iOS ve Android için MultiVersus Mobil Sürüm Sızıntıları

Görünüşe göre Warner Bros.' Yakın tarihli bir MultiVersus veri mayınına göre dövüş oyunu mobil cihazlara gelebilir.Yeni Warner Bros. platform dövüşçüsü MultiVersus'u oynamaktan zevk alıyorsanız, yalnız değilsiniz. Oynaması ücretsiz oyun, Açık Beta'nın yayınlanmasından bu yana şaşırtıcı bir başarı elde etti.

Player First Games'in yeni sürümünün en iyi yönlerinden biri, tüm platformlarda tam çapraz oyun ve çapraz ilerleme olmasıdır. Ve yakında, mobil cihazları bile kapsayabilecek gibi görünüyor.

MultiVersus Mobil Cihazlara Geliyor mu?

Yeni bir veri madenine göre, bir MultiVersus iOS ve Android bağlantı noktasının zaten çalışmalarda olduğu görülüyor ve bu da oyunun geleceğinde bir mobil lansmanın olabileceğini gösteriyor.

Şimdi, veri madencileri, yaklaşmakta olan bazı varlıklar da dahil olmak üzere, başlığın mobil bağlantı noktasına referanslar buluyor. Bir iOS ve Android sürümü, Player First Games tarafından resmi olarak onaylanmamasına rağmen, en azından kesinlikle değerlendiriliyor gibi görünüyor.

Oyunun koduna göre, bu iki resim muhtemelen Jump ve Attack veya Özel hareketler için ekrandaki düğmelerdir.

Dahası, veri madeni oyunun iOS ve Android için iki versiyonunu ortaya çıkarıyor gibi görünüyor. Bu varlıkların zaten oyunun kodunda olduğu göz önüne alındığında, mobil bağlantı noktasının hemen köşede olabileceğini düşündürebilir.

To Top