GTA Online'da sersemletici silahı nasıl edinir ve düşmanlarınızı zaplarsınız?

 GTA Online şok tabancası ciddi bir yumruk atıyor, ancak bir silah satıcısına özel...


GTA Online'da şok tabancasını nasıl alacağınızı bilmek istiyorsanız, muhtemelen bu taser hakkında konuşan insanlar görmüşsünüzdür, ancak onu Ammu-Nation mağazalarının hiçbirinde satılık bulamamışsınızdır. Diamond Casino Heist sırasında Sessiz ve Sinsi yaklaşımını seçtiyseniz, daha önce çevrimiçi dünyada kısa bir süre göründü, ancak Sözleşme güncellemesinden bu yana yalnızca kalıcı olarak erişebildiniz - ve o zaman bile genel satışta değil , bu nedenle bu taser'ı cephaneliğinize eklemek istiyorsanız GTA Online'da belirli bir uzman satıcıyı ziyaret etmeniz gerekir . Yine de endişelenmenize gerek yok, çünkü tüm ayrıntılar burada, yani GTA Online şok tabancasını elinize almak istiyorsanız, işte bunu nasıl yapacağınız.

GTA Online'da şok tabancası nasıl alınır

GTA Online'da şok tabancasını almak için önce Franklin Clinton ile bir Ajans işine sahip olmanız ve kurmanız gerekir. Son zamanlarda oynadıysanız ve mevcut paranız varsa, bunu zaten yapmış olabilirsiniz, ancak değilse, Dynasty 8 Executive web sitesine gidin ve işleri başlatmak için bir Ajans mülkü satın alın.

Ajansınız kurulduktan sonra, ofisin en üst katına çıkın ve Cephanelikteki Talep Görevlisini ziyaret edin. Mevcut silahlar listesinden Tabancalar'ı seçin, ardından listenin en altına gidin ve 375.000$'a satılan GTA Online şok tabancasını bulun – bu, GTA 5'teki Ammu-Nation'da 100$'dan oldukça yüksek bir fiyat farkıdır. ! Ayrıca şok tabancasının görünümünü değiştirmek için satın alabileceğiniz olağan renk tonu yükseltmeleri de var, ancak bunlar tamamen kozmetik.

GTA Online şok tabancası nasıl kullanılır

GTA Online şok tabancası özellikle uzun bir menzile sahip değil, elektriği iletmek için teller üzerinde uzanan prob nedeniyle yalnızca 11m / 36ft civarında etkili oluyor ve ayrıca çekimler arasında yeniden şarj olması 12 saniye sürüyor, yani bu kesinlikle değil hızlı ateş eden bir silah. Bununla birlikte, onunla başarılı bir vuruş yaparsanız, en azından hedefinizi etkisiz hale getirme gücüne sahip olmalıdır ve ne kadar güçlü olduklarına bağlı olarak onları tamamen boşa harcayabilir.

To Top