GTA'da Çevrimiçi Para Kazanmanın Yolları

GTA Online'da para kazanmak, stok yapmak için en önemli şeydir. Oyuncular para açısından pek bir şey yapamazlar.Bu nedenle gerçek dünyada olduğu gibi çok az çabayla para kazanmanın yeni yollarını arıyorlar. O zaman önce duymak istediklerinizi söyleyelim; GTA Online'da para kazanmanın her yöntemi o kadar zor değil.


GTA Online'daki para birimi sayesinde oyuncular diğer öğelerin yanı sıra en hızlı GTA 5 arabalarını, hızlı bisikletleri ve bazı iyi silahları satın alabilirler. Bu yüzden GTA Online'da nasıl para kazanılacağına dair bir rehber hazırladık.


GTA'da İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Soygun

GTA Online'da para kazanmanın en kolay yolu kesinlikle soygundur. Birden fazla soygun sunan oyunda arkadaşlarınızla birlikte bu soygunlara katılabilirsiniz. Soygunların kurulumu biraz maliyetli olabilir, ancak soygunu tamamladığınızda harcadığınızdan çok daha fazlasını kazanacaksınız.


Örneğin, GTA Online'daki en popüler soygun,  Pacific Standard  soygunudur. Bu soygunun kurulum maliyeti yaklaşık 100.000 dolar. Ancak soygunu doğru bir şekilde tamamladığınızda 500.000$, 1.000,00$  veya  1.250.000$ kazanabilirsiniz  .Bunun gibi daha birçok soygun modeli var. Biraz maliyetli olacak ama tamamladığınızda cebinizi doldurmuş olacaksınız.


Special & Vehicle Cargo Görevi

Bu görev için oyunda CEO olmanız ve bir ofis ve depo sahibi olmanız gerekiyor. Bunlara sahipseniz  GTA Online'da kolayca para kazanabilirsiniz. Özel Kargo sayesinde oyuncular saatte 300.000 ile 500.000 dolar arasında kazanabilirler.


Bu görevde çalıntı araçları deponuzda saklamanız gerekiyor. O zaman onu nakite çevirmek için satmalısın.


Motosiklet Kulübü

GTA Online'da Motorcycle Club adında bir görev var. Oyuncular bu görevde diğer oyuncuları toplayabilir ve  MC başkanı olarak kendi motosiklet kulüplerini oluşturabilirler. Bunu yapmak için oyuncuların önce Maze Bank Foreclosures web sitesinden bir kulüp binası satın almaları gerekir. Ardından, her türlü yasa dışı ürünü tedarik etmek ve iyi para kazanmak için MC'yi kullanabilirler. Böylece GTA Online'da yeni bir gelir elde etmiş olacaksınız.


GTA Çevrimiçi Haftalık Güncelleme

Rockstar, her hafta GTA Online haftalık güncellemesini yayınlar. Bu, çoğu yeni oyunun tadını çıkarabileceği belirli çalma listelerini ve bazı oyun içi para kazançlarını elde etmenizi sağlar.


GTA Online'ın haftalık güncellemesi her yedi günde bir değişir. Örneğin, 'bir gece kulübünde depo yönetimi ile nasıl zengin olunur?' Bazı etkinliklere katılmak için çeşitli farklı işletmelere sahip olmanız gerekir. Ancak Rockstar'ın sizi teşvik ettiği şeylere dikkat etmelisiniz. Çifte ödüllü etkinliklere mümkün olduğunca çok zaman ayırmalısınız. Bazen, belirli etkinlikler için toplu oyun içi paralar bile sunulabilir. GTA Online dünyasında olup bitenlere biraz dikkat ederseniz, hızlı ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.


VIP Çalışması

GTA Online'da uzun saatler geçirmekten hoşlanıyorsanız, VIP çalışma da para kazanmak için en iyi seçeneklerden biri olabilir. VIP veya CEO olarak kaydolursanız, etkileşim menüsü aracılığıyla VIP çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Özel ve Araç Kargo görevinin aksine, oyuncular VIP oturumlarına yalnızca davetli oturumlarla katılabilir.


Deneme Süreleri

Denemeler, ücretsiz modun bir parçası olarak GTA Online'da mevcuttur. Buradaki amacınız kısa yarışlara katılarak hem para hem de itibar kazanmaktır. GTA Online'da para kazanmak için diğer işlerle karşılaştırıldığında Deneme Sürelerini bulmak oldukça kolaydır.  Bazılarını kazandığınızda 500.000 dolara kadar kazanabilirsiniz.


Hazine Avı [Hazine Avı]

Hazine avı, GTA Online'da büyük paralar kazanmanın en kazançlı ve eğlenceli yollarından biridir. Oyuncular çevrimiçi bir oturuma katıldığında ve ücretsiz modda birkaç dakika oynadığında, sistem otomatik olarak  hazinenin gizlendiği belirli bir konumun resmini içeren bir e-posta gönderir.


Oyuncunun görevi, haritada işaretli alanlara gitmek ve bir not bulmaktır.  Oyuncunun notaya daha yakın mı yoksa daha uzak mı olduğunu belirtmek için oyunda bir zil sesi olacaktır . Oyuncu yaklaştıkça çan sesi yükselir. Bu GTA Online görevini başarıyla tamamlayan oyuncu  250.000$ kazanmış olacak  . Oyuncu, daha fazla para kazanmak için Maude liderliğindeki başka bir hazine avına katılabilir  . Maude ile oyuncu,   görevini tamamladığında 250.000 dolar daha kazanmış olacak.


Maude'un Ödül Avları

Bu görevde  Maude  , bulmanız için size bazı iletişim bilgilerini verecektir. Siz de ölü ya da diri onları almakla görevlendirileceksiniz. Tabii ki hedefleri canlı tutarsanız alacağınız ödül daha değerli olacaktır.


Maude için toplam 5 golün var.  Her canlı hedef için  10.000 $ ve  öldürülenler için  5.000 $'lık bir teklifle  toplamda 50.000$  ödül alırsınız.Son ödülü aldıktan sonra Maude sizi bir taş balta ile ödüllendirecek. Bu taş balta ile 25 kişiyi öldürmeyi başardığınızda, ek olarak 250.000$  ödül alacaksınız  . Bu, yalnızca bu görevle toplam ödülünüzün  565.000 $ olacağı anlamına gelir  .


kumarhane

Lady Luck'un seninle olduğuna gerçekten inanıyor musun? Ardından Lucky Wheel'i döndürmek için kumarhaneye gidebilirsiniz. Dilerseniz bunu her gün yapabilir ve şans sizden yana olduğunda nakit, fiş, araba ve daha fazlasını kazanma şansı yakalayabilirsiniz.


GTA Online ayrıca toplam  6 Casino hikayesi görevine sahiptir  . Oyuncular bu görevi sadece para kazanmak için değil aynı zamanda çok eğlenceli buldukları için yaparlar. Bu 6 görevin ilk beşi  50,00$ değerinde  . Son görevi tamamladığınızda 100.000$ kazanmış olacaksınız  .


İş Satın Al

GTA Online'da işletmelerle para kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntemde bankanızda bir miktar paranızın olması gerekir. İster Cayo Perico'yu tamamlamak için saatler harcamış olun, ister High-End Apartment'taki soygunlardan bu adıma atlamış olun, önceden biraz paranız olmalıdır. En azından yukarıdaki yöntemlerle biraz tasarruf edebilirsiniz.


Şimdi asıl konuya gelelim; GTA Online'da birkaç farklı işletme var. Bu işletmelerin birçoğu size pasif gelir sağlar. Bu şekilde, soygunları veya diğer görevleri tamamlarken arka planda çalışmasını sağlayabilirsiniz.Öncelikle hangi işletmeleri satın almanız gerektiğine bir göz atalım. Buradaki sırayı kaçırmamak (mümkün olduğunca) çok önemlidir.


Ofis

sığınak

Kokain Kilitlenmesi

Metamfetamin Laboratuvarı

Sahte Nakit Fabrikası

Gece kulübü

Peki buradan nasıl para kazanılır? Bu aşamadaki amacınız, her yeni işletmeniz için (araç kargoları ve özel kargolar hariç) Ekipman ve Personel Yükseltmeleri satın almak olacaktır. 


Çünkü bu süreç onlar için malzeme satın aldığınızda kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Ardından, çalışanlarınız arka planda çalışırken daha fazla para kazanmak için müşteri çalışmalarını tamamlarken Terrorbyte satın almayı ve tüm işletmelerinizi uzaktan yönetmeyi düşünebilirsiniz.

To Top