MultiVersus Sezon 1 hakkında bildiğimiz her şey

Şu anda MultiVersus Sezon 1 hakkında bildiklerimiz...

MultiVersus Sezon 1, yeni karakter Morty Smith, bir dereceli mod ve yeni bir savaş geçişinde daha fazla kozmetik ile yakında geliyor. Ne yazık ki, Sezon 1 kısa süre önce ertelendi ve yeni çıkış tarihi henüz açıklanmadı, bu da oyuncuların Morty ve bazı yeni kozmetik ürünleri almak için biraz daha beklemesi gerektiği anlamına geliyor. Rick ayrıca Sezon 1'in bir noktasında metaversal mücadeleye katılacak ve oyunculara denemeleri için başka bir büyücü karakteri verecek. Ayrıntılar şu anda biraz seyrek olsa da, MultiVersus Sezon 1'de neler olduğu hakkında bildiğimiz her şey burada.

MultiVersus Sezon 1 çıkış tarihi

MultiVersus 1. Sezon için henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok. Başlangıçta 9 Ağustos'ta çıkması planlanıyordu ancak belirsiz bir tarihe ertelendi. bir tweette(yeni sekmede açılır)Yeni içeriği detaylandıran MultiVersus sayfasından, Sezon 1 duyuru tarihi görünüşe göre “çok yakında” geliyor. Belirsiz bilgilere dayanarak, MultiVersus Sezon 1'in Ağustos 2022'de bir noktada başlayacağını düşünüyoruz, ancak güncel kalmak için MultiVersus Twitter sayfasını ve diğer sosyal platformları takip ettiğinizden emin olun.

Yeni MultiVersus karakterleri olarak Rick ve Morty

Sezon 1'deki MultiVersus karakterlerinin listesine Morty Smith ve Rick Sanchez katılıyor. Morty, Sezon 1 ile 9 Ağustos'ta başlayacaktı, ancak açılış sezonu ertelendiğinden, Morty'nin çıkış tarihi de öyle, umarım çok uzak değildir. Rick'in çıkış tarihi hakkında hiçbir şey bilinmiyor, ancak sezon ortası için oyunu canlandırmak için Sezon 1'in ortalarında olacağını varsayıyoruz.

Morty, Bruiser sınıfının bir parçası olacak ve Uzman seviyesinde bir dövüşçü olacak, bu da onu ustalaşması zor, daha yakın bir kavgacı yapıyor. Ayrıca, hareket setinin unsurlarının, TV şovunda aldığı inanılmaz kaslı kolu içermesini bekliyoruz. Bu arada Rick, Mage/Ranged sınıfında Tom ve Jerry ve Bugs Bunny'ye katılacak ve boyutsal portal silahının da dövüş hareketlerinde büyük bir rol oynaması muhtemel - muhtemelen bir plumbus ve bir schmorploid olacak. kuyu.

MultiVersus Sezon 1'e gelecek başka karakter bilmiyoruz, ancak gelecek sezonda ortaya çıkması muhtemel birkaç söylenti karakter var.

Yeni MultiVersus Dereceli ve Klasik Arcade modları

Sezon 1: Dereceli ve Klasik Arcade'in lansmanı ile iki yeni mod MultiVersus'a geliyor. Ne yazık ki, şu anda bildiğimiz tek şey bu isimler. Diğer oyunları temel alan Sıralamalı mod, neredeyse kesinlikle MultiVersus 1v1 yüzleşmelerini içerecek ve oyuncular, kimin en iyi olduğunu görmek için benzer beceri seviyelerine sahip diğer oyuncularla savaşmak için saflarda savaşacak.

Bununla birlikte, Klasik Arcade modu çok daha az belirgindir. Belki de AI kontrollü savaşçıları içerir ve oyuncuların kulenin tepesine ulaşmak için giderek zorlaşan AI rakipleriyle savaşması gereken Mortal Kombat tarzı bir Kule modu gibi olabilir. Umarım bu modlar hakkında daha fazla ayrıntı - özellikle de Dereceli'nin nasıl çalıştığı - yakında açıklanacaktır.

MultiVersus 1. Sezon savaş bileti

Sezon 1 ayrıca oyuncuların üzerinde çalışması için sezon öncesinden çok daha büyük olacak yeni bir savaş geçişi alacak. 950 Gleamium'a mal olan bu geçişte 50 kat kozmetik ve eşya bulunacak. 1. Sezon Anlık Görüntüsü, yeni Batman, House Stark ve Rick ve Morty temalı simgeleri, yeni afişleri ve LeBron James için bir Robin görünümü de dahil olmak üzere yeni görünümleri gösterir.

To Top