Multiversus Bugs Bunny: Kombolar, Avantajlar ve Kılavuz

Bugs Bunny, Warner Bros'un en ikonik karakterlerinden biri olmasa da biridir. O var olan en ünlü Çizgi film karakterlerinden biridir. Loony Toons'un birçok farklı uyarlamasında yer alan oyuncu, şimdi de Multiversus'ta. Bu kılavuz, Multiversus'taki Bugs Bunny hakkında bilmeniz gereken her şeyde size yardımcı olmak için burada.


Bugs Bunny Karakter Bilgileri

Daha önce de belirtildiği gibi, Bugs Bunny, var olan en ünlü çizgi film karakterlerinden biridir. Bu noktada Loony Toons'un yüzü. İlk başta “ Porky's Hare Hunt “ adlı kısa animasyonda sadece bir karakterdi . Ancak başarısından sonra, Warner Bros devam etmeye ve onu Loony Toons'ta başrol oyuncusu yapmaya karar verdi. 

Böcekler gri ve beyaz bir tavşandır. Ellerinde eldivenleri ve gerçekten büyük ayakları var. Bugs çok umursamaz bir karakterdir. Her zaman soğukkanlı davranır, hiçbir şey için endişe göstermez. Herkesin onu sevmesinin nedenlerinden biri de bu tavrın kendisidir. Sanki kimseyi ilgilendirmezmiş gibi her şeyi sallıyor. 

Bugs çok zeki bir karakter. Bu yüzden çoğunlukla avlanan tek karakter olarak gösteriliyor. Zekiliğinden dolayı, her zaman onu avlamaya çalışan herkesin ulaşamayacağı bir yere kaçar.

Hatalar her zaman bir bölüme tartışmasız en ikonik sloganla girer, “ Ehh… Naber Doc ?”. Bu slogan, kimsenin unutamayacağı bir sözdür. Üstelik o kadar rahat ki her yerde kullanabilirsiniz.

Bugs, yıllar boyunca dostlarından ve düşmanlarından payını aldı. Arkadaşlarından biri Daffy Duck'ı içeriyor. Arkadaşı gibi davranır ve hatta bazen düşmanının rolünü oynar. Ama başları beladayken birbirlerine yardım ettiklerinde birbirlerinden ayrılamazlar. Bazıları onların en iyi arkadaş olduklarını söyleyebilir. 

Multiversus'ta Bugs Bunny Olarak Nasıl Oynanır?

Multiversus'taki Bugs Bunny bir büyücü karakterdir. Savaşta başkalarıyla savaşmasına yardımcı olmak için dövüş sırasında nesneleri toplayabilir. Kolayca en güçlü karakterlerden biri olarak kabul edilir. Öyle ki geliştiriciler, bir sonraki bölümde devam edip onu sinirlendirmeye karar verdiler.

Ancak nerften sonra daha az güçlü olacağından şüpheliyiz. Sonrasında da son derece güçlü olacak. Devam etmeden önce, Multiversus Rick ve Morty kılavuzumuza bakın.

saldırılar

Daha önce de belirtildiği gibi, Bugs bir büyücü karakterdir. Çok dengeli bir karakter ama nesneleri toplama yeteneği onu aşırı güçlü kılıyor. Onu saldırı, savunma ve hatta fayda için faydalı kılar. Saldırılarının listesi aşağıdadır. 

Ne değil mi? (Zemin):  Bugs, çok güçlü bir vuruş yapmak için tokmağını kullanır.

Why I Oughta  (Zemin): Bugs yumruklarını çevirip rakiplerine yumruk atıyor ve aynı zamanda zırhı kırıyor.

Tavşan Tekmesi  (Yer): Adından da anlaşılacağı gibi Bugs, düşmanları havaya fırlatabilen bir tekme kullanır.

Pasta Barajı ! (Zemin): Düşmanlara zarar veren ve yavaşlatan bir pasta fırlatabilirsiniz. Bununla müttefiklere vurursanız, onları da iyileştirebilir.

Helikopter Yumruğu  (Hava): Bugs yumruklarını pervane olarak kullanıyorsunuz, bu da hem havada kalmanıza hem de düşmanları vurmanıza yardımcı oluyor.

Uçan Tavşan Ayağı  (Havadan): Böcekler havadayken ileriye doğru tekme atar. 

Batta Batta'yı salla! (Havadan): Havaya bir beyzbol sopası çağırın ve güçlü bir vuruş yapın. 

Aşağıya bakmak! (Havadan): Combo 2 şekilde yapılabilir. Havada pasta ile donatılmış bir havanız varsa, mermi olarak atın. Bunu yapmazsanız, Bugs tokmak vuruşu yapacaktır. 

kombinasyonlar 


Bugs'ın çok basit ve etkili bir kombinasyon seti var. Hem havada hem de yerde çok kullanışlıdır. Kombolarını iyi yapabiliyorsanız, kullanışlılığı gösterilir. Tüm kombinasyonlarının listesi aşağıdadır.


Güvenli Yatırım  (Zemin): Kombo, en iyi Bugs kombolarından biri olarak kabul edilir. Böcekler, düşmanlara yüksek hasar veren bir kasa düşürür. Ayrıca kırılabilir. Bir kez kırıldığında, bir öğe alabilirsiniz. 

IA Charmer değil mi? (Zemin): Bugs, düşmanlarına üflemeli bir öpücük verir ve bunu yaparak onları sersemletir. Düşman öfkeli, ancak ardından gelen saldırı zayıfladı. 

Special Deve-Rocket (Yer ve Hava): Böcekler yükselen bir roket fırlatır. Daha sonra aşağı iner ve düşmanlara hasar verir. Öte yandan, müttefikler rokete kapılabilir. Sahneyi gezmelerini sağlar. 

Bunny Barrow  (Ground): Bugs'ı aşırı güçlü yapan kombo. Böcekler sahnede bir delik açar. Deliğe girmek Bugs'ı yenilmez yapar. Zıplamak, yuvada seyahat etmenizi sağlar. Böcekler düşmanlara saldırabilir ve tekrar yuvaya girebilir. Müttefikler bile yuvaya girebilir.

Safe Painter (Havadan): Safe Investment ile aynı kombodur. Hatalar sadece kasayı boyar ve ortaya çıkarır, bu da zeminde güvenli yumurtlamadan daha hızlıdır.

Roket Sürücüsü  (Havadan): Böcekler, düşmanlara zarar veren ve müttefikler için bir platform görevi gören bir roket fırlatır.

Bun on the Run (Havadan): Bugs havadayken aşağı iner ve onu yenilmez yapan bir yuva oluşturmaya başlar. 

Pasif Yetenek

Oyundaki diğer tüm karakterler gibi Bugs da pasif bir yeteneğe sahip. " Dinamit, Doktor? ” bu yeteneğin adıdır. Yetenek, Bugs'ın sahnede bir çanta çağırmasını sağlar. Bu çantanın içinde eşyalar var. Bugs çömeldiğinde, çantadan bir eşya çıkarır. Daha sonra eşyayı en yakın müttefike fırlatır. Müttefik daha sonra bu öğeyi kullanabilir. 


Hatalar İçin En İyi Avantajlar


Hataların çeşitli avantajları vardır. Her avantaj kendi yolunda farklı ve benzersizdir. Karakterleri seviyelendirmek, avantajların kilidini açar. Ancak sadece birkaçı en iyisi olarak kabul edilebilir. Aşağıdaki 4, oyundaki Bugs için en iyi avantajlardır. Multiversus Taz ve Jake Multiversus kılavuzları gibi diğer benzer kılavuzlarımıza göz atın . 


Doc aracılığıyla geliyor

Çok etkili bir ayrıcalıktır. “ Bunny Barrow ”u çok kullanacaksınız . Avantaj, Bugs bir şok dalgası yaparak yuvasını terk ettiğinde hasar vermenizi sağlar. Sadece Bugs değil, müttefiklerden herhangi biri yuvayı terk ederse, aynı zamanda bir şok dalgası yaratır. Yani yenilmezken düşmanlara zarar verebilirsiniz.


Ölüm vuruşu

Menzilli saldırı hasarını artıran bir yetenektir. Bug'ların saldırılarının çoğu menzilli olduğundan, böceklerin çok daha fazla hasar vermesini sağlar. Bu nedenle, Bugs'ın menzilli saldırılarından en iyi şekilde yararlanmak için bunu kullanın. 


Yağmur Yap, Köpek!

Menzilli saldırıların hızını gerçekten artıran bir yetenek. Bu nedenle, kullanmak, Bugs'ın menzilli saldırılarını da daha hızlı hale getirecektir. Deadshot ile kullanmak, Bugs'ı kullanarak hasar vermeyi çok, çok kolaylaştırır. 


kalıcı aşk

Bu, özellikle “Ben Büyüleyici Değil miyim” için bir avantajdır. Avantaj, "Ben Büyücü Değilim" süresinin süresini uzatır. Bu, düşmanları eskisinden daha uzun süre sersemletiyor. Yani onlara daha uzun süre zarar verebilirsiniz. 


Hatalar İçin Stratejiler ve İpuçları


Multiversus'taki Bugs Bunny çok yönlü bir karakterdir. Bu nedenle, bir DPS'den desteklemek için herhangi bir şey gibi davranabilir. Ama onun en iyi kullanımı bir hasar satıcısıdır. Saldırıları çok sert vurdu. Ve yukarıda belirtilen avantajları kullanırsanız, daha da iyi olacak. Bu nedenle, Bugs'ı tam potansiyeliyle kullanmak istiyorsanız, onu bir DPS olarak kullanın. 


“ Comin via Doc ” kullanmak bir zorunluluktur. Düşmanlarınıza hasar vermek için size daha fazla şans verdiği için çok iyi bir avantajdır. Bunu daha iyi yapan şey, müttefiklerin girebildiği için düşmanlara da zarar vermeleridir. Oyuktayken, tamamen yenilmezsin. Düşmanlar sana dokunamaz bile. 


Deadshot, tüm menzilli saldırıların hasarını arttırır. Bugs çok sayıda menzilli saldırı kullandığından, avantaj Bugs için en uygun olanıdır. “ Yağmur Yap, Köpek! ” daha da iyi hale getiriyor. Artık menzilli saldırılardaki mermiler daha hızlı olacağından, daha da hızlı saldırabilirsiniz. Saniyede verdiğiniz hasar kolayca artacaktır. Düşmanlarla başa çıkmayı kolaylaştırıyor. 


Lingering Love , düşmanları tuzağa düşürmeyi kolaylaştırır. “ Ben Büyücü Değilim” kombosunu kullandıktan sonra , devam edip düşmanları sersemletebilirsiniz. Kalan Aşk sersemletmeyi artırır. Bu süre zarfında çok fazla hasar verebilirsiniz. Veya daha da iyi bir seçenek, pasif yeteneğinizi kullanmak ve bu açılışta eşyalar almaktır. Bu, genel mücadeleyi kolaylaştırır.


Bugs Bunny Kostümleri


Şu anda, Bugs'ın kullanılabilecek yalnızca bir kostümü var. Yolda başka kostümler de sızdırıldı, ancak oyunda kullanmaları için beklememiz gerekecek. Sızdırılan kostümler de dahil olmak üzere şu anda Bugs için 4 tane var.


Hollywood Böcekleri : Kostümün elinde pembe bir elbise, pembe vitraylar ve bir havuç giydirilmiş Böcekler var. Kostüm, 1947'de “ A Hare Grows in Manhattan ” adlı kısa animasyondan geliyor. Satın almak sadece 1500 Gleamium'a mal olduğu için kilidini açmak oldukça kolaydır.

Brunhilde : Kostümde pembe etekli, sarı ve altın rengi üstlü Valkriye miğferi giydirilmiş Bugs var. Aynı zamanda “ Opera Doc Nedir?” adlı kısa bir hikayeden geliyor. Şu anda kostüm mevcut değil. 

Maestro : Bugs bir Opera Şefi gibi giyinmiş. Kostüm, “ A Long-Haired Hare ” adlı başka bir kısa filmden geliyor . Kostüm şu anda mevcut değil.

Toon Squad : Kostümde 90'ların ikonik “ Space Jam ” inden bir basketbol oyuncusu gibi giyinmiş Bugs var . Diğerleri gibi, kostüm de şu anda mevcut değil. 

To Top