Sızan ekran görüntüleri MIUI 14'teki yeni özellikleri ortaya koyuyor

MIUI 14 gibi görünen ekran görüntüleri web'e ulaştı ve yaklaşan bazı değişiklikleri ortaya çıkardı. Bunun Android 13'e dayandığını söylemeye gerek yok. 22.7.19 geliştirme sürümü şöyle görünüyor (Xiaomi tarih tabanlı sürümleri kullanıyor, bu yüzden bu olabildiğince yeni).


Galeri uygulaması, yakaladığınız belgelerden hızlı bir şekilde metin kopyalamanıza olanak tanıyan bir metin tanıma özelliği kazanır. Ayrıca, yıllar önce belirli bir günde çekilmiş eski fotoğrafları ortaya çıkaran bir "Bu günde" özelliği de var.

Kablosuz sesin bir sonraki evrimi olan Bluetooth LE Audio desteklenecektir. Yeni bir yüksek kaliteli codec bileşeninin yanı sıra Auracast yayını için destek getiriyor - tek bir cihaz bir tür FM radyo istasyonu görevi görebilir ve desteklenen birden fazla kulaklık dinleyebilir. Ek olarak, Multi-Stream aynı anda her iki TWS tomurcuğuna ses gönderebilecek (mevcut TWS kulaklıkların ikincil tomurcuğa bağlanan bir ana tomurcuğu vardır).

MIUI 14 ayrıca, parmağınızı şüpheli aramalara, mesajlara ve uygulamalara yönlendirecek olan gelişmiş Dolandırıcılık Önleme korumasına sahip olacak.

Yeni sürüm ayrıca bildirimleri düzenlemenize yardımcı olacak ve elden geçirilmiş bir Asistan arayüzü getiriyor. Saat uygulaması kullanıcı arayüzü de iyileştirildi.

MyDrivers , geçen yılki MIUI 12.5 gibi bu yıl MIUI'nin ara sürümünün olmayacağını bildiriyor . Xiaomi, doğrudan v13'ten MIUI 14'e geçmeyi planlıyor.
To Top