Microsoft Office 365 Ömür Boyu Ücretsiz Nasıl Edinilir?

Microsoft Office 365 Ücretsiz Nasıl Alınır - Bir PC'niz varsa, Microsoft Excel, Word ve PowerPoint'e sahip olmak bir zorunluluktur! Bu uygulamaların sağladığı özellikler, her yaş grubundan insan için faydalıdır. 


Ancak Microsoft Office yazılımınıza bazı özellikler eklemek isterseniz, artık Microsoft 365 olarak bilinen Office 365'i edinebilirsiniz.

Office 365 tarafından sağlanan ek özellikler ücretlidir. Office 365 planları, yıllık abonelik için 70 ila 100 ABD Doları arasında değişmektedir. Aylık olarak da alabilirsiniz.

Ancak Office 365 almak için ekstra para harcamak istemiyorsanız, aşağıda listelenen hileleri kullanarak ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Ücretsiz Office 365 Nasıl Edinilir

Yöntem 1: Microsoft Office Online'ı kullanın.

Microsoft, tüm Office 365 uygulamalarının yalnızca çevrimiçi sürümünü ücretsiz olarak sağlar. Böylece Word, Excel, PowerPoint gibi uygulamaları PC'nizdeki herhangi bir tarayıcıda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi sürümünde tüm özellikler mevcut değildir, ancak tüm temel özellikler mevcuttur. Office 365'in çevrimiçi sürümüne buradan erişebilirsiniz. bağlantı  . Ardından oturum açın veya Microsoft hesabınız için kaydolun.

Şimdi kullanmak istediğiniz Office uygulamasını seçin ve üzerinde çalışmaya başlayın. Dosyalarınızı otomatik olarak kaydetmek için bilgisayarınızı OneDrive ile de eşitleyebilirsiniz. Ancak, cihazınız internete bağlanana kadar yalnızca Office 365'in çevrimiçi sürümünün sunduğu özellikleri kullanabileceksiniz.

Yöntem 2: Office 365 Eğitim'i edinin.

Öğrenci veya öğretmenseniz Office 365'i ücretsiz edinebilirsiniz! Tek şart, okulunuzun veya eğitim kurumunuzun bir eğitim lisansına sahip olmasıdır. Uygunluğunuz sık sık kontrol edilecek ve e-posta adresinizi doğrulayamazsanız, Office 365 Eğitim planınızın süresi dolacak ve uygulamalar 30 gün sonra salt görüntülenebilir olacaktır. 60 gün sonra erişiminiz reddedilecektir.

Eğitim planınızın süresi dolduğunda, ücretli planını satın almanız gerekecektir.  Eğitim sürümüne uygunluğunuzu kontrol etmek için bu bağlantıyı ' https://www.microsoft.com/en-us/education/products/office ' ve .edu e-posta adresini girin . Uygunsanız, tüm Office 365 uygulamalarını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yöntem 3: Yeni bir PC ile edinin.

Yeni bir bilgisayar arıyorsanız, Microsoft Office 365 aboneliğiyle gelenleri arayabilirsiniz. Bu en uygun maliyetli yöntem olmayabilir, ancak zaten yeni bir bilgisayar arıyorsanız yardımcı olabilir.

Yöntem 4: Office 365 Mobil Uygulamalarını kullanın.

Office 365, akıllı telefonlar ve tabletler için uygulama tabanlı sürüme sahiptir. Cihazınız 10,1 inçten küçükse Office 365'in mobil uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Burada bile, Office 365'in mobil uygulama kullanıcılarına sunulan özellikler sınırlıdır.

Yöntem 5: Microsoft 365 Ücretsiz Deneme Sürümü

Çoğunuzun bildiği gibi, deneme bir ay içinde bitiyor. Bundan sonra, bir abonelik için ödeme yapmanız gerekir. Ayrıca, ücretsiz denemeye kaydolurken ödeme ayrıntılarınızı girmeniz gerekir. Deneme süresi sona erdiğinde, aboneliğiniz için otomatik olarak ücretlendirilirsiniz. Bu nedenle dikkatli olmanız ve denemeyi bitmeden iptal etmeniz gerekir yoksa sizden ücret alınır.

Ücretsiz Deneme Bağlantısı:  https://www.microsoft.com/en-in/microsoft-365/try

To Top