Yeni GTA Online silahları geldi ve daha fazlası yolda

GTA Online'ın yeni silahları, başlamak için Precision Rifle'ı içeriyor.

Yeni GTA Online silahları, yolda bulmak için bir GTA Online M16 Servis Tüfeği ile şimdi canlı Precision Rifle şeklinde geldi. Bu GTA Online yeni silahları, diğer oyunculara karşı mücadelenizde cephaneliğinizi yükseltirken metayı umarız sarsar. Oppressor Mk2'nin nerf alması gibi son değişikliklerle, savaş dengesinin değiştiği açıktır ve bazı GTA Online yeni silahları yalnızca işleri sarsmaya yardımcı olabilir. 


Yıllarca süren güncellemelerden sonra, GTA Online'da temel parmak eklemleri ve bilardo ipuçlarından Up-n-Atomizer, Unholy Hellbringer ve Widowmaker gibi çılgınca fütürist seçeneklere kadar yaklaşık 100 farklı silah mevcut olduğu için zamanı geldi. oyun içi çizgi film Cumhuriyetçi Uzay Korucuları). En yeni atıcılara sahip olmak istiyorsanız, bunlar önbelleğe eklenecek GTA Online yeni silahlarıdır.

GTA Online yeni silahlar - Hassas Tüfek

En son GTA Online yeni silahı, GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesinin bir parçası olarak eklenen Ammu-Nation mağazalarından satın alınabilen Precision Rifle'dır . Bu sürgü mekanizmalı tabanca, uzun bir menzilde büyük bir isabetlilik sağlar, yani onu belli bir mesafeden hedefleri vurmak için kullanabilirsiniz - ancak bir keskin nişancı tüfeği gibi işlev görse de, ona bir dürbün takamazsınız, bu da yapabileceğiniz anlamına gelir. Belli bir menzili geçtikten sonra düşmanlara kolayca vurun.

Aslında, 450.000$'lık yüksek ilk satın alma fiyatını ödedikten sonra - indirimleriniz varsa indirimli ve The Agency'de bulunan cephanelikten satın alırsanız daha ucuz - hiçbir dürbün, susturucu, genişletilmiş ürün olmadığını göreceksiniz. Hassas Tüfeğinizin görünümünü değiştirmek isterseniz aşağıdaki gibi klipsler veya kozmetik yükseltmeler dışında mevcut diğer değişiklikler:

Siyah renk - standart olarak dahildir

Ordu tonu - 5000 $

Yeşil renk tonu - 5250 dolar

Turuncu renk tonu - 5500 $

LSPD tonu - 5750 dolar

Pembe renk tonu - 7500 $

Altın tonu - 10.000$

Platin renk tonu - 12500 $

Bu nedenle, özelleştirme veya varyasyon için küçük bir kapsamla (tam anlamıyla) bir şeyi iyi yapmakta iyi olan pahalı bir seçenektir. Birinin gününü bir aralıktan mahvetmeyi tercih ediyorsanız harika, ancak çok fazla aralık değil. Ayrıca, daha önce bahsettiğimiz ve yayınlanır yayınlanmaz daha fazlasını öğreneceğimiz yeni Servis Tüfeği de var - daha fazla GTA Online yeni silahı kullanıma sunulur sunulmaz, onları buraya ekleyeceğiz.

To Top