Aceu Apex Legends Ayarları (Ağustos 2022)

İster Apex Legends'a dalmak isteyen yeni bir oyuncu, ister oyunlarını geliştirmek isteyen eski bir oyuncu olun, aceu gibi profesyonel Apex e-spor oyuncuları tarafından kullanılan oyun ayarlarına göz atmak her zaman iyi bir fikirdir . Eski NRG e-spor profesyoneli ve şu anki tam zamanlı yayıncı, Apex topluluğunda güçlü bir varlığa sahip. 2019'da CS:GO'dan oyuna geçişinden bu yana, aceu'nun en üst düzey hassasiyeti ve akılları uyuşturan hareketi efsanelere konu oldu (punto amaçlı).Bu nedenle, aceu'nun Apex Legends'taki oyun ayarlarının hayran kitlesi genelinde büyük saygı görmesi şaşırtıcı değil. Yine de şanslısınız, çünkü bu kılavuzda, içinizdeki e-spor oyuncusunu ateşlemek umuduyla 2022 için en son profesyonel seviye Apex ayarlarını gözden geçireceğiz!

Apex Legends için Aceu'nun Fare Ayarları

Herhangi bir süredir FPS oyuncusu olup olmadığınızı bildiğiniz gibi, fare ayarları inanılmaz derecede önemlidir. Aceu'nun ayak izlerini takip etmek ve bu birinci sınıf vuruşları yakalama şansına sahip olmak için, 2022'de Apex Legends'ta ihtiyacınız olan fare ayarları burada .

Yoklama Oranı 500 Hz

DPI 800

Fare hassasiyeti 1.8

ADS Fare Duyarlılık Çarpanı 1.0

Fare Hızlandırma Kapalı

Fare Ters Çevirme Kapalı

Apex Legends'ta Aceu'nun Video Ayarları

Bir profesyonel gibi oynamak için bir profesyonel gibi görmeniz gerekir, bu nedenle Apex'teki video ayarlarınız oyunun akıcılığını ve görsel karmaşasını belirlemede büyük rol oynar. Aceu'nun Apex Legends için video ayarları, çoğu espor oyuncusununkine benzer şekilde, düşmanları uzaktan tespit etmek ve yoğun çatışmalar sırasında onları görüş alanında tutmak için kare hızına ve netliğe öncelik verir.

Temel

Ekran modu Tam ekran

En Boy Oranı 16:9 (yerel)

Çözünürlük 1920 x 1080 (yerel)

Parlaklık 50%

Görüş Alanı (FOV) 110

FOV Yetenek Ölçeklendirme müsait değil

Sprint Görünümü Sarsıntısı En az

Gelişmiş

V-Sync Engelli

Nvidia Refleks müsait değil

Uyarlanabilir Çözünürlük FPS Hedefi 0

Uyarlanabilir Süper Örnekleme

kenar yumuşatma Hiçbiri

Doku Akış Bütçesi Hiçbiri

Doku filtreleme çift ​​doğrusal

Ortam Oklüzyon Kalitesi Engelli

Güneş Gölgesi Kapsamı Düşük

Güneş Gölge Detayı Düşük

Spot Gölge Ayrıntısı Engelli

Hacimsel Aydınlatma Engelli

Dinamik Spot Gölgeler Engelli

Model detayı Düşük

Efekt Detayı Düşük

Darbe İşaretleri Engelli

Ragdoll'lar Düşük

Apex'te kullanılan FOV Yetenek Ölçeklendirme ve Nvidia Reflex ayarları bulunamadı. Bununla birlikte, 2021'de diğer Apex e-spor profesyonelleri ve yayıncılar tarafından kullanılan ayarlara dayanarak, Nvidia Reflex için Açık + güçlendirme (GPU'nuz halledebiliyorsa) ve daha iyi tutarlılık için FOV Yetenek Ölçeklendirme için Devre Dışı'yı öneriyoruz.

Aceu'nun Anahtar Bağlantısı Ayarları 

Aceu'nun her zaman düşmanlarını alt etmesine yardımcı olan akıcı ve keskin hareketinden etkilendin mi? O zaman, Apex'teki eski NRG Esports pro tarafından kullanılan anahtar bağlama ayarlarıyla kesinlikle ilgileneceksiniz.

sürat koşusu Sol shift

Zıplamak Boşluk Çubuğu

Çömelme (Geçiş) C

çömelme (basılı tutun) Sol Ctrl

Taktik Yetenek Q

Üstün Yetenek İTİBAREN

Etkileşim / Alma VE

Envanter Sekme

Harita M

Ateş Modunu Aç/Kapat B

Aşağı Yönlendirme Görüşü (Geçiş) Bağlı değil

Aşağı Yönlendirme (Basılı tutun) Sağ tık

yakın dövüş İÇİNDE

Tekrar yükle R

Bisiklet Silahı Fare tekerleği

Silah 1'i donat 1

Silah 2'yi donat 2

Kılıf Silah 3

El bombası donat G

Cebelitarık Kalkanı Geçişi H

Sağlık Öğesini Kullan 4

Bu, aceu'nun 2022 için Apex Legends ayarlarına ilişkin kılavuzumuzu tamamlıyor. Bu ayarların oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyıp taşımadığını ve sizi Apex'in daha üst sıralarına taşıyıp taşımadığını bize bildirin! 

Aceu kimdir?

7 Nisan 1995 doğumlu Brandon “aceu” Winn, tüm zamanların en popüler Amerikan Valorant ve Apex Legends oyuncularından biridir. Tam zamanlı yayıncı ve içerik yaratıcısıdır ve şu anda NRG Esports'a kayıtlıdır. 

Aceu, Twitch kanalında farklı Battle Royale ve FPS oyunları oynamasıyla ünlüdür. Emekli olmaya ve yalnızca akışa odaklanmaya karar verene kadar CS:GO ve Apex efsanelerini profesyonel olarak oynardı. Şu anda her gün Valorant ve Apex Legends yayınlıyor.


To Top