Ücretsiz Tinder Hesapları 2022 [Yeni Altın Hesap ve Şifre]

Ücretsiz Tinder Hesapları: Tinder, herkesin ihtiyacı olan bir uygulama türüdür yani bu uygulama herkesin ihtiyacıdır.


Bu, insanların kendi ülkelerinde veya başka birçok ülkede flört edebilecekleri bir flört uygulamasıdır.

Bu uygulamayı tinder hesabınızın resmi web sitesinden ve şifrelerinden edinebilir ve bu uygulama içinde giriş yapmak için; e-postanıza ve şifrenize ihtiyacınız var.

Ayrıca bu uygulamadan diğer insanlarla etkileşime geçebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi diğer insanlardan gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz tinder hesabında altın üyelik alarak daha fazla özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Basitçe, bu uygulama sadece yeni arkadaşlar edinmek içindir.

Üstelik günümüzde insanlar sosyal medyada ya da internette eşlerini arıyorlar ve verdikleri karardan çok memnunlar.

Yani bu, diğer birçok insanla bağ kurmak için en iyi uygulamadır ve Türkiye'de çok ünlüdür.

Tinder, tüm dünyada uluslararası olarak kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulamayı androidinizde bulunan play store uygulamasından indirebilirsiniz.

Bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak ülkeniz dışındaysanız uygulamayı kullanmaya devam etmek için küçük bir miktar para ödemeniz zorunludur.

Hesapta profil oluşturmanın yolları

İndirerek tinder uygulamasında bir hesap oluşturabilir ve yeni bir profil oluşturmak için diğer kişilerin kimliğinizi öğrenmesine yardımcı olmak için adınız, yaşınız ve hobileriniz gibi kişisel bilgileri sağlamanız gerekir. Fotoğrafınızı da eklemelisiniz ve bu gereklidir.

Bu uygulama nasıl kullanılır?

Bu uygulamayı kullanmak için kriterlerinizi belirlemeniz ve ayrıca km aralığınızı da eklemeniz gerekmektedir.

Örneğin 10 km yazarsanız 10 km içindeki kişileri bulup eşleştirme yapabilirsiniz.

Bu mil aralığı size yakınınızdaki insanlarla bağlantı kurma seçeneği sağlayacaktır.

Km menzilinizi teslim ettikten sonra, 'rastgele' düğmesine dokunmanız ve uygulamanın hemen yanınızda yaşayan insanları bulmasını beklemeniz gerekir.

Bundan sonra, yalnızca menzilinizdeki kişilerin bir profilini alacaksınız. Böylece, eşleşmeniz için insanları bulmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Bir tinder hesabında çalışmak

Tinder, yabancılarla etkileşim kurmak için harika bir platformdur. Menzilinizdeki kişilerin çeşitli profil fotoğrafları ekranınızda gösterilecek ve daha fazlasını görmek için sağa ve sola kaydıracaksınız.

Birinin profilini beğenirseniz ve o da sizi beğenirse, o kişiyle sohbet başlatabilirsiniz.

O kişiyle ilgileniyorsanız ve aranızdaki sohbete devam ediyorsanız birbirinizle de görüşmeye başlayabilirsiniz.

Böylece bu uygulama, insanların kendilerini tanıtarak ve bütünleştirerek diğer insanlarla bağlantı kurmalarına yardımcı olur.

Şaşırtıcı özellikleri nedeniyle tüm dünyada ve çoğunlukla Türkiye'de ünlüdür. Yani, bu uygulamayı mükemmel bir şekilde kullanmanın yolu budur ve bu, hem arkadaş edinme hem de birbirinizi iyi tanıyarak harika hayat arkadaşınızı seçme gibi konularda sizin için faydalıdır.

Bu, tıpkı Facebook gibi basit bir uygulamadır ve Android cihazlarda kullanılabilir. Bir sosyal ortak bulabilir ve ilgilendiğiniz kişilere istek gönderebilirsiniz ve uygulama, kişisel bilgileriniz aracılığıyla sizinle zaten iletişim halinde olan kişileri otomatik olarak bulur.

Km aralığında özel olarak yaş aralığınız tanımlanır ve yaşınızdaki kişiler ekranınızda belirir ve ekranınızda görünen kişilerin konumu tinder hesabına vermiş olduğunuz konumunuza bağlıdır.

Tam konum ve yaş aralığını sağladıktan sonra, kapak resmi, isim ve yaş detayları ile birlikte erkek ve kadın profilleri ekranınızda görünmeye başlayacaktır.

Herhangi bir profille ilgilenmiyorsanız, alt menüde bulunan beğen simgesine tıklayabilir ve talebinizin kabul edilmesi için birkaç kez bekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Tinder Hesapları 2022

HesaplarŞifreler
romwaryes46@gmail.comsmantyo47optimal36@mail.comGalzer 5'li paketfirst.love3@gmail.comdanwortizzmantol422@gmail.com1572312582galywonc@gmail.comsempu178wortoris7@mail.comMal4arprimizza4@gmail.compartex438darwony28@gmail.comarizona117yoltoroaz278@gmail.comGazzepid411simysim415@gmail.comDoccek516
To Top