Minecraft – 1.19.21 (Bedrock) Güncellemesi Kilitlenmeleri ve Küçük Hataları Düzeltiyor

Yeni yama bugün tüm büyük platformlarda yayınlandı.
Önceki Minecraft güncellemesi, bir sürü öğe , biyom, düşman ve çok daha fazlasını ekledi. Söz konusu güncelleme Wild Update olarak biliniyordu ve bugüne kadarki en sevilmeyen güncellemelerden biri olabileceğini söylemek yanlış olmaz .

Güncelleme fena değil, ancak sorun Mojang'ın vaat ettiği tüm özelliklerin asla kesintiye uğramamasıydı. Bunlara huş ağacı ormanı, ateş böcekleri ve arkeoloji gibi gerçekten ilkel şeyler dahildir. Ancak ortaya çıkan asıl içerik, bazılarının daha önce gördüğü kadar etkileyici değildi.

Bununla birlikte, Mojang talihsiz olaylarla her zaman geri atılmamış olsaydı, Minecraft'ı bugünkü haline getirmezdi. Buna yanıt olarak Mojang, yeni güncellemenin karşılaştığı bazı küçük olayları düzeltmek için bir yama yayınladı.

Yakın zamanda piyasaya sürülen Minecraft – 1.19.21 (Bedrock) güncellemesi, kontrolden çıkmakta olan birkaç teknik soruna odaklanıyor. Yama, grafiksel aslına uygunluk, bazı bölge düzeltmeleri ve ayrıntıları belirtilen birkaç başka konuya odaklanıyor.

• Oyun sırasında meydana gelebilecek birkaç kilitlenme düzeltildi

• Köylülerin mesleklerinin kıyafetlerine yansımamasına neden olan bir sorun düzeltildi ( MCPE-160475 )

• Bazı cihazlarda oynarken grafik eserlerin görünmesine neden olan bir hata düzeltildi

• Çetelerin üzerinde gezinen isimlerin hafifçe kaymasına neden olan bir hata düzeltildi ( MCPE-160254 )

• Marketplace dünyalarındaki bazı blokların Realms'de "güncelleme blokları" olarak görünmesine neden olan bir sorun düzeltildi

• Ücretli ifadeler artık ücretsiz olarak donatılamıyor

Yeni Minecraft – 1.19.21 (Bedrock) güncellemesi artık oyunun erişilebilir olduğu tüm platformlarda indirilebilir. Oyuncular güncellemeyi hemen indirebilir ve kapsamının tadını çıkarabilirler. Ayrıca gelecekte bu teknik sorunları çözmek için daha fazla benzer yamanın geleceğini umabiliriz.
To Top