Deep Learning Anti-Aliasing) ve ayrıca Ray-Tracing ve NVIDIA DLSS gibi PC'ye özel kapsamlı bir dizi özelliğe sahip olacak. Oyun, değişen donanımları göz önünde bulundurarak platform için geliştirilmiştir.

Bilgisayar Özellikleri

Işın İzleme : Işın izlemeli yansımalar, oyun genelinde uyumlu donanımlarda mevcut olacaktır. Yansımalar, daha fazla ayrıntı sunan daha yüksek kaliteli bir ışın izleme modu da dahil olmak üzere çeşitli kalite seviyelerine sahip olacak.

NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme):  Yalnızca GeForce RTX GPU'larda bulunan özel Tensor Core AI kullanarak grafik performansını artırır. Kare hızlarında ve görüntü kalitesinde gözle görülür artış.

NVIDIA DLAA (Deep Learning Anti-Aliasing) –  GeForce RTX kullanıcıları için yapay zeka tabanlı örtüşme modu.

Geniş Ekran Oranları Aralığı  Desteği: Ultra geniş 21:9, panoramik 32:9 ve NVIDIA Surround çoklu monitör kurulumları dahil olmak üzere çeşitli ekran oranları için destek.

Özelleştirilebilir ayarlar: SSAO, Doku Filtreleme, LoD kalitesi, gölgeler ve daha fazlası.

PC grafik özelliklerinin yanı sıra, PC'de Spider-Man Remastered, Dualsense kablosuz denetleyici desteğini içerecek ve PC'ye uyarlanabilir tetik geri bildirimi ve dokunsal yanıt getirecek.

Spider-Man, PC Sistem Gereksinimlerinde ve Ön Satın Alma Bonuslarında Remastered

Görünüşe göre Spider-Man Remastered, giriş noktası hala oldukça düşük olduğu için çeşitli PC kurulumlarında çalıştırılabilecek. Ancak, onu çalıştıracak donanıma sahipseniz, oyun avantaj elde edecek ve “Ultimate Ray Tracing” ile 4K @ 60 FPS deneyimi sunacaktır.

Oyun 12 Ağustos'ta çıkıyor ve oyuncular oyunu Steam veya Epic Games Store üzerinden ön satın alabilirler. Ön satın alma bonusu şunları içerir:

Üç Örümcek Adam kostümü için erken kilit açma

Teknoloji ağırlıklı Demir Örümcek Takımı

Eşi benzeri olmayan Spider-Punk Suit

Orijinal Velocity Suit

Spider-Drone savaş aygıtının erken kilidi

Spidey yükseltmelerinde harcanacak 5 ekstra beceri puanı

Oyun şu anda ön siparişe açıldı ve 12 Ağustos'tan itibaren Steam ve Epic Games Store'da satışa sunulacak.

To Top