MultiVersus 1. Sezon Yol Haritası: Rick and Morty, Arcade Modu, Dereceli ve Daha Fazlası

MultiVersus, yeni karakterler, dereceli oyunlar, kozmetikler ve daha fazlasını içeren Sezon 1 yol haritasını açıkladı!


EVO 2022'de heyecan verici bir finalin ardından MultiVersus, her zamankinden daha fazla hayrana ulaşıyor. Warner Bros. platform savaşçısı hala sezon öncesi aşamasında, ancak ilk büyük güncelleme hemen köşede.

MultiVersus: 1. Sezon Güncellemesinde Yeni Her Şey

Yeni Karakterler

MultiVersus Sezon 1'de düştüğü onaylanan iki karakterimiz var.

Morty Smith

Rick Sanchez

Klasik Atari Modu

Sezon 1'de gelen bir başka heyecan verici özellik de MultiVersus Classic Arcade Modu. Dövüş oyunlarında, bu mod genellikle oyuncuların karakterlerini seçmelerine ve mümkün olan en iyi puanı almak için bir dizi AI savaşına karşı kafa kafaya gitmelerine izin verir.

Dahası, Arcade Modları genellikle her karakter için ek bir hikaye ve güçlü patron savaşları ile birlikte gelir. MultiVersus'un oyun modunda neler sunacağı hakkında daha fazlasını duymak için sabırsızlanıyoruz.

Daha üst sıralarda yer almak için herhangi bir ödül olup olmayacağı ya da sadece en iyi olmanın tatmini olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak Dereceli Modun varlığı, muhtemelen sıradan oyuncuların 30. Seviye Finn şebekesine girme konusunda endişelenmeden standart eşleştirmede biraz daha rahatlayabilecekleri anlamına gelecektir.

Yeni Kozmetik

MultiVersus Sezon 1 anlık görüntüsünün ortaya çıkarmak zorunda olduğu son şey, Sezon 1 ile birlikte gelen yepyeni kozmetik ürünleriydi.

Bir sonraki Battle Pass'in kilidini açmak için yaklaşık 50 seviyesi olacak ve 950 Gleamium'a mal olacak. Kurucu Paketlerini satın alanlar, yeni geçişin kilidini anında açmak için Savaş Bileti biletlerini kullanabilecekler.

MultiVersus Ücretsiz EVO 2022 İçeriği Nasıl Talep Edilir?

Sezon 1 ayrıca MultiVersus'a bazı ücretsiz şeyler getirecek. Ücretsiz bir Profil Simgesi ve Banner'ı şu şekilde kullanabilirsiniz:

MultiVersus.com/redeem adresine gidin.

WB Games hesabınızda oturum açın.

'EVO2022' Kodunu Girin

'Şimdi Kullan!'ı tıklayın


To Top