Android 13 tabanlı bir UI 5.0 beta, Galaxy S21 ailesine ulaştı

Bu ayın başlarında Samsung , Galaxy S22 serisi için Android 13 tabanlı One UI 5'in genel beta sürümünü açtı ve bugün bu, şimdi Galaxy S21 cihazlarına da geçiyor. Şimdiye kadar, Kore ve İngiltere'de bunlar için beta programı başlatılmış gibi görünüyor.


Kaydolmak, Samsung Üyeleri uygulamasını kullanmayı, içinde göze çarpan One UI 5.0 beta programı başlığını bulmayı, buna dokunmayı ve ayrıntılarınızı ve cihazınızı kaydetmeyi gerektirir. Bu yapıldıktan sonra, bir güncelleme bildirimi alana kadar normalde yalnızca birkaç dakika beklenir.

Söz konusu beta, G99xBXXU5ZVHE yapı olarak etiketlenmiştir, burada "x", sahip olduğunuz S21 üçlüsünden hangisine bağlı olarak farklılık gösterir. Birleşik Krallık'taysanız ve bu konuda şansınızı denemek istiyorsanız, beta sürümünün şu anda yalnızca SIM'siz, kilidi açılmış birimler için mevcut olduğunu unutmayın. Operatör modellerine ne zaman geleceği belli değil.

One UI 5.0 için kesinlikle bir sürü başka beta derlemesi olacak ve test programına kayıtlıysanız, bunların her birini yayınlandığı anda kablosuz güncelleme olarak alacaksınız. One UI 5.0'ın son, "kararlı" yapısının S22 ailesi için Ekim ayının ortasında çıkacağı söyleniyor . Muhtemelen S21 modellerine aynı anda inmeyecek, ancak birkaç haftadan fazla sürmemeli.

To Top