Fbvideodown ile Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Bir sosyal medya platformu olarak Facebook'un sunabileceği çok sayıda video içeriği vardır ve Facebook'ta video aramak kolaydır.


Birçok kişi, arkadaşlarıyla bağlantı kurmak için en son videoları ve en sevdikleri fotoğrafları paylaşmak için Facebook'u kullanıyor.

Ancak daha sonra indirip izlemek istediğiniz favori bir videonuz olduğunda veya FB videosunun telefonunuza kaydedilmesini ve videoyu başka biriyle paylaşmasını istediğinizde ne olur? Facebook videolarını nasıl indireceğinizi bulmanız gerekecek .

Facebook Downloader nedir ve neden buna ihtiyacınız var?

Çevrimiçi bir Facebook indiricisi , favori FB videonuzu kaydetmenize olanak tanıyan bir web sitesidir ve bu video herhangi bir yerde herkesle daha fazla paylaşılabilir.

Arkadaşlarınızın ve ailenizin birinin zaman tünelinde yayınladığı videoları izlemesini sağlamanın bir yolunu arıyorsanız, bir Facebook indiricisi kullanmak mükemmel bir çözümdür.

Bir FB Downloader kullanmanın birçok faydası vardır. Favori videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız istendiğini, ancak telefonunuzun veri planını kullanmak veya yüklenmesini beklemek istemediğinizi varsayalım.

Bir indirici ile herhangi bir video sadece birkaç tıklamayla kolayca indirilebilir. İndirme cihazınıza bağlı olarak, en sevdiğiniz videoları çevrimdışı görüntüleme için bilgisayarınızda veya telefonunuzda izleyebilirsiniz.

Facebook videoları mobilden çevrimiçi olarak nasıl indirilir?

Facebook, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde kalmanın harika bir yoludur ve insanların videoları ve diğer medyaları arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak tanır.

Facebook'taki videolar, yaşam, 360 ve VR gibi çeşitli biçimlerdedir. Ücretsiz ve kullanımı kolay bir web sitesi olan FBVideoDown ile telefonunuza Facebook'tan video indirmek çok kolay .

Telefonu kullanırken FB'nize gidelim. İstediğiniz videoyu arayın ve indirmek istediğiniz videoya dokunun.

Videonun sol alt köşesinde paylaş butonunu görebilirsiniz. Paylaş butonuna bastıktan sonra “bağlantıyı kopyala” butonuna tıklayın.

Kopyalanan bağlantıyı üzerine yapıştırın

Şimdi indirme düğmesine basın ve videonuzu indirmek istediğiniz çözünürlüğü seçin.

Videoyu indirdikten sonra arkadaşlarınızla paylaşabilir veya daha sonra izlemek üzere telefonunuza kaydedebilirsiniz.

PC'de bağlantı ile Facebook videoları nasıl indirilir

Facebook videolarını indirmek göründüğü kadar karmaşık değildir. Bir PC'niz varsa, işlem basittir.

Facebook videolarını PC'nize indirmek istiyorsanız, bu mümkündür. Facebook videolarını bilgisayarınızdan indirmenin birkaç farklı yolu vardır.

En kolay yol aşağıda verilmiştir. İşi halletmek için bu basit adımları uygulamanız yeterlidir.

Adım 1. İstediğiniz videonun URL bağlantısını kopyalayın

İlk adım, videoya gitmek ve videonun sağ alt köşesindeki “Paylaş” düğmesine tıklayarak istediğiniz videonun URL bağlantısını kopyalamaktır.

Adım 2. Kopyalanan bağlantıyı yapıştırın

Ardından, kopyalanan bağlantıyı bir sonraki sekmede açılan FBVideoDown arama çubuğuna yapıştırmalısınız.

3. Adım. İndir düğmesine tıklayın

Ardından indirme düğmesine tıklamanız gerekir.

Adım 4. İstediğiniz çözünürlük seçeneğini seçin

Web sitesi size videonun Facebook'a yüklendiği en yüksek çözünürlüğe kadar birçok seçenek sunacaktır. İstediğiniz çözünürlük seçeneğini seçmelisiniz.

Adım 5. Videoyu indirin

Ardından, videonun sağ alt köşesinde bulabileceğiniz “İndir” düğmesine tıklayın. Video otomatik olarak bilgisayarınıza indirilmeye başlayacaktır. İndirmeyi bitirdikten sonra videoyu izlemek için “Dosyayı Aç” düğmesine tıklayabilirsiniz.

Facebook hikayesi nedir ve nasıl kaydedilir?

Facebook hikayeleri, Facebook zaman tünelinde yayınlanabilen hikayelerdir. Hikayeler 20 saniyeyle sınırlıdır, bu nedenle kısa kısa anekdotlar için mükemmeldirler.

Fotoğrafları ve videoları hikaye olarak paylaşabilir ve ayrıca bazı metin tabanlı hikayeler yayınlayabilirsiniz. Facebook hikayesi, Facebook profilinizde paylaştığınız ve yalnızca arkadaşlarınızın görebildiği bir fotoğraftır.

Kendi zaman tünelinizde veya bir arkadaşınızın zaman tünelinde yayınlayabilirsiniz. Ayrıca Facebook hikayelerini film rulonuza veya albümünüze indirebilirsiniz. Bir hikayeyi kaydetmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Telefonunuzda Facebook'a gidin. İndirmek istediğiniz hikayeyi açın.

Paylaş düğmesini tıklayın ve oradan “bağlantıyı kopyala” düğmesini tıklayın.

Kopyalanan bağlantıyı FBVideoDown web sitesine yapıştırın.

Şimdi indir düğmesine basarak hikayeyi indirebilirsiniz. Ayrıca, indirebileceğiniz çözümler ve tasarımlar listesinden istediğiniz çözünürlüğü ve formatı da seçebilirsiniz.

Artık bu hikayeyi herhangi bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.


To Top