Tek Link Bergen İzle | Bergen Filmi İzle | Bergen 1080P İzle

Bergen 2022 filmi Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 𝟭080p İzle Bergen İzle Bergen | Türkçe Dublaj Full Hd İzle Bergen - full hd kalitesinde türkçe dublaj Bergen 2022 filmini Türkçe dublaj full hd kalite olarak Altyazılı 𝟭080p Bergen — Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720 P İzle...

Uzun zamandır gündemde olan ve merakla beklenen Bergen filmi seyircileri ile buluştu. Milyonlara ulaşan izleyicisi ile büyük beğeni alan Bergen filmi araştırılmaya başlandı.
Bergen Filmi Full İzle 2022

Bergen filmi full takip etmek isteyenler arama motorlarında araştırmaya başladış. Bergen filmi gösterime girdi. Filmin başrolünde Bergen görevi ile Farah Zeynep Abdullah yer alıyor.

Bergen Filmini Nereden ve Nasıl İzleyebilirim?

Gişe rekorları kıran Bergen 2022 filmini nereden izleyebilirim. Bergen 2022 filmini kovuşturmak isteyenler arama motorlarına bergen filmi izle kaçak, bergen filmini parasız iyi mi izlerimi bergen filmi 2022 full izle, benzer biçimde kelimeler kullanarak araştırmaktadır. Bergen filmi gösterime girdi ve büyük beğeni ile izlenmektedir.

https://ay.link/tchgmxSelçuk Ural’dan ‘Bergen’ çıkışı: ‘Yüzüne kezzap atılmasaydı ismi geçmezdi’


Müzisyen Selçuk Ural’dan şu sıralar sinemaların en oldukça alaka kabul eden filmleri içinde yer alan ‘Bergen’ filmiyle alakalı oldukça konuşulacak bir çıkış geldi. Ural, “Bergen’in yüzüne kezzap atılmasaydı filmini yapmayı geçtim ismi bile anılmazdı” diye konuştu.

bizim ülkemizde 1980’li yıllara sesiyle damga vuran ve Halis Serbest tarafınca 1989 senesinde katledilen sanatçı Bergen’in öyküsünü mevzu alan ‘Bergen’ isimli film, geçen haftalarda gösterime girdi. Önceki gün bir avmsinde görüntülenen şarkıcı Selçuk Ural, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ural, ‘Bergen’ filmi hakkındaki konuştu.

Bergen Filmi 2022 İzle

Ankara’nın meşhur mekanı Feynman Club’da görüntülendiğinde parlayan genç star Bergen’e dönüştü. Ancak o zamanki şartlarda imzalanan kontrat sebebiyle Bergen, bir müddet annesiyle beraber Adana’ya çalışmaya gitti. Adana’da vazife yapmış olduğu konser salonunda sahne ve müzik tarzını değişiklik yapmak zorunda kaldı.
Halis Özgür ile tanıştığında kendisini ondan sonra evleneceği bir takım manipülatif olayın arasında bulur. Harris Özgür ile olan birlikteliği hayallerinin aksine Bergen’i yaşamdan uzak tutmuştur. Şiddet günlerinde tamamen yalnızdı.

Bergen, kariyerinin en iyi döneminde Harris Özgül’ün saldırısına uğradı ve bir gözünü kaybetti.

Bergen, yaşamış olduğu trajediye karşın sahneye döndüğünde, sıradışı şarkı söylemesiyle Türkiye çapında meşhur bir müzisyen oldu. Harris’in tehdit, rahatsız etme ve sertlik içeren gerilimi inip çıkmaya devam etti. Bergen her vakit tehlike arasında yaşadı.
Sonunda Halis Özgür’den kaçtığını organize ettiği bir seyahat esnasında vurulur. Annesinin ağır yaralandığı bu saldırıda Bergen yaşamını kaybeder.

Henüz 30 yaşındaki Bergen öldüğünde ise hem bir kurban bununla beraber arabeskin kraliçesi olarak insanların kalplerine kazınmıştır.

ŞÖHRET SKANDAL ÜSTÜNE KURULMUŞ”

Haber sitelerinde yer edinen habere göre, Bergen’in yaşamının film yapılmasını doğru bulmadığını anlatım eden Selçuk Ural, dikkat cazibeli açıklamalarda bulundu.

Ural, “Bergen’in bir adet şarkısını sorsam söyleyebilir misiniz? Peki Barış Manço’nun, Cem Karaca’nın kaç şarkısını söylersiniz? Onların filmi yapılmadı.
Türkiye’de şöhret skandal üzerine kurulmuş. Bir Barış Manço’nun Tanju Okan’ın filmi yapılmıyor.

Bunlar yüzlerce şarkı üreten insanoğlu fakat Bergen’in filmi yapılıyor. Bir Cem Karaca filmi yapın. Filozof bunlar…” ifadelerini kullandı.

KEZZAP ATILMASAYDI ‘BERGEN’ OLMAZDI”

Bergen’in yüzüne kezzap atılmasaydı adı geçmezdi” diyen Selçuk Ural, “Acıları seviyoruz.
Bergen’in filmi yapıldı. Müslüm Gürses’in filmi yapıldı. Niye Barış Manço’nun, Tanju Okan’ın, Cem Karaca’nın daha nicelerinin filmi yapılmadı? Bir tanesinin 10 adet albümü var, bir tanesinin 110 adet albümü var” diye konuştu.

Bergen 2022 Yerli Film izle 1080p Tek Parça Sinema Filmi Tıkla İzle

To Top