Elden Ring Glintstone Raya Lucaria Akademisi'ne girmek için anahtar konum

Buluşma yeri haritası aracılığıyla Academy Glintstone Key'i nereden edinebilirsiniz?

Elden Ring Parıltıtaşı Anahtarını bulabilmek, Raya Lucaria Akademisi'ne girmenin hayati bir parçasıdır, bu da Buluşma Yeri haritasının bulunmasını gerektirir. Anahtar gizli, akademiyle bağlantısı net değil ve haritayı okumak zor. Yani çalışacak çok şey var. Ancak, aynı zamanda hikayenin Raya Lucaria Akademisi'nden geçmesinin hayati bir parçası, ana yolun kritik bir parçası.

Aa ve ayrıca, dövüşten tamamen kaçınmak için arkalarından gizlice girmeyi bilmiyorsanız, uzun ve zorlu bir patron savaşı olabilen Glintstone Dragon Smarag ile bir karşılaşma var. Anahtarı alıp Akademi'ye girdikten sonra, Elden Ring ana patronlarından biriyle de uğraşmak zorunda kalacaksınız.ilerlemek için yenmek zorundasın. (Teknik olarak onları atlayabilirsiniz, ancak bu, önemli bir öğe için daha sert bir patronla savaşmak ve Elden Ring saygı sistemini kaçırmak anlamına gelir). 

Tüm bunların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için size Glintstone anahtarını nasıl bulacağınızı, Raya Lucaria Akademisine nasıl gireceğinizi ve içeride bulacağınız patronla nasıl başa çıkacağınızı göstereceğiz. Bunların hepsi Elden Ring'de Buluşma Yeri haritasının sizi nereye gönderdiğini bulmakla başlar ...

Elden Ring Glintstone Anahtar konumu

Raya Lucaria Akademisi için Elden Ring Parıltıtaşı Anahtarı, binanın batısındaki göllerde bulunur, ancak bunun ötesine daraltmak biraz hazine avı yapmanızı gerektirir. Ve evet, bu içeri girmek için gereklidir - Bina sihirli bir şekilde kilitlendiğinden ve sadece Anahtar onu kıracağından, Parıltıtaşı Anahtarı olmadan Akademi'ye erişim yoktur.

Elden Ring Glintstone Anahtarını bulmak, belirli bir bilgi parçası olmadan (imkansız olmasa da) çok zordur: Buluşma Yeri Haritası. Akademi'ye Güney'den yaklaştığınızda, büyülerinizin veya silahlarınızın hiçbirinin geçemeyeceği mavi büyülü bir mühür tarafından engellenen devasa bir geçitle karşılaşacaksınız. Ancak, Buluşma Yeri Haritası adlı bir öğeyle ona yaslanmış bir ceset de olacak. Kontrol cihazınıza bağlı olarak Kare veya X düğmesi ile alıp envanterinizde okuyabilirsiniz.

Elden Ring buluşma yeri haritası, nereye bakılması gerektiğine dair çok kaba bir gösterge, yerel çevrenin yanlış anlaşılması kolay kaba bir çizimi sağlar. Ancak, yukarıdaki haritada tam olarak nereye gitmeniz gerektiğini işaretledik - Akademi'nin batısındaki gölde isimsiz bir kaya çıkıntısı. Torrent'te oraya gidin, ancak yeni ve çok büyük bir düşman da dahil olmak üzere yerel düşmanlara karşı tetikte olun...

Bu kayaya güneyden yaklaşmanızı öneririz, ancak dikkatli olun. Önünde uyuyan bir patron var , muhtemelen toplantının hiç yapılmamasının nedeni. Bu Glintstone Dragon Smarag, Limgrave'deki Bataklık Ejderhası Agheel'den bile daha güçlü lanetli bir yaratık. Neyse ki Parıltıtaşı Anahtarını Smarag ile hiç savaşmadan alabilirsiniz - çömelin ve yavaşça yaklaşın, ardından Smarag ile kaya arasındaki boşluğa doğru yürüyün. Yaklaştıkça uyanacak, ancak bu, orada olduğunuzu bildiği anlamına gelmiyor - Smarag'ın arkasında olduğunuz sürece, habersiz kalmalı. 

Glintstone Anahtarı, Smarag'ın arkasında, diğer birçok eşyanın yanında, büyük sakallı taş bir maske takan bir ceset üzerinde. Anahtarı al ve git - Smarag ile savaşmana gerek yok, o yüzden ya gizlice uzaklaş ya da Torrent'te bir ara ver. Bu dövüşe daha sonra hazır olduğunuzu hissettiğinizde tekrar gelin.

To Top