Fortnite Bölüm 3 Sezon 3 9. Hafta sezon görevleri ve mücadeleleri

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3'e bir aydan biraz daha uzun bir süre kaldı, bu da oyuncuların en iyi Savaş Bileti ödüllerini almak için Savaş Yıldızlarını hızla kazanmaya başlamaları gerektiği anlamına geliyor. Neyse ki, yeni 9. hafta görev grubuyla hızlı bir şekilde yıldız ve deneyim kazanabilirsiniz. İşte Fortnite Bölüm 3 3. Sezon 9. Hafta'daki tüm sezonluk görevler ve zorluklar ve ne kadar XP geri almayı bekleyebileceğiniz.

 


Tüm Fortnite 9. Hafta Mücadeleleri Bölüm 3 Sezon 3

9. Hafta Sezon Görevleri çoğunlukla en yeni ve en iyi Sezon 3 öğelerini kullanmaya odaklanır. Bu, yakın zamanda başarısız olan Crash Pad'leri içerir, çünkü bir meydan okuma, yere çarpmadan önce üçünü zıplamanızı gerektirir. Endişelenme, diğerlerinin çoğu o kadar zor değil. Örneğin, bu hafta yalnızca Titled Towers'ta sandık açmak için XP alacaksınız. Zorluklarına bakılmaksızın, yedi görevin her biri tamamlandığında size 15.000 XP verebilir - yani toplamda 100.000'den fazla XP kazanılabilir. Her yeni mücadeleyi ve gerekliliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Duygularını ifade ederken bir kalkan kazan (0/1)

Kurt veya yaban domuzu sürerken düşmanlara hasar verin (0/500)

Zıplamayı bırakmadan önce Reality Tohum Kutularından tohum toplayın (0/3)

30 metre veya daha yakınınıza bir Reality Fide dikin veya çağırın (0/1)

Tek bir maçta Titled Towers'ta sandıkları açın (0/3)

İnmeden üç ayrı Crash Pad'in üzerinden atlayın (0/1)

Bir Charge SMG'yi maksimum şarjda 3 saniye basılı tutun, ardından bir rakibe hasar verin (0/1)


Bazı görevlerin tamamlanması yalnızca birkaç saniye sürse de, yukarıda daha zor görevlerin daha kolay tamamlanmasına yardımcı olacak kılavuzlara bağlantılar sağlayacağız. Tabii ki, Savaş Biletinizin seviyesini yükseltme konusunda geri kalıyorsanız, DP ve Savaş Yıldızları kazanmanın başka yollarını da arayabilirsiniz. Harika bir yol, hızlı XP için en iyi yaratıcı kartları araştırmaktır.

To Top