Bergen Filmi İzle Full Hd İzle 2022 Yeni Tek Parça 720P ve 1080P Full Hd Sansürsüz İzle

Uzun zamandır gündemde olan ve merakla beklenen Bergen filmi seyircileri ile buluştu.

Milyonlara ulaşan izleyicisi sayısı ile büyük beğeni alan Bergen filmi araştırılmaya başlandı.BERGEN FİLMİ FULL HD İZLE

Ankara’nın meşhur mekanı Feynman Club’da görüntülendiğinde parlayan genç star Bergen’e dönüştü. Ancak o zamanki şartlarda imzalanan kontrat sebebiyle Bergen, bir müddet annesiyle beraber Adana’ya çalışmaya gitti. Adana’da vazife yapmış olduğu konser salonunda sahne ve müzik tarzını değişiklik yapmak zorunda kaldı.

https://ay.link/tchgmx

Halis Özgür ile tanıştığında kendisini ondan sonra evleneceği bir takım manipülatif olayın arasında bulur. Harris Özgür ile olan birlikteliği hayallerinin aksine Bergen’i yaşamdan uzak tutmuştur. Şiddet günlerinde tamamen yalnızdı.Bergen, kariyerinin en iyi döneminde Harris Özgül’ün saldırısına uğradı ve bir gözünü kaybetti.

Köyüne döndüğünde, sıradışı şarkı söylemesiyle Türkiye çapında meşhur bir müzisyen oldu. Harris’in tehdit, rahatsız etme ve sertlik içeren gerilimi inip çıkmaya devam etti. Bergen her vakit tehlike arasında yaşadı.

Sonunda Halis Özgür’den kaçtığını organize ettiği bir seyahat esnasında vurulur. Annesinin ağır yaralandığı bu saldırıda Bergen yaşamını kaybeder.Henüz 30 yaşındaki Bergen öldüğünde ise hem bir kurban bununla beraber arabeskin kraliçesi olarak insanların kalplerine kazınmıştır.

To Top