HEPSİBURADA’NIN TEKNO ÇARŞAMBA GÜNLERİNDE KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

İşte Zamazenta'ya karşı savaşa girecek en iyi Pokemonlar...


Pokemon Go Zamazenta Sayaçlarımız şimdi faydalı olacak Zamazenta ve Zacian, Baskınlara geri döndü ve eğitmenler her ikisini de yakalama şansına sahip olacak. Her ikisini de yakalamak istiyorsanız Pokemon Go Zacian Raid sayaçlarımız da var.

Zamazenta, Zacian gibi, Pokemon Go'ya 18 Ağustos Perşembe günü yerel saatle 10.00'da başlayan ve 31 Ağustos Çarşamba yerel saatle 10.00'da sona eren Birçok Savaşın Kahramanı formuyla iki forma sahiptir.

Zacian gibi, Zamazenta'nın bu formu sadece bir tür ama yine de güçlü bir Pokemon, bu yüzden eğitmenlerin buna karşı zorlu bir savaşa hazırlanmaları gerekecek. Neyse ki, Pokemon Go eğitmenlerinin Zamazenta hakkında yazması, hamle seti ve onu alt etmek için en iyi sayaçlar dahil olmak üzere bilmesi gereken tüm ilgili bilgileri vermek için bu Baskın kılavuzunu hazırladık.

Pokemon Go Zamazenta Sayaçları 

Birçok Savaşın Kahramanı Zamazenta saf bir Dövüş tipidir, bu da onu Uçan, Psişik ve Peri tipi saldırılara karşı zayıf kılar. Yazımı, Dark, Rock ve Bug tipi saldırılara direnmesini sağlar, bu nedenle eğitmenler bu Zamazenta ile karşı karşıya kalırken bu hareketleri kullanan Pokemon'u getirmekten kaçınmalıdır. 

Neyse ki eğitmenler için Pokemon Go, bu Efsaneye karşı harikalar yaratacak iki güçlü Mega Medyum türüne sahip. Mega Latios ve Latias, ekibinize Mega Evrimin faydalarını sağlayan güçlü Efsanelerdir.

Zamazenta ile zemini silmek için onları Medyum tipi bir takımda kullanın. Bu özel takımı tamamlamak için Mewtwo ve Lugia gibi diğer Efsaneleri kullanmanızı öneririz. Metagross ve Alakazam gibi diğer güçlü Medyum türleri de çok yardımcı olacaktır.

Uçan türleri kullanmak istiyorsanız, Mega Pidgeot, bu yazmayı kullanan ilk Mega Evrimdir. Lugia ayrıca bu tür takımlarda iyi çalışır ve eğitmenler Moltres ve Ho-Oh'u karışıma katabilir.

Her Pokemon'un en iyi hamlelerinin neler olması gerektiği de dahil olmak üzere, Hero of Many Battles Zamazenta'ya karşı savaşlara girmek için harika seçeneklerin bir listesi.

Zamazenta Sayaçları

pokemon Hareket kümesi

Mega Latios Zen Headbutt ve Psişik

mega güvercin Rüzgar ve Cesur Kuş

Mega Latialar Zen Headbutt ve Psişik

mewtwo Psycho Cut ve Psystrike

moltre Kanat Saldırısı ve Gökyüzü Saldırısı

metagros Zen Headbutt ve Psişik

Alakazam Karışıklık ve Psişik

Lugia Duyu Dışı ve Aeroblast

Ho-Oh Gizli Güç (Uçan) ve Cesur Kuş

yıldız avcısı Rüzgar ve Cesur Kuş

 Pokemon Go Hero Zamazenta Hareket Seti

Hero of Many Zamazenta, Pokemon Go'da eğitmenlere karşı kullanabileceği çeşitli farklı hareketlere sahiptir. Çelik tipi saldırı Metal Pençe, Normal tip Hızlı Saldırı, Karanlık tip Hırıltı ve Buz Tipi Buz Diş'i getirebilir. Bu hızlı saldırılar, Pokemon'unuzun savaşta ne kadar süreceğini etkileyebilir. Getireceğiniz herhangi bir Uçan tür, Zamazenta'nın Buz Dişine karşı zayıf olurken, Efsanevi'nin Hırıltısı varsa Psişik türler zor anlar yaşar.

Yüklü Saldırılarına gelince, Crunch Psişik türler için sorun yaratacak ve Demir Kafa, savaşa sokmaya karar verdiği tüm Peri türleri eğitmenlerine zarar verecek. Uçan türler, ikincil tiplemesi aşağıda listelenen hareketlerden biri için zayıf olmadıkça, Zamazenta'nın Yüklü Saldırıları hakkında çok fazla endişelenmek zorunda kalmayacaktır. 

Mega Latios ve Latias, savaşa girmek için çok güçlü adaylar olmasına rağmen, Zamazenta'nın Snarl, Crunch, Moonblast ve Ice Fang saldırılarına karşı zayıftır. Buna rağmen, diğer Pokemon'unuzun gücünü artırmak için, başka bir şey için onları getirmenizi öneririz.

Eğitmenler, Zamazenta'nın ne tür saldırılara sahip olabileceğini araştırmak için önerilen ekranı kullanmak zorunda kalacaklar. Pokemon Go, Flying türlerini önerirse, Legendary'nin Ice Fang'ı kullanmaması muhtemeldir. Psişik türleri önerirse, Zamazenta muhtemelen Karanlık tip saldırılara sahip olmayacaktır. 

İşte Zamazenta'nın Pokemon Go'da sahip olabileceği her Hızlı ve Yüklü Saldırı. 

Zamazenta Hareket Takımı

Hızlı Saldırı Yüklü Saldırı

Metal pençe ay patlaması

hırıltı Demir kafa

Seri atak gevrek

Buz Dişi Yakın dövüş

To Top